Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper blefował z wekslami

Lepper blefował z wekslami

Money.pl / 2006-10-03 08:32
Komentarze do wiadomości: Lepper blefował z wekslami.
Wyświetlaj:
MN / 80.51.231.* / 2006-10-03 10:00
SO to zawsze był plankton. Jeżeli PiS pójdzie w rozsypkę, to będziemy mieli Sejm o największej ilości planktonu w dotychczasowej historii. Potencjalna partia Plankton miałaby wiekszośc w Sejmie.
Kero niezwerbowany / 80.55.67.* / 2006-10-03 08:32
Miszytal pod przymusem to ty do psychiatry powinieneś byl być doprowadzony.
Smieszny durnowaty biznesmen pod przymusem i rządza bycia posłem podpisał weksel a teraz zachowje sie jak zasmarkany gówniaż w swoich tlumaczeniach.
Oj godnosc to jak nie jeden raz pisalem posłom w znakomietej masie nie jest darowana. To obce im nieznane zjawisko.
Nawet mi ich nie zal z tego powodu, szczerze gardze takimi załosnymi postaciami.
Taki mamy parlament jaki mamy naród.
I nikt bystry nie musi komentowac, ze ja tez tu mieszkam. Mieszkam ale nie idwentyfikuję się z szumowinami.
x-trade / 194.4.130.* / 2006-10-03 15:27
Może podpisał, bo wiedział że podpisuje bezwartościowy szajs.
ss / 83.24.219.* / 2006-10-03 22:42
weksel tłumoku nigdy nie jest bezwartościowy !! nawet podpisany pod przymusem
x-trade / 194.4.130.* / 2006-10-04 16:01
1. Brak Ci kultury
2. Poducz się prawa wekslowego
obserwator / 83.20.167.* / 2006-10-03 09:19
Kero niezwerbowany, zastanów sie nad własnym ego, twój jezyk zionie nienawiścią, kazdy polityk musi być świadomy tego, że z chwila złożenia przysięgi poselskiej, poseł od tej chwili jest posłem wszystkich wyborcow. Zastanawiam się, dlaczego dzinnikarze tak malo uwagi poświęcaja ślubowaniu poselskiemu a to jest ważna chwila dla wyborcy, od tej chwili poseł dostaje wynagrodzenie za swoja pracę z kasy poselskiej, to sa pieniadze wszystkich podatników, podatnikom nalezy sie odrobina szacunku. Podatnik widzi , że teatr polityczny to zmowa tworzenia reality-szoł, w którym dobrze czuja sie czarne charaktery z mroków życia publicznego wyłuskane. Dla przykladu Platforma ma 130 posłów dietetycznych , wszyscy biora pieniadze, a publikatory na okragło pokazują do 5 tych samych , że ich gęby na tyle sie opatrzyły, że można stwierdzić, że to juz nie posłowie to zwierzęta polityczne, gryza kopia zadaja ciosy jak słonie w składzie porcelany.
Posłowie z tych partii winni wiedzieć co zrobić, jeżeli maja sumienie. Jeżeli nie zrobia tego co nakazuje sumienie, niech sadzą pietruszkę , bo do niczego więcej sie nie nadają, nie na tym polega praca opozycji, obstrukcji za wszelką cene, nieróbstwo staje sie powszechne w ławach opozycji, każdy by tak chciał taka kase dostawać za nic, na drogie ubrania, fryzury, za teksty z piekła rodem.

Najnowsze wpisy