Forum Forum finansoweBanki

L i c h w i a r z e pozdrawiają swoich niewolników.

L i c h w i a r z e pozdrawiają swoich niewolników.

T o m / 79.184.153.* / 2009-01-31 13:54
L i c h w i a r z e pozdrawiają swoich niewolników.

Proszę zwrócić uwagę do jak olbrzymich rozmiarów rozrosła się dziś lichwa:

- to że doprowadzi się poprzez lichwiarskie kredyty do ruiny i biedy jakąś rodzinę nic nie znaczy

- dzięki instrumentom finansowym i bazując na niewiedzy oraz chciwości pseudo-menadżerów można zrujnować firmę która "utrzymuje" przykładowo 400 rodzin

- ale powyższe przykłady to pikuś bo dziś dzięki lichwiarskim instrumentom można już niszczyć całe państwa np: Islandia, Litwa, Ukraina ..., które będzie kolejne ?

Natura ludzi jest taka prosta do zmanipulowania - chcesz coś mieć ale cię nie stać - to weź kredyt ,przecież wszyscy biorą. Kredyty są przede wszystkim dla ludzi średnio zamożnych i bogatych a nie biednych.
Wystarczy jednak drobna sugestia że Ciebie też stać , też możesz sobie na to pozwolić że Ci się to od życia należy bo Kowalscy już wzięli kredyt...i dołącz do grona anonimowych 30-40 letnich niewolników.

Polska to jeden z biedniejszych krajów UE i do tego jeszcze bez żadnych mechanizmów obronnych przed lichwiarskimi manipulacjami ze strony banków,developerów i mediów. To właśnie w taki sposób w "białych rękawiczkach" okrada się całe narody z ich dorobku.

Jedyne proste rozwiązanie - tanie budownictwo państwowe ale który rząd się za to weźmie - czy z prawa czy z lewa - żaden - lepiej dostać swoją dolę od lichwiarzy i udawać przez 20 lat że coś się robi.
Wyświetlaj:
Kowalski21 / 83.20.170.* / 2009-03-04 12:19
TO sa k**** i złodzieje. Przysyłaja rachunki po terminie i naliczaja sobie odsetki w wysokosci 50% raty . miesiecznej. i tak z miesiaca na miesiac. Ta sa kpiny
lasse / 2009-03-03 15:29
banki (te największe, a raczej ludzie, do których należą) rządzą i manipulują światem od dawna, to mocarstwa, którym państwa nie są w stanie się przeciwstawić.
jak na to zareagować?
scoroop / 2009-03-03 21:52 / portfel
tanie budownictwo panstwowe? :D alternatywy 4 bis? dalczego nadal tylu ludzi ma socjalistyczne myslenie? racjonalnie myslacy czlowiek nie bierze kredytu na ktory go nie stac. oczywiscie sa nieprzewidziane sytuacje - zawirowania z praca, zdrowiem itp ale od czego sa ubezpieczenia. ja za swoje kreyty i ubezpieczenia place i nie mam zamiaru dokladac sie do panstwowego nierentownego budownictwa dla tych ktorych nie stac na rynkowe ceny. i pamietaj! nie ma taniego panstwowego. jak cos jest panstwowe wyciekaja z tego pieniadze i nie bedzie tanie, ewentualnie bedzie ale nie bedzie to lepsze niz blok przy alternatywy 4. ja kupilem mieszkanie w samiutkim szczycie od dewelopera, ale po cenie nizszej niz srednia rynkowa (z transakcji) w bardzo przyzwoitej jakosci i nie czuje sie nabity w butelke przez nikogo. trzeba tylko samemu zrozumiec jak co dziala a nie sluchac doradcow po 3-dniowym szkoleniu w warszawie. ja mialem sprawe ulatwiona bo skonczylem ekonomie, ale sprawy kredytow sa latwe do ogarniecia wiec nie przesadzajmy.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: