Forum Polityka, aktualnościKraj

Legalizacja marihuany. Zapalili jointy przed Sejmem

Legalizacja marihuany. Zapalili jointy przed Sejmem

Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2012-02-17 20:20 / Tysiącznik na forum
POletariusze wszystkich krajów łączcie się.:)......Bo trzeba odwrócić uwagę od POważnych wpadek Dyzmy......Co nam POdniesienie wieku emerytalnego czyli dożywocie?......Ważniejsze są inne POsPOlite problemy sPOłeczeństwa....:):):)

POzdrawiam GW...TVN i TOK FM......I innych POwaznie wykształconych z dużych miast ...no i całe WSIe.....:):):):).
xjasiux / 85.222.90.* / 2012-02-17 22:24
Zawsze się zastanawiam jakim trzeba być popier**leńcem, żeby wszędzie wrzucać teksty o PO GW i TVN. Poluzuj zwieracze, nie wszystko się kręci wokoło Tuska i ekipy...wiem, że to trudne jak się siedzi w dziupli ale chociaż spróbuj komentować artykuł a nie znowu czekasz aż ktoś Ci nawrzuca...Ulżyło Ci jak POjechałeś PO wszystkich i nastawiałeś dużych liter? Fajnie ja zacznę pisać dużymi NIE (może pomyślisz jeszcze o Urbanie)...
JanuszPOlikot / 2012-02-18 00:01 / Tysiącznik na forum
Nie POdniecaj się.......Ja grzecznie POzdrawiam miłośników przedmiotowych mediów...Więc o co chodzi?.....:):)
Może masz kompleksy że korzystasz z tych mediów?......No to niestety w leczeniu kompleksów to tobie nie POmogę.......
A gdzie twój komentarz na temat legalizacji marihuany?.....Dla mnie ludzie którzy korzystają z tego typu używek są degeneratami ..POdobnie jak alkoholicy .....Każde uzależnienie świadczy o słabości charakteru.......Niektórzy są np. uzależnieni od TVN..GW i TOK FM...
Żal mi tych ludzi...:):):):).....
No cóż niektórzy lubią POsłuchać lub POczytać bajki o np. debeściakach.....Szeroko rozumianych:)..... Zarówno tych z Tupolewa jak i tych z rządu......:):):)

Tradycyjnie POzdrawiam i życzę Czasami pomyślunku.....Nie mylić z POmyślunkiem......
xjasiux / 85.222.90.* / 2012-02-18 00:22
Oh dzięki Ci zbawco za zdiagnozowanie mnie jako słuchającego niesłusznych mediów...popisz sobie jeszcze przez duże PO, bo to na pewno pomoże...Ty też masz słaby charakter i do tego nolife z Ciebie bo wszędzie widzisz PO. Jak mówisz też dużymi literami to weź Donalda i idźcie razem do logopedy...możesz po drodze mu nawrzucać...

Z ilości postów można stwierdzić, że życie Ci się kręci wokół PO...wyłącz czasem TV i internet i wyjdź na zewnątrz, bo dziuple masz za ciasną...
JanuszPOlikot / 2012-02-18 00:34 / Tysiącznik na forum
Na POdstawie czego wnioskujesz że ja ciebie uważam za miłośnika niesłusznych mediów?.......Jak sam widzisz ja napisałem w trybie warunkowym i to ze znakiem zapytania........Więc w czym problem.....?

Może trochę pomyślunku.....NIe POmyl z POmyślunkiem...:)

Najnowsze wpisy