Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kwaśniewski: Mój majątek nie jest wielki

Kwaśniewski: Mój majątek nie jest wielki

Money.pl / 2007-03-23 08:45
Komentarze do wiadomości: Kwaśniewski: Mój majątek nie jest wielki.
Wyświetlaj:
//????? / 80.55.218.* / 2007-03-27 18:39
wszyscy biedacy , ktorzy rzadzili RP????
sceptyk / 2007-03-23 13:12 / Tysiącznik na forum
Faktycznie: w porównaniu z Wilusiem Gates'em to Kwaśniewski jest ubogi i majątek ma niewielki.
Ale biorąc pod uwagę oficjalne dochody, majątek ma gigantyczny.
Ale zapewne dzięki gospodarnej i oszczędnej żonie.
Podobnie zresztą jak większość lekarzy w Polsce, którzy przy zarobkach ok. 3,500 miesięcznie mieszkają w rezydencjach wartych po kilka milionów.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-23 14:30
do sceptyk: Większość to ponad 50 %, czy chcesz powiedzieć, że więcej niż co drugi lekarz ma rezydencje warte kilka milonów? Dobrze się czujesz?
szwagier00 / 83.23.224.* / 2007-03-24 16:42
Większość tych, którzy zarabiają ok. 3,500 (czyli docenci i ordynatorzy). Czytaj ze zrozumieniem.
sceptyk / 2007-03-23 13:09 / Tysiącznik na forum
Między 1995 a 2000 rokiem Kwaśniewscy tylko w gotówce odłożyli ok. 485,000 złotych. To daje ok. 10,000 miesięcznie.
10,000 miesięcznie zarabiał oficjalnie Prezydent RP. To pytam:
Z czego rodzina Kwaśniwewskich żyła, jeżeli na złotą kartę kredytową wydawali w Irlandii pieniądze?
keskese / 2007-03-23 12:14 / Reprezentacja Polski
to jest megaczad:
robi takie pier...ły rozumisz, raz oglądaliśmy to z maja i wiecej razy nie odladam. siedzi wyfiokowana jola i przez 15 minut... czy wiecej... uczy obywateli jak jeść BEZE... że bezy nie można kroić nożem i widelcem bo krem może ochlapać... trzeba zdjąć kapelusik z bezy, odłożyć... dokładnietak mówi... to jest ku...wa program pierwszej damy... potem trzeba pokroic nozem i łyżeczką jeść krem... ku...wa by się wstydziła takie programy prowadzic...

czerwone kapturki jak się macie ??
pozjadacie się nawzajem - nawet wilka nie potrzeba będzie...
gustaw / 193.239.224.* / 2007-03-24 08:00
admin usuwaj wulgaryzmy nawet te wykropkowane
keskese / 2007-03-24 14:54 / Reprezentacja Polski
mówi się cenzuruj. ale przypomnę ci dodatkowo ubeku że PRL się już skonczył i cenzury nie ma
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-23 10:13
Kwaśnieskiego nie bronię, mało tego jestem za lustracją majątków wszystkich nielegalnie zdobytych. Potem za ich konfiskatą. Czy to polityk czy to gangster wszyscy oni powinni te majątki tracić, bo prawo jest równe.
Dlaczego jednak ludzie samoobrony mają długi i nikt ich nie ściga? Dlaczego sprzedawali ziemię i zarobili na tym 3 mln i nie wykazywali jako dochód? Dlaczego nowomianowani prezesi z ramienia PiSu domagają się wilomilonowych odpraw nieżadko pracując po 19 dni? Dlaczego Rydzyka nik nie pyta skąd ma i ile tego ma i dlaczego podatków nie płaci? Cy złodziejstwo w kręgach władzy dotyczy tylko SLD? Ano nie i też każdy o tym wie. A Włoszczowa? A taśmy Begerowej?
katerina / 83.8.194.* / 2007-03-26 22:38
Brawo antyPiSuar. Ja to rozumiem, Ty to rozumiesz.... A pozostali... obudzą się. Ale to wszystko pokaże historia.
dziewica / 83.17.92.* / 2007-03-23 11:27
jacy prezesie z PiSu wielomilinowe odprawy, co już dokładnie zgłupiałes , że powtarzasz jakies brednie, pomyśl logicznie i nie drażnij uczciwych Polaków. Jak nie dostzregasz różnicy (Prezydent Kwaśniewski- poseł Łyżwiński) kto jest w aferze to cienko z toba, a może nadal masz swój rozum w depozycie u michnika, a moze on juz go przekazał do swojego braciszka stefana?
TVN z rozporka Łyżwińskiego zrobiła newsy na wszystkich swoich programach informacyjnych, powtarzając to bez przerwy a ta sprawa , przeciez są to słowa byłego premiera RP i Marszałka Sejmu RP ledwie wspomniana, lustracje księzy bez przerwy sie interesowali ale swoim Milanem NIE .
Oleksy odważny człowiek nie powinien sie wycofywać, może dużo zyskać u ludzi, więcej niz sie obecnie spodziewa. Wkrótce zobaczymy Mazura w Polsce też dowiemy sie dużo ciekawego , z czym i kim walczył Papała
Myśle, ze amerykanie i FBI pomoże nam przy rozszyszforawniu kont szwajcarskich, jestem o tym przekonany!
Zdzich / 2007-03-26 20:36 / Bywalec forum
Czyżby naprawdę jesteś dziewicą, patrzysz w tą dziurkę i nic w około nie widzisz. Może tak nie patrz w tą dziurkę to stracisz dziewictwo i zobaczysz inny świat
antyPiSar1 / 198.155.189.* / 2007-03-23 12:38
Do dziewica: maksymiuk sprzedał zienię i zarobił 3 mln PLN, nie wspomnial o tym w oswiadczeniu majatkowym bo jak sie dziecinnie tlumaczyl "nie bylo rubryki, ze mam wpisc dochod ze sprzedazy ziemi". Jest natomiast rubryka inne dochody. HGW szarpana była za to, że złożyła 2 dni po. De facto nie musiała i de facto nie zatajala. Cos nie odnosiles sie do mojego komentarza na temat pieniędzy Rydzyka, Włoszczowej, Skrzypka, który jest debilem i na 5 lat ma kasy a i odprawe tez dostanie, że ho ho. Powiem ci jedno mam w D-U-P-I-E Łyżwińskiego, ale cała ta afera pokazuje jak PiS potrafi dla utrzymania władzy związać się z ludźmi dla których prawo to szambo po powierzchni którego świetnie umieją pływać. Dłygi, podejrzenia o gwałty, molestowania, fikcyjne faktury za paliwo (kilka razy kulę Ziemską ponoć objechał) itd. Czy są zatem lepsi od poprzednich ekip? To się okaże za 2,5 roku jak ich sprawy, nagrania z rozmów będą odtajniane. SLD nie bronię, ale PiS nie robi NIC lepszego. Czuj się oszukany bo ja im nie wierzyłem od początku.
dziewica / 83.17.92.* / 2007-03-23 13:04
człowieku Rydzyk, Skrzypek, Maksymiuk Łyżwińskito nie jest PiS co sie przyp........lasz ! Myśl logicznie , najwyższy czas, lata lęcą. Przeciez nikt ci nie broni zapisać sie do PZPR vel SLD możesz nawet do demokratów to samo towarzycho. Może za dużo viagry bierzesz ?
Zdzich / 2007-03-26 20:37 / Bywalec forum
Czyżby naprawdę jesteś dziewicą, patrzysz w tą dziurkę i nic w około nie widzisz. Może tak nie patrz w tą dziurkę to stracisz dziewictwo i zobaczysz inny świat
sts / 84.205.217.* / 2007-03-23 20:03
A Tobie, luba dziewico, chyba łza się w kroku kręci? Nalatujesz na sympatycznego niewątpliwie, oczywiście antyPiSuara jak nie przymierzając polski F-16 na wroga za wschodnią granicą. Daj se siana!
do pzpr zapisywali sie sami sprzedawczyki bandyci
kolaboranci zsrr żdziro a od O. Rydzyka z daleka bo na jego temat nic nie wiesz gdybyś słuchała Radio Maryja to takich głupot byś nie pisała rozpudo
taktrzymać / 83.24.218.* / 2007-03-23 18:13
dziewico jesteś bystrą dziewczyną - gratuluję. Zwróciłaś bowiem uwagę na jednen charakterystyczny element działania swojego adwersarza, otóż przy.......lanie się, zresztą ni z gruszki ni z pietruszki. Stąd rzeczywiście, już tylko jednen krok do logicznego wniosku, tj. o nadużywaniu pewnego specyfiku na potencję. Dobre, rzeczywiście świetne.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-23 13:48
Do dziewica: Wiagry nie biorę, skoro zaczynasz takim słownictwem to powoli kończę z Tobą polemikę. Rydzyk- Kaczyński jedynie tego typa nie obrzucił błotem bo wie, że jak tę tubę medialną tknie to pozostały przy PiSie beton moherowy odwróci się od niego. Skrzypek- człowiek Kaczyńskich. Maksymiuk i Łyżwiński- koalicjant PiSu. Przypomnij sobie co Kaczka mówił o Samoobronie i zapewniał, że z takimi ludźmi NIGDY nie wejdzie w żaden układ. Dodawał też, że on NIGDY nie łamie raz danego słowa. Lech Kaczyński też już nie jest w PiS i co? Wspólnie PiS, LPR, Samo, Rydzyk tworzą jedną klikę, która ma jeden cel- władza i szmal. Szukasz naiwniaka do polemiki?
sts / 84.205.217.* / 2007-03-23 20:09
skomentuję Twój wpis antyPiSuarze w krótkich, żołnierskich słowach: Prawda rzetelna bije ze słów Waszeci. "Stereowiacy"- że pozostanę przy tym określeniu, choć ciśnie mi się na usta zupełnie inne- nie są z mojej bajki, jak również ci, którzy na nich głosowali
mundek / 83.17.92.* / 2007-03-23 09:41
starań prezydenta w Polsce nie miał. Więc nie maił premii. Ciągle nie wiem po co nam jest potrzebna ta nowa ambasada w Luksemburgu ? Ani wymiana gospodarcza , ani emigracja. Dawniej sprawy Luksemburga prowadziła Szwajcaria. Czy chodziło tylko o robotę dla zaufanej Labudy ? Nie wiem dlaczego tez ten bank z Luksmburga ciagle pojawia sie w raporcie z likwifdacji WSI ?
Do rozważań
sceptyk / 2007-03-23 13:17 / Tysiącznik na forum
mundek,
skoro zadajesz tyle pytań, i nie znajdujesz na nie odpowiedzi, to znaczy, że chodziłeś do państwowej szkoły, w której byłeś prymusem, i w efekcie mózg ci się zlasował i teraz nie możesz samodzielnie myśleć.
Luksemburg piękny jest, a bank ma ładne posadzki. I niech ci to wystarczy.
reguła / 83.24.218.* / 2007-03-23 18:16
hasło WSI i już natychmiast pojawia się sceptycyzm.
antykomuch / 82.143.137.* / 2007-03-23 08:45
prezydent wszystkich krętaczy

oleksego nie lubie, ale powiedzaił co wiedział,
a co było tajemnicą poliszynela.

magister Kwas teraz wykłada w USA coby pralnie wypchać jakimś legalnym groszem
czaterXX / 2007-03-23 10:50 / Bywalec forum
Nie bronie Kwacha ale wyobrazasz sobie Kaczynskich ktorzy w USA wykładają po Polsku, kto by im zaplacil ? Chyba ze ich koles Stokłosa
Bernard+ / 83.30.247.* / 2007-03-23 18:30
A Wałęsa to w jakim języku wykładał w Stanach?
zapewne / 83.24.232.* / 2007-03-25 14:16
w narzeczu suachili
sceptyk / 2007-03-23 13:21 / Tysiącznik na forum
Stokłosa za Kaczyńskich uciekł przed wymiarem sprawiedliwości.
Przed Kaczyńskimi byli Mazowieccy, Belkowie, Millery, Kwaśniewskie i sprzedajne, niezlustrowane dziennikarskie hieny. To dzięki nim Stokłosa mógł bezkarnie kraść.
Nie licz na to, że każdego zaślepia nienawiść do Kaczyńskich. Nie wszyscy czytają i oglądają propagandowe organy michnikowszczyzny.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-23 14:07
Do sceptyk: Uciekł? A dlaczego zdołał uciec? A dlaczego Hubert K. nie zdołał uciec?
sceptyk / 2007-03-23 14:21 / Tysiącznik na forum
Nie znam Huberta K.
Wiem tylko, że wprawdzie można zajść w ciążę w biegu, ale jest bardzo trudne, jako, że mężczyzna z opuszczonymi spodniami biegnie zwykle wolniej niż kobieta z podniesioną spódnicą.

Zastanów się nad tym przypadkiem.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-23 14:37
Do sceptyk: Kolego, przeczytałem cie kilka razy i wybacz nie wiem o czym piszesz. Bełkot jakiś.
PS
Hubert K to kloszard, który napił się wódki i klął na Kaczyńskich. Cała policja w kraju wraz z prokuraturą postawiona była na nogi, żeby tego "groźnego przestępcę" złapać. A może po prostu ego jakiegoś małego człowieczka było urażone? Bo zagrożenia dla społeczeńswa żadnego, a środki użyte raczej niewspółmierne do winy. No, a jak przyjdzie łapać prawdziwych bandziorów i Stokłosów to policja środków już nie ma. Bo wydała na pościgi za Hubertem K.
szwagier00 / 83.23.224.* / 2007-03-24 16:45
Przypmnij soboe klangor salonu, jak jakiś facet na strzelnicy zrobił tarczę z podobizną Balcerowicza.
Kosherzeitung chciała dla gościa kary śmierci.
Nie przesadzaj z nienawiścią. W kręgach salonowych przemawianie jezykiem nienawiści jest karalne.
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-23 09:02
Nie powiem zebym lubil Kwacha - ale tak robia wszyscy znani politycy na swiecie. Czy wiesz ile zarabia Clinton za 1 wieczorny wyklad? Miedzy 200 a 500 tysiecy USD.
Wiec nie jest to praktyka "komusza" jak sugerujesz, ale kapitalistyczna.
Wiem, ze ci zal - ale zamiast nazekac i szukac dziury w calym sprobuj cos zmienic w swoim zyciu. Moze ci sie uda.
saul / 2007-03-23 09:33 / portfel / Pan Owca
Antykomuchowi chodziło chyba o to, że kwaśniewski musi teraz zdobyć trochę legalnej kasy celem by móc się jakoś rozliczyć, tudzież wybronić ze sporego majątku. Czytaj pan ze zrozumieniem. I zmieniaj co najwyżej własne życie.
czaterXX / 2007-03-23 12:30 / Bywalec forum
Czlowieku czyli według Twojego toku myslenia obojetnie co by teraz robil ten lub kazdy inny były prezydent zawsze mozna powiedziec ze "musi teraz zdobyć trochę legalnej kasy celem by móc się jakoś rozliczyć, tudzież wybronić ze sporego majątku." Od tego sa urzedy skarbowe zeby takie sprawy wyjasniac
kminek / 217.97.199.* / 2007-03-23 13:02
Pomyśl czater i zacytuj w którym momencie autor używa zwrotu "zawsze". Konfabulujesz jak TVN.
Joo / 213.158.196.* / 2007-03-23 09:57
Owieczko - a ktory polityk uczciwie zarobil swoje pieniadze (i nie tylko, bo rowniez obsadzajac rodzinka i znajomkami rozne stolki). Ktory nie kupczy za poparcie lub poparciem?
To ty poczytaj ze zrozumieniem, nie tylko co prosto w morde, ale i miedzy wierszami.
Ja nie bronie Kwacha - ale nie on jeden taki sprzedawczyk, i nie jedno SLD jest zlodziejskie. Jakos te tasmy przypasowaly obecnie rzadzacym - ale tasmy Begerowej nie. Jakos teczki Olka czy Bolka maja byc prawdziwe, ale teczki Kaczorkow nie. Jakos prawa moralne i lamanie przepisow u konkurentow jest straszne - ale ok. 30% koalicjantow ma sprawy karne, ktore sa zatrzymane przez chowanie sie za immunitetami.
To jedna sitwa - czy to SLD, PiS czy inni politycy.

A co do zmieniania zycia - pamietaj, ze Saul zle skonczyl.
hczczh / 82.139.8.* / 2007-03-29 12:10
moi drodzy po raz pierwszy przeczytałem te komentarze i trudno się oprzeć wrażeniu, że w większości po prostu zazdrościmy innym.Nit nam nie broni robić dużych pieniędzy, mieć majątków idp. to my kreujemy rzeczywistość, która jest subiektywna. widzimy i słyszymy to co chcemy, więc dajcie sobie spokój z wyżywaniem się na naszych ex prezydentach, naszych osłach z PiS-u, SLD itd. bo mamy ludzi takich jakich wybieramy i na jakich zasługujemy

Najnowsze wpisy