Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lekarze z radomskiego szpitala zwolnili się w ramach protestu

Lekarze z radomskiego szpitala zwolnili się w ramach protestu

Wyświetlaj:
T / 195.20.110.* / 2006-05-02 09:23
Może by tak podziękować tym tzw. lekarzom za dotychczasową współpracę, tylu jest młodych po studiach, którzy mają problemy z praktyką i pracą!
mag / 83.31.226.* / 2006-05-03 02:05
ciekawe czy wyślesz swoja matjke do takiego "specjalisty" po studiach na operację
komko / 83.31.64.* / 2006-05-02 15:21
propojuję by cię zoperował taki lekarz po studiach
miś_koala / 83.15.106.* / 2006-05-02 17:11
Ja cenię sobie swoje zdrowie i nie dam się zoperować ani znieczulić stażyście
man13 / 82.33.20.* / 2006-05-01 21:18
Dzień Świra - cała polska rzeczywistość i mówienie o osiągnięciach jast tak samo trafne jak sny o potędze. Za kilka lat będziemy obserwować wycofywanie się kapitału spekulacyjnego i kapitału inwestycyjnego jaki teraz drenuje nasz kraj i środki finansowe z unii.
pablop / 83.17.26.* / 2006-05-02 06:43
Brawo dla kolegow za ich odwage
tylko w ten sposob jestesmy wywolac jakiekolwiek wrazenie na wladzy a ze odbije sie to na spoleczenstwie no coz nie pracujemy w hucie i nie wytwarzamy metalu
drodzy rodacy to dla NFZ jestescie tylko produktem i cyfra nie dla nas i przeciw temu protestujemy i przeciwko naszym zenujaco niskim wrecz upokarzajacym zarobka porownajcie nas tylko do urzednikow z UW czy US chocby z NFZ zarabiaja przecietnie 2x wiecej niz lekarz i to na podstawowym stanowisku za 8 godzin siedzenia na dupce przegladnieciu kilku slupkow i wypicie kawy a my w tym czasie zeby zarobic tak samo pracujemy na 3 etatach nie spiac po nocach i czy to jest normalne ???
byloby gdybysmy po 15 tak przepracowanych latach szli na emeryture zgodnie z rzeczywiscie przepracowanym czasem pracy.
jeszcze raz brawo
wszyscy powinnismy sie zwolnic i wyjsc z szpitali nawet ordynatorzy czy dyzurni i niech przyjda kontrole cz urzedas... z NGZ niech lecza bo sie na tym ponoc lepiej znaja.
czas na strajk totalny
LP / 83.135.151.* / 2006-05-11 19:48
Taki stosunek wymaga radykalnych cięć.
Ci lekarze którzy odeszli ze swoich stanowisk pracy powinni otrzymać zakazu wykonywania zawodu w szpitalach jak również w prywatnych Praxys z powodu małego poczucia odpowiedzialności w stosunku do pacjentów. Rząd powinien zwrócić się o pomoc do krajów Uni w rozwiązaniu tego problemu. Zprowadzić Lekarzy z innych krajów np. Jugosławia czy Rosji.Taka sytuacja jest nie do pomyślenia w krajach europy zachodniej.!!!!
TO NIE JEST WŁAśCIWA DROGA DO ROZWIęZYWANIA PROBLEMóW -PANOWIE LEKARZE !!
Walcząc o swoje prawa nie załatwia się to w ten sposób.
Potwierdzacie w ten sposób że PACJENT znaczy dla Was mniej jak kupa śmieci. WASZ stosunek do Pacjenta i lojalności wykonywania swoich obowiązków wynikających z tej służby obserwują i oceniają służby zdrowia na całym świecie. TYM SAMYM WY PRACUJECIE NA OPINIE O SOBIE .CZY POMYśLELIśCIE O TYM ?
JAKI PRACODAWCA NA SWIECIE BeDZIE CHCIŁ TAKICH NIELOJALNYCH PRACOWNIKóW ZATRUDNIć U SIEBIE i PONOSIC ODPOWIEDZIALNOSC ZA WASZ PŁYTKI STOSUNEK ODPOWIEDZIALNOSCI ZAWODOWEJ?
Jeszcze zdrowy / 83.21.67.* / 2006-05-03 07:19
Pablob, nazywając tych idiotów, a nie lekarzy z Radomia . kolegami dajesz dowód, ze też jesteś lekarzem, którego powinność jest pomoc chorym ludziom. Kretynie czy wiesz, że ja widząc na drodze wypadek, nie udzielając pomocy, mimo że nie jestem lekarzem, mogę być ukarany? Ta banda dla własnych korzyśći odeszła od łóżek - czy ty wiesz co to znaczy?
Jesteście hienami. Wyobrażam was, lekarzy, w czasie wojny lub powstania, kiedy zamiast ratować przywiezionego wam pacjenta - napierw pytacie za ile?. Wybacz pablob, dla mnie jesteście sępami, hienami i najgorszymi padlinożercami. Spójrz kretynie wokół siebie - czy masz gorzej niż inni? Zabacz, Twoja salowa pracuje za 500 złotych bez urlopu, bez możliwośći pójścia na zwolnienie chorobowe, a ty kretynie walczysz o siebie mając taką chałupę i taką furę. Ty śpisz gratisowo z pielegniarką, bo oboje nie interesujecie sie chorym a wyłącznie sobą. Czy wiesz kretynie, że połowa z was, nawet bez odejścia od łóżek chorych, zasługuje na więzienie. Zobacz relację o pacjence, której pozostawiono chustę chirurgiczną w brzuchu, partaczy uniewinniono nie znajdując winnych - co listonosz ją tam zaponiał, a banda "ekspertów" medycznych nie może dojść który . Wyjedź z tego kraju, bo tak zaangażowanych jak ty lekarzy mamy za dużo. Niech więcej o tobie nie słyszę inaczej - jak fanfary na cmentarzu.
drsg / 80.53.182.* / 2006-05-03 12:04
nie mniej jednak jeszcze zdrowy pacjencie nie zapominaj ze na calym swiecie zdrowie jest towarem takim samym jak co kolwiek innego. osobiscie priorytetem dla mnie sa moje dzieci, ktore ojca ogladaja raz w tygodniu, bo przez reszte czasu musi sie bujac na dyzyrach. nie mamy obowiazku leczyc za wszelka cene i odejsc od lozek kazdy ma prawo. jezeli nasz piekny kraj tak szanuje nasz prace, jaka by ona nie byla, to za pare niedlugich lat beda cie leczyc specjalisci nie wiem skad, bo nawet tym zza buga nie bedzie sie tu chcialo przyjechac majac w perspektywie 500 km dalej finansowe eldorado. wiec jeszcze zdrowy kretynie licz sie ze slowami, bo gdy nie daj boze zachorujesz, nikt nie kiwnie nawet palcem, bo po prostu nikogo nie bedzie....
LP / 83.135.151.* / 2006-05-11 20:09
To co piszesz to szantarz na Nas.Dlatego proponuje aby kandydaci na przyszłych studentów poddawani byli psycho-testom z poczucia odpowiedzialnośc do wykonywania tego zawodu. Ta sytuacja powinna spowodować przetestowanie wielu "LEKARZY" czy mogą wykonywać ten zawód .To że ukończyli studia i porobili praktiki to jeszcze nie znaczy że się do tego zawodu kfalifikują ze względu na brak należytego poczucia odpowiedzialności społecznej.
Ta sytuacja odsłania ICH niewłaściwą diagnoze i proponowaną forme leczenia którą nie można przyjąć !!!!!!
kama / 83.5.41.* / 2006-05-03 14:43
brawo,pieknie to wyjasnileś,każdy glupi to powinien zrozumiec.
kama / 83.5.41.* / 2006-05-03 14:46
z wykształcenia jestem mgr.ekonomii,popieram cie drsg
niezadowolona z pracy lekarzy!!!!!! / 81.168.191.* / 2006-05-05 11:28
A ja dodatkowo proponuję wprowadzenie kas fiskalnych dla "biednych lekarzy", którzy przyjmują prywatnie. Pracując w szpitalu też oczekują "wdzięczności". Człowiek chory i tak nie ma szans w tym kraju na leczenie za darmo. Jeszcze jedno w naszym mieście jest osiedle lekarzy zwane "Osiedlem wdzięczności"
Sool / 217.97.217.* / 2006-05-11 20:30
"niezadowolona " ma rację. Dodatkowo, pacjent powinien odpisać koszty swojego leczenia od podatku to wowczas kazdy domagałby się rachunku za pobrane usługi medyczne. Skoro zdrowie jest towarem to pewnie życie, będące funkcją zdrowia, też. Dlaczego te "skorolapki " sa oskarzane? Towar, to towar. Jest go mniej (towaru), czy wiecej, co za roznica? Nigdy nie wyjdziemy z impasu w sluzbie zdrowia. Nasze pieniadze odprowadzane do NFZ jako fundusze celowe : zdrowotne, chorobowe, rentowe, wypadkowe, winny być odkladane na naszych kontach osobistych. To pacjent powinien decydowac o wydatkach na swoje leczenie.

Najnowsze wpisy