Forum Forum finansoweKredyty

LEPIEJ NIŻ W OPEN...

LEPIEJ NIŻ W OPEN...

SPRÓBUJ / 83.12.97.* / 2010-04-29 10:28
Witam,

Widzicie co ludzie piszą o OPEN

ja podzielę się z Wami moim doświadczeniem i polecę firmę, która
naprawdę się na tym zna !!

www.q1capital.pl

Ostatnio potrzebowałem kredytu mieszkaniowego na 400tys zł. Moja znajoma poleciła mi Q1CAPITAL. Bez żadnych dodatkowych prowizji wciągu 2 dni przedstawili mi 5 najlepszych propozycji kredytów na rynku. Miałem prawo wyboru i to mi się podobało i nikt na mnie nie naciskał, który kredyt mam wybrać.
Widziałem jaki bank podszedł do rozpatrzenia oferty dla mojej osoby. Pracownik z Q1CAPITAL załatwił wszystko za mnie, moim zadaniem było tylko przygotować dokumenty potrzebne do podpisania umowy.
POLECAM !!!!
Wyświetlaj:
stefek101 / 87.96.113.* / 2010-05-08 23:01
Dzięki za tą podpowiedź. Sparwdzilem i rzeczywiscie sie róznią od Open, bo normalnie mówią co i jak, nie sciemniają i mozna wszytsko sprawdzić. Załatwili mi kredyt w 7 dni!!!
Marcin_Slupsk / 66.178.126.* / 2010-04-30 08:43
Wiesz co..po twoim poscie...ja polece kogos innego kto mi bardzo pomogl.Chodzi o osobe ,ktora na tym forum podpisuje sie jako 'Cosmo. To pracownik firmy doradztwa finansowego z W-wy. Nazwy nie wymienie, gdy zaraz bede posadzony o jakas reklame specjalnie przygotowana dla tej osoby.Pisalem juz we wczesniejszych moich wypowiedziach o pozytywnym zaskoczeniu wspolpracy z Panem 'Cosmo' czyli Lukaszem.Nigdy sie oficjalnie nie spotkalismy(nasza wpsopraca odbywala sie tylko przez internet).Cosmo wykazal sie tym czego potrzebowalem tzn.dobrej obslugi,indywidualnego podjescia do klienta.Wskazal to,co bedzie dla mnie najkorzystniejsze.Szukalem kredytu w euro na kwote 466,200zl.I to byla sluszna decyzja powierzajc' opieke' COSMO.Jesli ktos chce/woli szukac kredytu za pomoca doradcy finansowego...to ja polecam COSMO bynajmniej bedziecie wiedziec,ze ktos bedzie sie starac dac wam kozystna dla waszej sytuacji oferte kredytowa. Ja w srode podpisalem umowe...dzis czekam na przelew pieniedzy przez bank.Rozpoczal sie dla mnie juz drugi kredyt mieszkaniowy...powodzenia. Dzieki Lukasz.p.s mam nadzieje,ze nikt nie zarzuci mi, zo podkladam sie Tobie...bo to bylo by nie fair.Polecam Feniksie
kasia_wawa / 83.12.97.* / 2010-04-30 09:31
po to są fora żeby reklamowac firmę która się na tym zna... w taki sposób możesz pomóc ludziom !

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: