Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kwaśniewski dla Money.pl: Polacy są rozsądni, bo wybrali mnie dwa razy

Kwaśniewski dla Money.pl: Polacy są rozsądni, bo wybrali mnie dwa razy

Wyświetlaj:
Stary emeryt / 93.154.171.* / 2012-05-16 20:39
Ponieważ wszyscy tu „plują” to i ja się tu wpiszę, jestem ciekawy jak mnie skomentują:
Czytając różne próby krytyki naszych przedstawicieli władzy, tych byłych i tych obecnych, mam propozycję...
Proponuję przedterminowe wybory, a oto moja propozycja dla niektórych, kogo należało by wybrać aby zadowolić „większość” społeczeństwa.
Prezydentem – p. Kaczyński.
Premierem – p. Maciarewicz.
Marszałkiem Sejmu – o. Rydzyk.
Itd, itp.
Chciałbym poznać inne propozycje.
Inny temat...
Mam pytanie do piszących tu komentarze, dlaczego zapominamy o tysiącach polaków zamordowanych w pierwszych dniach wojny przez niemieckich katów pod wodzą Hitlera, natomiast gloryfikujemy tych których w taki sam sposób zamordowali kaci pod wodzą Stalina.
Ile jest tu u nas podobnych grobów na ziemiach pomorza, śląska, wielkopolski?
O tych grobach jakoś wierni słuchacze Radia Maryja milczą.
Jeśli mamy wypowiedzieć wojnę Rosji (jak radzi p. Maciarewicz) za Katyń, Starobielsk, Smoleńsk, to wypowiedzmy też wojnę Niemcom... a co z Bałtykiem?
Komu w polskim narodzie zależy na blokadzie eksportu do Rosji?
Chińczycy już po polsku umieją pisać, a my kiedy będziemy kupować klawiatury z chińskim alfabetem?
Zastanówcie się jak będzie się pracowało u chińczyka po chińsku (czy będą wolne soboty, urlop na żądanie)?
Natomiast za komuny „czy się stało, czy leżało – dwa tysiące się należało”.
sumerr / 95.51.184.* / 2012-06-15 15:06
Oj,stary komuchu, głupi byłeś i głupi zejdziesz. A mondrujesz jak nawiedzony.
pUNCH / 31.11.240.* / 2013-02-22 10:07

Oj,stary komuchu, głupi byłeś i głupi zejdziesz. A mondrujesz jak nawiedzony

Prawda w oczy kole.
korpen69 / 94.40.121.* / 2012-05-18 19:06
urlop na zadanie?trzeba pracowac najpierw w firmie ktora to honoruje,wniosek do inspekcji pracy jest przyjmowany jedynie jesli sie poda swoje dane.Jesli inspektorzy w naruszajacym przepisy zakladzie nie znajduja niezgodnosci lub lamanie przepisow to o czym to moze swiadczyc?
Przestan gosciu pieprzyc i wroc do Polski.
Pozdrawiam
acomitam / 195.191.163.* / 2012-05-16 06:30
Polacy to idioci skoro wybrali Kwaśniewskiego. A że wybrali go aż dwa razy, to znaczy że są notorycznymi idiotami. Z historii nie wyciągają żadnych wniosków. Prawdziwie zakute łby. Ten cały Okrągły Stół i magdalenkowy przekręt traktuja serio. Po prostu nie chce się wierzyć.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-06-15 11:33
Bo taka jest prawda Polacy to kretyni.
Z niczego nie wzielo sie powiedzenie ze polak przed szkoda i po szkodzie głupi.
wethaed / 79.189.252.* / 2012-05-15 22:03
W czasach gdy poglądy są sterowane mediami wygranie wyborów jest betką dla trzymających prawie całe media w ręku.
A poza tym dlaczego nie pochwali się p. Kwaśniewski pionierskimi w Polsce reklamami podprogowymi swojej osoby w TV publicznej przed wyborami w porach największej oglądalności? A jest czym, wynik był zaskoczeniem dla wszystkich.
Poza tym jak widać po "owocach" wszystko jedno czy Wałęsa czy Kwaśniewski i tak realną władzę u nas dzierżą niezmiennie ci sami odkąd pamiętam a jestem już blisko emerytury.
korpen69 / 94.40.121.* / 2012-05-15 17:55
rozsadni - czytaj glupi,po latach komuny wybrac komucha i dac mu jeszcze emeryture prezydencka.
"Czemus biedny?Bos glupi" mowi porzekadlo...
jantra1003 / 88.156.235.* / 2012-05-15 17:07
Polacy może i tak ale już polska lewica nie bardzo, jak wynika z jej stosunku do Pana Kwaśniewskiego. Wydawałoby się, że lewicowy prezydent, który zostałby wybrany i na trzecią kadencję gdyby prawo przewidywało taką możliwość, powinien odgrywać znaczącą rolę w partii, z której się wywodzi a tymczasem nic z tego. Człowiek tak doświadczony powinien wprowadzić lewicę na nową drogę, daleką od spuścizny po PZPR czyli od leninizmu. Tymczasem na czele SLD mamy Millera. Nic dodać.
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-05-15 16:21
Nie rozsądni ale ogłupiali po latach życia w komunie i przekrętach w czasie kadencji "Bolka".
Na hasło "Magdalenka" krew mnie zalewa.
Przewały na maxa, wyprzedaż majątku narodowego za grosze zwane "prywatyzacją", brak dekomunizacji,"kolesiostwo"...-q.r.w.a gdzie ja żyję??? I co się stało z tym narodem??? Dwa razy głosowali na Kwacha i jego przydupasów, mało było tylu lat u koryta to naród jeszcze pomógł przez dwie kadencje... POtem ekipa Tuskacza, nie spełnione obietnice wyborcze z pierwszej kadencji i stado lemingów głosuje znowu na ekipę rodem z PRL...
nol / 87.205.125.* / 2012-05-15 15:02
A jakich to krzywd Panowie "narzekacze" i "plujący" doznaliście za prezydentury Olka ?
Czy ktoś potrafi zrozumieć ,że śledztwa :katyńskie i smoleńskie nie są i mogą być naszą własnością ,bo miejsca te nie leżą w RP ?
Ile to razy trzeba mówić tym głąbom ?
wethaed / 79.189.252.* / 2012-05-15 22:12
Pierwsza krzywda to wstyd, że przedstawiciel czerwonych mnie reprezentuje,
Druga, że Polak a ma tak słabą głowę, nie wspominając okoliczności okazania tegoż,
... dalej mi się pisać nie chce bo już za dużo mojego czasu poświęciłem tej osobie.
moimzdaniem_W / 78.8.248.* / 2012-05-15 15:57
no to co robią dzisiaj tłumy rosyjskich ekspertów gdy rozbił się rosyjski samokot nad Indonezją? Wydaje mi się, że Indonezja jeszcze nie należy do Federacji Rosyjskiej. tzn. UŻYWAJ SWOJEGO ROZUMU KOLEGO
nol / 87.205.125.* / 2012-05-16 07:49
Ale śledztwo indonezyjskie nie jest własnością Rosjan !(zapytaj o to władze Indonezji). W Smoleń sku także było i może być naszych śledzczych skolko ugodno .Tylko zo z tego wynika ?
Z rozumem radzę ostrożnie ,Kolego .
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-05-16 09:37
"...Specjaliści w Dżakarcie, badający szczątki ofiar katastrofy lotniczej samolotu Suchoj Superjet 100, oświadczyli, że strona rosyjska nie chce im udostępnić materiału dowodowego.

Według związanego ze specsłużbami rosyjskiego portalu Life News patolodzy indonezyjscy zarzucili stronie rosyjskiej utrudnianie im dostępu do DNA krewnych, zdjęć zębów i odcisków palców ofiar. - Nie rozumiemy, z czym jest związane takie zachowanie ze strony Federacji Rosyjskiej, to skandal! Przywieźli ze sobą próbki DNA rosyjskich ofiar, ale nie chcą ich nam udostępnić. Nie możemy zidentyfikować wszystkich ciał, proces się opóźnia. A krewni ofiar domagają się przyspieszenia - oświadczył przedstawiciel indonezyjskiej policji kierujący procesem identyfikacji szczątków ofiar katastrofy SSJ-100.

Kilka dni wcześniej władze Indonezji oświadczyły, że nie oddadzą Rosji czarnych skrzynek SSJ-100. Indonezyjski minister transportu Evert Erenst Mandingaan dodał, że odczytanie zapisu czarnych skrzynek samolotu, który rozbił się 9 maja z 45 osobami na pokładzie, będzie się odbywało w kraju azjatyckim. Rejestratory lotów nie zostaną wysłane do Rosji.

Tymczasem wczoraj strona rosyjska otrzymała zapewnienie, że eksperci z Rosji będą mogli zobaczyć zawartość plastikowych worków przywiezionych z doliny góry Salak na wyspie Jawa. Ponadto w Dżakarcie pracuje trzyosobowy zespół rosyjskich ekspertów medycyny sądowej. Ogółem na miejscu katastrofy działa 84 specjalistów z Rosji, którzy mają do swojej dyspozycji ciężki sprzęt do przeszukiwania terenu oraz cztery helikoptery.
..."
Uzyj rozumu i POmysl jak sie to załtwia prawdiłowo - rosjanie ci POkaza bo ta POkraka intelektualna tusek nie wie nawet do dzis jak to powinien załatwic ...
lufa69 / 80.48.157.* / 2012-05-15 14:35
O mało co nie zlikwidował SLD udając pijanego, żeby wygrała PO
Leoidas443355 / 95.51.164.* / 2012-05-15 13:45
towarzysz kwaśniewski podpisał dokument z rosją - na mocy którego "strona polska zzrzeka się praw do ciał i grobów pomordowanych oficerów w katyniu, charkowie, miednoje
Drzymała / 31.11.240.* / 2013-02-22 09:53
A ty ciągle wokół 20 tysięcy, a w samej Warszawie niemcy zamordowali 200 tysięcy cywili, w Wielkopolsce 300 tysięcy zamordowanych bądź wygnanych gospodarzy, Zamojszczyzna 100 gospodarstw przejęli niemcy , a mężczyźni zamordowani po budowie sztolni górach Hartzu, dzieci wywieziono do germanizacji, przeważnie wymordowane celem zatarcia śladów zbrodni.
"stalin" był zbrodniarzem ale mordował wojskowych, a niemcy prowadzili eksterminację ludności cywilnej i to na jaką skalę, nie porównywalną z wyczynami stalina (J. go pies)
Drzymała korekta / 31.11.240.* / 2013-02-22 09:56
-Zamojszczyzna 100 tysięcy gospodarstw-
Nix69 / 195.14.4.* / 2012-05-15 13:36
KWAŚNIEWSKI-ARBUZ, Z WIERZCHU ZIELONY W ŚRODKU CZERWONY
zxc12 / 83.6.223.* / 2012-05-15 13:15
i to świadczy o naszym poziomie jako narodu
Olek, Olek! / 91.198.15.* / 2012-05-15 12:36
Kwaśniewski, komunisto. Ludzie byli ogłupieni wiejskimi przyśpiewkami typu "Olek, Olek", które im serwowałeś, dlatego Cię wybrali. Okłamałeś wyborców, mówiąc im o swoim wykształceniu, kompromitowałeś nas kraj swoimi pijackimi ekscesami u ruskich, ośmieszałeś papieża.
W zachodnich demokracjach ludzie tacy jak Ty mają odrobinę honoru i sami odchodzą (prezydent Niemiec, prezes Yahoo itp.). Człowieku, odejdź już, zajmij się swoim hobby - picie alkoholu i nie ośmieszaj się już więcej.
żyd ateista komuch / 90.156.18.* / 2012-05-19 14:08
Boże miłosierny i litościwy,

Skąd w tym kraju tyle idiotów? Dlaczego chrzest odbiera ludziom mózg?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-05-15 12:05
Tak jak dzisiaj - niebieskie ołtarzyki z ojcami kuznierami, lisami i matkami olejnikami wytlumaczyly POlakom na co maja glosowac - magistra prawie z bolaca golenia i wirusem filipinskim

Najnowsze wpisy