Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kwaśniewski: Współpraca Palikota z SLD potrzebna

Kwaśniewski: Współpraca Palikota z SLD potrzebna

Wyświetlaj:
Agis IV / 2011-10-10 21:06
kto wygrał? ale zobaczcie jakie nazwiska nie weszły do sejmu i senatu będzie ciekawie ale czy lepiej? chyba nie, ci przyszli posłowie nie mają pojęcia o sprawowaniu władzy ustawodawczej w większości to aktorzy, reżyser, transwestyta, gej,itp. rzeczywista władza skupia się niebezpiecznie w rękach wąskiej grupy ludzi finansowanej czy raczej samofinansującej się z budżetu
martusia123 / 62.141.195.* / 2011-10-10 20:53
sporo moich znajomych nie poszlo na wybory z braku alternatywy-pojawil sie Palikot,pamietamy finansowanie faszystowskiej gazetki i.....zobaczymy co ten pan bedzie robil przez te 4 lata.Jezeli to nie oszustwo to ma nasze glosy,ale dopiero na nastepna kadencje
barg / 91.193.208.* / 2011-10-10 20:33

Realne poparcie dla projektu nowoczesnego państwa, państwa świeckiego, przyjaznego, obywatelskiego, to jest ponad 25 proc. - uważa Palikot.

Gdyby realne poparcie Palikota wynosiło 25%, to tyle ludzi by na niego zagłosowało.

Do wyborów poszło 50% obywateli, bo reszta nie popiera żadnej partii. Z tych, którzy poszli, Palikota poparło 10%. Więc realne poparcie dla niego wynosi 5% całego społeczeństwa. Tak samo jak realne poparcie dla PO to niecałe 20%, dla PiS-u 15% itd.

Palikot od samego początku zaczyna grę sondażami i procentami, zupełnie tak jak Platforma. PR, PR, wszędzie PR i nic więcej. I tak przez 4 lata aż do kolejnych wyborów. Ciemny lud to kupi.
tesa1959 / 2011-10-10 22:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


Do wyborów poszło 50% obywateli, bo reszta nie popiera żadnej
partii.

Ja też nie popieram żadnej partii, a poszłam na wybory. Przetestowałam sobie kandydatów do senatu, bo do Sejmu mam sprawdzonego, znanego mi człowieka. Brak preferencji partyjnych nie ogranicza nikogo w podjęciu decyzji o głosowaniu. trzeba włożyć trochę wysiłku w poznanie kandydatów, a nie partii.
praktyczny / 79.188.13.* / 2011-10-10 22:25
Ciemny lud, to ci, którzy nie poszli głosować!
Ci się NIE liczą: to takie "martwe dusze".


Zaś Palikot, filozof, z ułamków oraz procentów rzeczywiście kiepsko stoi , co nie przeszkodziło mu, o dziwo, sporo grosza uciułać .

Najnowsze wpisy