Forum Polityka, aktualnościKraj

Kwaśniewski: Monopol PO nie jest problemem

Kwaśniewski: Monopol PO nie jest problemem

Money.pl / 2010-07-05 05:26
Komentarze do wiadomości: Kwaśniewski: Monopol PO nie jest problemem.
Wyświetlaj:
maxymili / 2010-07-05 10:56 / Tysiącznik na forum
Nie ma 100% bo nie ma większości samodzielnie w parlamencie, nie ma tym bardziej większości konstytucyjnej, nie ma władzy we wszystkich samorządach. Ogólnie rzecz biorąc ocenił bym obecny poziom władzy demokratycznie dostępnej, a sprawowanej przez PO obecnie na ok 75%.
maxymili / 2010-07-05 10:58 / Tysiącznik na forum
Oczywiście to daje także ogromną odpowiedzialność.
znawca erotyki / 79.189.96.* / 2010-07-05 10:46
Problemem to sa tylko komuchy ,i nie cieszcie sie tym 14%poparciem ludzie przy drugiej turze zobaczyli jaka macie czerwoną morde
maxymili / 2010-07-05 11:00 / Tysiącznik na forum
No jak to PiSiaczki, przecież już nie miało być postkomunistów? Mieliście być dla nich samym miodem na lewicowe serca? To jak?
buc_pucybut / 2010-07-05 05:26 / Tysiącznik na forum
Dlaciebie na pewno nie problem ..... Dla ciebie tylko trybunał za wały które narobiłeś
autoreee / 89.25.186.* / 2010-07-05 07:44
PO i SLD to GEJOWSKIE PARTIE. Jeżeli mają nami rządziś tacy Bogacze jak Palikot to ja wiem czyjego interesu będą bronić. Alek się cieszy że jego majątek nie będzie zagrożony :) Wałki , Wałki i Polska się kręci. A ludzie rozkładają raty na raty. Brawo za wybór PO rozliczymy ich za kilka lat i już wiem że dalej moje auto będzie niszczyć się na tych drogach, moja pensja będzie stała a koszty coraz większe. Gaz łupkowy sprzedamy i pieniądze wpadną do prywatnych kieszeni. Nie można do tego dopuścić SIŁA JEST W NARODZIE ! to nasze bogactwa i trzeba odrzucić POLITYKE STRACHU I LIZUSTWA dla ROSJI CZY NIEMIEC. Zacznijmy dbać o SIEBIE w pierwszej kolejności !!!
Norbiias / 89.200.165.* / 2010-07-05 10:20
Nie dość, że jesteś nietolerancyjny to jeszcze bezczelny i niemiły. Państwo nie powinno ingerować w wolny rynek. No i co myślisz z tym gazem łupkowym ? że Polska ma technologie aby go wydobywać ? No muszę Cię zdziwić ze NIE, bo Amerykanie są pionierami w tej dziedzinie. Oczywiście możesz sie ze mną nie zgadzać, aczkolwiek tak samo można by było bronić fabryk FSO które upadły bo nie wytrzymały nacisku wolnego rynku. Skoro coś jest złe, nieefektywne po co w to ingerować. To samo dotyczy: Telekomunikacji Polskiej, Poczty Polskiej która cały czas notuje strate , TVP z chorym podatkiem od abonamentu który płaci nieliczna część. To samo dotyczy szpitali. Bądź obiektywny i zrozum, ze jeśli coś jest nieefektywne i złe należy to zmienić.
bachus777 / 213.25.93.* / 2010-07-05 08:47
myślisz że takiego bogacza będzie bardziej ciągło do pieniędzy niż zwykłego polityka?? przynajmniej wiadomo że ma głowe na karku skoro dorobił się porządnego majątku!
niezła postawa... jestem biedny więc wszyscy bogaci są źli...
plumberg / 2010-07-05 07:58 / Bywalec forum
masz racje, p....ancie, na poczatek zacznij od siebie zrozum ze ludzi nie dzieli sie na gejow i straight ale na uczciwych albo nie
lasu / 89.174.105.* / 2010-07-05 10:22
W Samych Swoich Pawlak jeszcze lepiej dzielił ludzi. Na mądrych i gługpich...

Najnowsze wpisy