Forum Polityka, aktualnościKraj

"Lękajcie się" to kłamstwo? Rzecznik episkopatu krytykuje autora=

"Lękajcie się" to kłamstwo? Rzecznik episkopatu krytykuje autora=

Wyświetlaj:
fred / 2013-02-02 10:49 / Bywalec forum
" Zdegradowany do stanu świeckiego " . Minęły czasy, kiedy ksiądz był jedynym posiadaczem wiedzy.
Teraz w parafii są setki ludzi bardziej kumatych, zasłużonych niż ksiądz.
łojejku, debili nie sieją... / 46.204.108.* / 2013-02-02 20:14
kiedy to było? Może w czasach, gdy w parafiach żyła jeszcze szlachta, arystokracja? Co to znaczy "kumaty"? czyżby ów przydomek oznaczał parobka, który dłubie w prawej dziurce nosa palcem prawej dłoni, a nie lewej? co to znaczy "zasłużony", czyżby oznaczało to emerytowanego esbeka i jego dziadowskie potomstwo?
Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego / 178.37.240.* / 2013-02-02 10:22
Co to Jezus mówił o dialogu z diabłem ?
natalia55xkj / 37.47.252.* / 2013-02-03 07:37
To co mówił Jezus jest w Nowym Testamencie! "o dialogu z diabłem" nie znajdzie się tam ani w innych pismach na podstawie których powstał Nowy Testament. Natomiast w Nowym Testamencie jest przestroga aby się strzec fałszywych proroków a na samym końcu jest wzmianka przestroga że ktokolwiek kto coś zmieni w Słowie Bożym niech będzie przeklęty na wieki,z czego wynika że autor tego postu na własne życzenie się przeklną
patrząc, nie widzą, a słuchając, nie słyszą ani nie pojmują. / 77.255.215.* / 2013-02-04 16:41
niedokładnie-"Odrzekł mu Jezus: Ale jest napisane także: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego. Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do Niego: Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon. Na to odrzekł mu Jezus: Idź precz, szatanie! Jest bowiem napisane: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz. Wtedy opuścił Go diabeł, a oto aniołowie przystąpili i usługiwali Mu”.

Najnowsze wpisy