Forum Polityka, aktualnościKraj

Kwaśniewski oskarża szefów UOP o fałszerstwo

Kwaśniewski oskarża szefów UOP o fałszerstwo

Wyświetlaj:
djmobber / 83.29.101.* / 2009-12-05 11:11
Całą klasę polityczną z Wałęsą i Kwaśniewskim na czele można uznać za takich bohaterów ,jak bohaterskie są opadłe liście niesione przez wiatr do gnijacego stawu.
W całym obrazku wyróżniają się jedynie mądrzejsze Kaczorki stojące z trzelotką na brzegu stawu.
Gall# / 213.158.199.* / 2009-12-05 10:05
Oczywiście, że zarzyty o tajną współpracę są chybione bo nie wnosi nic nowego - Kwaśniewski wsółpracował JAWNIE - to dla tej czerwonej świni i jemy podobnych pracowała SB
Bankier_7 / 2009-12-04 10:54 / portfel / Punktator
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
reakcjonista / 94.254.197.* / 2009-12-04 14:17

bo jak inaczej nazwać to,że pomawiani są zazwyczaj politycy lub osoby politycznie powiązane z każdą inną partią niż PIS

O współpracę z SB oskarżane były osoby z różnych partii, również z PiS (pamiętam, że któryś mister w poprzednim rządzie nawet z tego powodu ustąpił). Ale zostawmy tę kwestię ... Twoja argumentacja jest mniej więcej taka - policja łapie różnych złodzieji, ale jakoś dziwnie nigdy wsród pracowników na przykład "gazety wyborczej". Czy to nie dziwne? Coś w tym musi być...
Elendir / 2009-12-05 07:55 / Łowca czarownic
A czy w Twojej rodzinie policja złapała jakiś złodziei? Może coś w tym musi być?
Tak niestety jest / 89.228.108.* / 2009-12-04 09:36
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
ja i nie tylko ja / 83.19.187.* / 2009-12-04 12:06
Trochę więcej kultury.I zastanów się:skoro w tym czasie p.Kwaśniewski był w rządzie to czy musiał podpisywać jakieś deklaracje? Tak na marginesie:IPN zrobił więcej złego niż dobrego. Służy tylko do rozgrywek politycznych.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-12-04 13:39

ja i nie tylko ja

a kto jeszcze, KiSszczak, Jaruzelski i tow. Alek ?
ja i nie tylko ja / 83.19.187.* / 2009-12-04 16:23
Socjalisto.Módl się o zdrowie bo o rozum za późno!
peery / 84.144.102.* / 2009-12-04 12:57

Tak na marginesie:IPN zrobił więcej złego niż
dobrego. Służy tylko do rozgrywek politycznych.

stara spiewka komunistow tych co sie trzesa o swoje akta.
skad on tak sie perfekt rosyjskiego nauczyl???
jak chcesz sprawdzic kto jest czerwony to zadaj pytanie:
a co sadzisz o IPN??
Szydlo samo wyjdzie z worka.
ja i nie tylko ja / 83.19.187.* / 2009-12-04 16:32
A gdzie nauczył się angielskiego?Był może tajnym agentem obecnego Wielkiego Brata? Czerwony jest znacznie ciekawszy od czarnego.Życzę miłego popołudnia i nie trać za wiele energii na inwektywy-to czasami boli.
Bankier_7 / 2009-12-04 13:22 / portfel / Punktator
Brednie piszesz - nie jestem i nie byłem komuistą choćby z racji mojego wieku tj.29 lat skończone a jak słucham o kolejnych fantazjach IPNowskich to mnie jakoś obrzydzenie bierze - najpierw opluwają prezydenta Wałęse (nie pałam do niego wielką sympatią ale do czego się przyczynił z hostori wiem i jakoś mu za to przynajmniej milczeniem dziękuje) potem przyszedł czas na kolejnego prezydenta Kwaśniewskiego (zresztą z najlepszą prezydencją kojarzony ) którego co jakiś czas też opluwają...
Czy ty naprawdę tego nie widzisz - kto i po co to robi??? Idąc za kolejką powinni coś znaleść na Kaczyńskiego a tego nie robią a czemu? Czy to nie daje ci do myślenia choć trochę? A na koniec: czy myślisz,że ktoś byłby aż tak niemądry aby dać Aleksandrowi pseudonim Alek? - jeśli tak sądzisz to tym bardziej jesteś trochę ubogi w rozum ale to już będziesz miał niestety do śmierci!!! Myśl człowieku - myślenie zazwyczaj nie boli...
emigrant96 / 93.147.74.* / 2009-12-05 17:18
Stawiać na równi Wałęsę z Kwaśniewskim... - szczyt ignorancji...
29 letnie naiwne "dziecko reklamy" bezgranicznie wierzące mediom, łykające bezkrytycznie każdą bzdurę ubraną w piękne słówka, odwołujące się do wyższych wartości...
- Obłudna socjotechnika od zawsze stosowana przez czerwonych podobnie jak prowokacja dla zmylenia naiwnego odbiorcy...

"...A na koniec: czy myślisz,że ktoś byłby aż tak niemądry aby dać Aleksandrowi pseudonim Alek?...
- Tak. Właśnie po to, żeby wykluczyć właśnie Aleksandra z kręgu podejrzanych... - Wasza Naiwności...

"...jesteś trochę ubogi w rozum ale to już
będziesz miał niestety do śmierci!!! Myśl człowieku - myślenie zazwyczaj nie boli..."
- Czy Ty na pewno wiesz o czym piszesz...? - Mam obawy, że tylko powtarzasz bezmyślnie jakiś tekst usłyszany wcześniej pomiędzy reklamami w TVN - "...jedynie słusznej..." telewizji...
Proś o zdrowie...
- Bo o rozum za późno... przez takich jak Ty, po prezydenturze Wałęsy komuniści powtórnie doszli do władzy by dokończyć przejmowanie i zacieranie tego co jeszcze nie zostało zagrabione i zmanipulowane...
"Płacimy" za to do dzisiaj wszyscy... i będziemy płacić latami...
reakcjonista / 94.254.197.* / 2009-12-04 13:27

Idąc za kolejką powinni coś znaleść na Kaczyńskiego a tego nie robią a czemu?

Nie robią, bo może po prostu tajnym współpracownikiem nidgy nie był. Ciekawe, że tak narzekasz na nierzetelność IPNu, a sam namawiasz ich do takiego działania.
Bankier_7 / 2009-12-04 13:34 / portfel / Punktator

Ciekawe, że tak narzekasz na nierzetelność IPNu, a sam namawiasz ich do
takiego działania.

Nie namawiam tylko naświetlam pewną sytuację - dla mnie najlepiej byłoby otworzyć już te wszystkie akta, poskanować i zrobić np. e-biblioteke IPN - wtedy każdy mógłby tam wejść i wyrobić sobie zdanie (płatna np. za zalogowanie czy coś) - a prawdopodobnie niewielu byłoby chętnych, no może dziennikarze i historycy - zwykłych ludzi to już chyba drażni a przynajmniej mało obchodzi
reakcjonista / 94.254.197.* / 2009-12-04 13:54
Ja też jestem za tym, ale jakoś dziwnie mówi się o tym od lat, za każdym razem kiedy IPN ujawnia kolejnego TW - i nic się w tym zakresie nie robi. Wiesz dlaczego? Bo wtedy najłatwiej krzyczeć, że wszystkie dokumenty są sfałszowane, niewiarygodne i, że agentura SB to tylko wymysł oszołomów. Ja już nie wierzę, że "otwarcie archiwów" kiedykolwiek nastąpi. To tylko puste gadanie polityków, po to żeby w dyskusjach na temat "czy nie będzie za bardzo krzywdzące ujawnianie spraw osobistych", całej sprawie łeb ukręcić.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-12-04 13:46
fakt byłoby najlepiej gdyby każdy miał wgląd - inna rzecz że w zależności od politycznego zapotrzebowania obrzucanoby się błotem cytując jakieś p******* wyrwane z kontekstu lub czytając miedzy wierszami, jednym słowem nic by to nie zmieniło....
ale nie martw się nie zrobią tego, za dużo mają za uszami.

Najnowsze wpisy