Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Lek na cukrzycę wpędzi wiele firm w kłopoty

Lek na cukrzycę wpędzi wiele firm w kłopoty

Money.pl / 2006-12-19 17:39
Wyświetlaj:
Polak1 / 79.163.122.* / 2010-09-27 23:32
Tym, którzy hamują lub przekupują naukowców aby nie ujawwnić lekarstwa na cukrzycę ja im życzę aby zacharowali na taką chorobę aby też nie mieli do końca swojego życia na nią lekarstwa. Wtedy zobaczyliby jak kto jest żyć podle w chorobie i mieć zmarnowane całe życie i inni na tym by żerowali, opłacając aby lekartswo nie ujrzało światła dziennego. Tacy nie są nic lepsi od najgorszych handlarzy narkotyków, którzy swoje fortuny gromadzą na ogromnym ludzkim nieszczęściu
daro 17 l chory / 94.246.165.* / 2010-09-21 19:16
Jak to czytam to mnie ku..a szlag trafia,że zasr..e firmy martwią sie ,że jak wyzdrowiejemy to oni upadną.Ciekawe jak oni sami zachorują i bedą patrzeć na kolorowe czekolady i zimne piwkokture są zakazane ,czy wtedy będą myśleć o kasie czy o tym ,żeby być jak kiedyś zdrowym i nie martwić sie niczym,najwyżej nadwagą ZGROZA KPINYI HAŃBA
Jasiolek / 109.243.152.* / 2010-04-09 20:34
Witam! Jestem także zdanie ze my cukrzycy powinnismy cos z tym zrobic, powiedziec o tym w tv lub radiu ale najlepiej na antenie tv powinnismy sie zebrac i walczyc, ja jestem mocno przekonany ze tak własnie jest i tu chodzi o kase.. czy ktos jest w stanie mi powiedzieć co o tym myśli? Nie mozna ciągle marudzic, ja choruje od niedawna ale zalezy mi na tym by wyzdrowiec, nie meic leku przed hipoglikemią czy retinopatią, prosze Was piszcie do mnei na maila, wypowiadajcie sie na forach, nagłośnijmy to, najwczesniejsze wzmianki o wymyślonym "czyms" na cukrzyce są z 1999 roku przynajmniej ja do takich dotarłem to 11 lat. Piszcie!! Ludzie Piszcie!! Nas jest duzo wiec dużo mozemy!!
afafafa / 83.7.19.* / 2010-01-16 14:46
no właśnie powiniśmy wszyscy diabetycy i jeszcze ci którzy mają inne schorzenia postarać się o to wszyscy odważnie twardo silnie i do końca a nie poddawać się i płakać czemu ja mam cukrzyce czemu ja trzeba o niego zawalczyć a nie pisać po internecie bo takie pisanie nic nie da oni się tylko śmieją z nas a ja sam jeden to co ja mogę prawie nic zabić go może nic nie dać bo w jego miejsce wejdzie drugi s*******
Ania cukrzyk od 5lat mam 18 / 87.105.125.* / 2010-01-15 12:59
Ja mam nadzieję..może nadzieja jest matką głupich...

Nie rozumiem jeżeli ma być wymyślony lek na cukrzycę to powinniśmy sami my diabetycy się o to postarać ponieważ nam kasa w życiu nie przysłoni lepszego życia bez (w moim przypadku) przynajmniej siedmiokrotnego kłucia w moją skórę która już nie wytrzymuje...

próbuje być twarda,ale przychodzą chwile zwątpienia czy życie z tą chorobą ma w ogóle sens..

nie chcę na starość mieć amputowanych nóg albo stracić wzroku...wszystko jest jeszcze możliwe!

oby znalazł się ktoś kto wprowadzi ten lek w życie:)
na pewno nie będzie tego żałował gwarantuję;*
Jankku1990 / 188.33.133.* / 2010-03-10 19:46
Zgadzam sie całkowicie z tym co mowisz. To jest nienormalne co sie dzieje...dobrze by było bysmy mogli sie jakos zgrupowac czy zrobic cokolwiek bo w pojedynke nic nie zdziałamy....
Adam Wilczęga złodziej / 83.7.12.* / 2009-12-24 17:01
a ja wam mówie że medycyna do przodu się nie posunie
matka diabetyka / 77.252.56.* / 2009-12-23 15:28
A ja mojego syna wyleczyłam za darmo - metodą BSM (książka z instrukcją dostępna w księgarniach). Leczenie trwało 1,5 roku codziennie, czasem zaczynałam wątpic, ale mój syn już od 6 lat jest bez insuliny i nawet nie stosuje żadnej diety cukrzycowej. Po prostu, normalnie żyje.
Metodę polecam, przypadek syna opisałam w pracy z fizjologii sportu na studiach (wf) i zostałam uznana i wysoko oceniona przez panią prof. Szczepanowską (AWF Szczecin)
ania_96 / 2012-07-07 22:37
Bardzo się cieszę że pani synek wyzdrowiał od tej przeklętej cukrzycy ;). Ale czy pani mogłaby więcej opowiedzieć nam cukrzykom jak jak ta książka się nazywa i jaką metodą czy bsm pozycja 2 czy pozycja V czy pozycja 5 czy może pozycja 8. Jak pani mieszka w Białymstoku to czy mogłabym z paniu porozmawiać bo bym chciała dokładniej się dowiedzieć jak pani to uczyniła ;)
matka diabetyka / 87.206.251.* / 2010-03-07 18:27
TO SWIETNA WIADOMOŚĆ.Moja 10 letnia wnuczka od 2,5 roku choruje na cukrzyce typu I .Czy stosować pozycję V B.S.M. ? ile razy dziennie .Bardzo proszę w miarę mozliwości o odpowiedż bądź ewentualny kontak
pozdrawiam Agnieszka
kooom / 188.47.22.* / 2010-02-27 19:55
napisz jak przebiegalo leczenie i tytuł tej ksiązki
m/aneat / 109.79.11.* / 2009-12-26 02:05
Mój 3 letni synek zachorował 2 miesiące temu na cukrzycę 1, słyszałam o metodzie BSM, ale możesz napisać coś bliżej, którą pozycję stosować, kiedy zachorował twój syn, ile miał lat , ile brał insuliny na początku a jak potem czy dawki się stopniowo zmniejszały?
Napisz jak możesz więcej.
domian1 / 195.205.3.* / 2009-10-06 09:00
Drodzy Państwo, spokojnie, te 67 mln zysku biotonu to zaledwie kropla we wpływach ogólnych firm faramaceutycznych sprzedajacych insulinę.
Zrobia wszystko co w ich mocy aby opóźnić wejście na rynek leku na cukrzycę. Podobnia sytuacja występuje w wielu innych schorzeniach gdzie celowo spowalniane są badania lub nawet wstrzymana produkcja leków zaporowych, gdyż każdy wie że ,,ekonomiczniej'' jest leczyć niż wyleczyć.
Mafie narkotykowe to przy nich mały pikuś (chodzi o skalę finansową) .
Zdowia życzę wszystkim Państwu i jak najdalej od lekarzy.
MałaLenka / 217.171.53.* / 2009-09-22 20:08
No własnie to co dzisiaj w xxI wieku sie tu dzieje czyli tu ważniejsza jest kasa???!!! Nierozumiem zawsze powtarza sie ze zdrowie jest najważniejsze.......a tu co.....
To znaczy ze cukrzyk nie moze byc szczesliwy i zyc normalnie jak inni??!!
Niech ci z Biotonu zobaczą jak fajne jest kłucie i schorzenia związane z cukrzyca!!
dsdw / 83.7.42.* / 2009-08-30 21:08
Znalezienie leku na cukrzycę może więc okazać się rewolucyjne nie tylko dla chorych, ale też dla całej branży. ponieważ stracimy prawie cały majątek
cukrzyca / 83.7.41.* / 2009-07-24 16:49
ludzie czy trzeba patrzeć na jakiś tan bioton czy upadnie czy nie przecież tu ludzie wyzdrowieją będzie im się lepiej żyło przecież bioton może mieć zyski z produkcji innuch leków np na grypę cz na ból głowy itp po co to patrzeć na to
ferdek50 / 83.7.56.* / 2009-07-02 20:56
ten lek może być i to niedługo tylko trzeba zrobić jedną rzecz zawalczyć o niego siłą nie płaczem modlitwami i tylko siłą bo odwaga i siła to dobry punkt w człowieku dzieki czemu może dużo osiągnąć ale też musi chcieć a nie poddawać się i beczeć
Tomiik / 83.28.223.* / 2008-06-10 16:50
Boże chyba bym usciskał kazdego ze szczescia gdyby juz mogl ten lek dzialac i leczyc.Powiem wam ze nie obchodzi mnie jakas farmaceutyka zeby oni kase na tym zarabilai modle sie o to zeby wszyscy na cukrzyce I i II typu mogli normalnie zyc bez igiel kluc i lekarstw.Oni powinni sie patrzec na zdrowie czlowieka a nie na kase.
galecki11 / 77.112.82.* / 2008-06-05 14:02
Dla mnie i moich przyjaciół ,którzy jak a i wy codziennie kilka razy kłują sie w palec ,brzuch,nogę,rękę itp to byłby prawdziwy cud.....Modlę się o to...
wiara / 83.23.103.* / 2008-03-03 23:31
BOŻE TU LUDZIE BY WYZDROWIELI MAŁE DZIECI MOJA PÓŁTORAROCZNA CÓRECZKA BY WYZDROWIAŁA I NADCZYM TU SIĘ ZASTANAWIAĆ CZY JAKAŚ FIRMA .....BOZE PRZECIEŻ NA CUKRZYCĘ TYPU1 CHORUJĄ MŁODZI LUDZIE MALUTKIE DZIECI CAŁE ŻYCIE PRZED NIMI . SERCE MI PĘKA JAK KUJĘ MOJĄ CÓRECZKE TO BYŁBY CUUUD... BĘDE SIE MODLIĆ ABY TEN LEK NAPRAWDĘ SIĘ SPRAWDZIŁ BYŁA BYM NAJSZCZĘŚLIWSZĄ OSOBĄ NA ŚWIECIE

Najnowsze wpisy