Forum Forum inwestycyjneFundusze

Legg Mason i UniAkcje ME2012 - warto inwestować?

Legg Mason i UniAkcje ME2012 - warto inwestować?

myfalek / 2008-04-03 13:21
witam wszystkich!

uważacie ze oplacalne bedzie zainwestowanie w te fundusze małych kwot ( wplaty miesięczne rzedu 100 - 200zl) na okres ok 10 lat?
Wyświetlaj:
stadioni / 2008-04-03 14:26
Na pewno! warto wpłacać miesięcznie okleśloną kwotęw fundusze.Robię tak od 3 lat ,jestem bardzo zadowolona,choć żałuję, że nie zaczęłam wcześniej . Obecnie też mam m.in Legg Masona i obserwuję co się dzieje na rynku, jakby co to skonwertuję /obligacje lub pieniężne/.A więc: inwestować małe kwoty/ systematycznie/- TAK, ale cały czas kontrolować sytuację i w razie czego ciąć kategorycznie straty. Możesz też np. przez jakiś okres czasu inwestować w bezpieczne fundy/ 0,5-2 lat/ i uzbierać mały kapitał, a potem wrzucić w bardziej agresywne fundy. Może przez ten czas sytuacja się bardziej wyklaruje .
franzmauler / 2008-04-03 14:12
Zawsze warto inwestować, :) fundusz akcyjny jak dobrze wiemy w ostatnim czasie mocno spadał, więc możemy liczyć na wzrosty w niedługim czasie, bardziej już spaść raczej nie może, nie jest to prawdopodobne. Legg Mason w swoim czasie nieźle sobie radził miejmy nadzieje że wróci do tego stanu. Natomiast UniAkcje ME2012 jak najbardziej przyszłościowe - duże nakłady, inwestycje na budowę infrastruktury = najczęściej duże zyski.
Co do tych 10 lat to nawet najstarsi górale nie wiedzą co będzie, sytuacja może się 100 razy zmienić, jak na najbliższe miesiące taka jest moja wizja, więc nie czekaj tylko inwestuj!!!! powodzenia
mantra / 2008-04-04 08:53
Mam oba fundusze. Warto inwestować jak najbardziej, a z resztą zgadzam się w 100% ze stadioni
Malaga2008 / 212.106.191.* / 2008-04-04 09:31
Na chwilę obecną warto zainwestować w w/w fundusze, natomiast czy będzie warto przez 10 lat - zobaczymy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy