Forum Forum inwestycyjneFundusze

Legg Mason. Jak zacząć?

Legg Mason. Jak zacząć?

Tapio / 2008-12-03 21:00
Witam,
Chcialbym sie dowiedziec gdzie i jak zaczac inwestowac w fundusz Legg Mason Akcji?
Na stronie firmowej funduszu wyszczegolnieni sa dystrybutorzy i jest tam rowiez MultiBank, ktory chwali sie ze nie pobiera oplaty za wejscie i wyjscie jaki i za konwersje. Czy to jest mozliwe?
Prosze o podpowiedz jak najlepiej zaczac i zarzadzac tym funduszem. Interesuje mnie ciagly dostep i mozliwosc zarzadzania przez internet.
Wyświetlaj:
adelcia13 / 2008-12-11 13:14
Tak jak najbardziej mBank. W LeggMason inwestuję za jego pośrednictwiem już z 4 lata.
Cologero / 2008-12-04 10:17
Może też byc mBank, podobne zasady, bez prowizji za zakup jednostek. Funduszem będą zarządzac finansiści z Legg Mason.
Tapio / 2009-01-28 21:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czy ktos wie albo posiada link do strony gdzie opisana jest zasada skladania zlecen? Chodzi mi o godzine do ktorej zlozone zlecenie nabycia jednostek (przez strone mbanku) bedzie zrealizowane z wycena z konca tego samego dnia. i tak samo jesli chodzi o zbycie jednostek. Do ktorej godziny musze zlozyc takie zlecenie aby wycena byla tego samego dnia.
Czy to w ogole jest mozliwe bo jak do tej pory inwestowalem w arke i jak zlecenie zbycia/nabycia bylo zlozone do godziny 7.00 wycena nastepowala w tym samym dniu.
Dodam ze nie interesuje mnie czas wplyniecia pieniedzy na konto tylko sam dzien wyceny.
kazumi / 2009-01-28 22:22 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Wejdź na stronę mbanku potem minwestycje następnie Supermarket FI i po prawej będziesz miała narzędzia inwestycyjne - tam są te tabelki o które pytasz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy