Lepper być nie może

Jarek / .* / 2004-03-31 21:46
Komentarze do wiadomości: Lepper być nie może.
Wyświetlaj:
anty lepper / .* / 2004-04-01 14:39
pomimo że jest 1 kwietnia to wcale nie jest takie śmieszne. Jęeżeli sondaże dają Lepperowi 30% to realnie ma on ok. 40% bo ludzie kłamią w sondazach, wstydząc się przyznać że popierają Leppera. A PO ma
moni / .* / 2004-04-01 14:25
Moim zdaniem Lepper tak naprawdę boi się rządzenia i odpowiedzialności. Poza tym nie ma struktur i kadr, a dodatkowo boi się ludzi mądrzejszych od siebie. No i na dodatek jest autokratą. Myślę, że scenariusz (Lepper rządzi) jest wątpliwy do spełnienia i że nasze społeczeństwo wreszcie przejrzy na oczy...przecież to warchoł!
gwint / .* / 2004-04-01 14:18
Lepper to nieudacznik,jego ludzie z Samoobrony to nieudaczniki,bo co to za zlodzieje skoro ich majatek wart w sumie nie wiecej niz 20 milionów z tego z kredytów ktorych nie spacili na maxa 10 milionow i to z duzym marginesem bledu wzyz ,a Platformersi tylko na samym moscie swietokrzyskim wydoili 65 milionów i to za gora 2 lata
Włodzimierz P. z Krakowa / .* / 2004-04-03 09:13
Wejdź na stronę www.sejm.gov.pl Sprawdź oświadczenia majątkowe posłów Samoobrony, przeczytasz ciekawe informacje o stanie posiadania ziemi, domów, mieszkań, samochodów, maszyn rolniczych, kredytów i dochodów z tych hektarów. Tam jak porównasz dochody (ponad 1,3 mln zł) z gospodarstwa (205 ha) rolnego Mojżeszowicza, którego Lepper wyrzucił z Samoobrony i Leppera (rocznie tylko 7 tysięcy z 54 ha) to dowiesz się KTO JEST KIM. Noi porównaj ich do siebie i innych w niespłaconych kredytach w r. 2000 i 2002 a już za miesiąc będziemy mieli 2003. Czasy w Polsce są takie, że bezwzględnie musimy się zorganizować w GRUPĘ NACISKU a może nawet w partię polityczną. Pamiętajmy, że w MONEY.PL jest 301 tysięcy Polaków. Co na to Redakcja?. Napisz barpiotr@polbox.com, mam program PRZYMIERZE POLAKÓW.
mik / .* / 2004-04-01 14:54
platformie nikt nie dorówna,przeciez oni maja wyzsze studia,a samoobroncy to w zlodziejstwie przedszkolaczki.
Włódzimierz P. z Krakowa / .* / 2004-04-03 09:19
Armia subskrybentów Money.pl to na pewno 90 % ludzi wykształconych i 100% przedsiębiorczych a więc z inicjatywą. To najliczniejsza PARTIA w Polsce. Chcemy rządzić czy chcemy marudzić aż nas zadepczą. Jak tłum ruszy, będzie za późno. Mam wizję i zarys programu PRZYMIERZE POLAKÓW. NAPISZ BARPIOTR@POLBOX.COM
lump / .* / 2004-04-01 14:08
Ja biore kredyt ze stalym oprocentowaniem i ide glosowac na Leppera i niech drukuje pieniedzy ile mennica da rade - taka mam koncepcje !!!
Adam / .* / 2004-04-01 13:44
Gdyby ktoś wykonał badanie dotyczące czasu antenowego (i miejsca na łamach gazet) poświęcanego poszczególnym politykom. Okazało by się, że pan AL. zajmuje jedno z czołowych miejsc. A jak wiadomo zła prasa jest lepsza od braku prasy jakiejkolwiek. Zły rozgłos lepszy od jego braku. Dodatkowo nagonka na lidera Samo... wywołuje atmosferę walki, a jak wiadomo w bitwie nie można stać po środku, trzeba stanąć po którejś ze stron. A jak już stawać to gdzie? Za Millerem i Rokitą czy po stronie walczących chłopów. Tak niedobrze i tak źle. Wzywam więc wszystkich, którym droga jest demokracja (ta prawdziwa, nie w wydaniu socjalistycznym) do milczenia na temat Samo... i Pana L. Niech tez milcza media i Money.pl. Odtąd na ten temat Ci.....szaaa
Włodzimierz P. z Krakowa / .* / 2004-04-03 09:53
Drogi Adamie!Wszystko jest raczej OK. Naród musi dać upust nastrojom. Elektorat Leppera to głównie wieś (tam bieda aż piszczy), bezrobotni (gotowi na wszystko), pracownicy (zastraszeni i sfrustrowani) a ostatnio kupcy (bankruci przez hipermarkety) i emeryci i renciści (zagrożeni planem Hausnera, ministra-księgowego). Armia zwolenników Leppera powiększa się niebezpiecznie szybko. Wnet dołączą do niej rodzimi desperaci. ALE TO WSZYSTKO LEPSZE OD WYBUCHU SPOŁECZNEGO, OD GLOBALNEGO BUNTU, WTEDY PUCZ BLISKO I 2-GI STAN WOJENNY. To wersja katastroficzna, dobrze, że tylko teoretycznie możliwa. Po "fali upustu" nastąpi "fala edukacji". Środki masowego przekazu same wyważą kogo lansować, one to już dawno wiedzą - podobnie jak nasz Money, tak sądzę. Lepper się kiedyś spali a MY JESTEŚMY PO TO, ŻEBY NIE NARODZIŁ SIĘ 2-GI LEPPER, ten jednak będzie najgorszy dla kraju.Tworzę PRZYMIERE POLAKÓW, PRACUJĘ NAD PROGRAMEM, część uczestników dyskusji na Money.pl już go otrzymała, oczekuję opinii. To potrwa, jeżeli masz ochotę, napisz barpiotr@polbox.com
KW / .* / 2004-04-01 13:02
2 maja upada żąd Milera 3 maja powołany zostaje żąd Belki głosami Sdplu sld up i innych utrzymuje sie gura 3 miesiące mamy nowe wybory poparcie lepera rosinie do 50% są wybory parlamentarne leper wygrywa i nie musi mieć koalicji a z LPR I PSL może zmienić kostytucje uchwalają dyktature żądzi pod chasłep prawo to ja wsadza do więcienia ludzi z UPR , PO obowiązuje kara simerci za poglądy inne nisz lepera poniewasz populizm panuje tesz w europie wygrywa wybory do uni i mamy wojne z USA i koniec świata
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-09 16:39
Jaja pan robi z siebie, czy to może wina odlotowego stanu?
waz / .* / 2004-04-01 13:29
Ta twoja polszczyzna panie KW to tez leperowszczyzna!
yorick / .* / 2004-04-01 12:54
Artykuł byłby śmieszny, gdyby nie fakt, że ten scenariusz jest całkiem prawdopodobny. Może jeszcze nie w tych wyborach, ale następnych (które wg mnie nastąpią bardzo szybko) Samoobrona może mieć już ponad 50% popracia. Nasze "elity" polityczne nie są w stanie pójść na jakikolwiek kompromis - nie ma szans na stworzenie koalicyjnego rządu po najbliższych, tak wyczekiwanych przez opozycję wyborach. Każda partia "wie najlepiej" co jest niezbędne dla naszego kraju, a inni to głąby i kanciarze. W takiej sytuacji zwycięstwo Samoobrony jest szalenie prawdopodobne. Wyobraźcie sobie ile czasu będzie trwała odbudowa kraju po kilku latach rządów Samoobrony - moje prawnuki będą jeszcze to odczuwały. Po takich wyborach jedyne co mi przychodzi do głowy to jak najszybciej sprzedać to co mam i uciekać, choćby do Mongolii. Jestem od roku bezrobotny, cieżko pracuje dorywczo, żeby móc przeżyć, ale czekam na swoją szansę myśląc "będzie lepiej" - jak "będzie Lepper" takiej szansy nikt już (oprócz liderów Samoobrony) nie będzie miał.
wŁODZIMIERZ Z kRAKOWA / .* / 2004-04-03 08:58
Gdybym nie miał lokali, które wynajmuję też byłbym w ciężkiej sytuacji. Napisz barpiotr@polbox.com. Nie trać nadziei. Proponuję PRZYMIERZE POLAKÓW.
oko / .* / 2004-04-01 12:40
nestety myślę że ani wyniki CBOS ani przedstawiony scenariusz nie są żartami prima aprilisowymi , nie obrażajmy społeczeństwa nazywając ich pół - czy ćwierć inteligentami a może spróbujmy zrozumieć skąd ta popularność Leppera , niestety przedstawiony scenariusz prawdopodobnie jest zbyt optymistyczny
sakwa / .* / 2004-04-01 12:32
Heil Lepper
Edward / .* / 2004-04-01 12:32
No to jeszcze kochany Naród się nie nauczył? Czy należy ciągle głosować na przekór i przeciw? - przeciw sobie Narodzie !!! Leper to palant!Ale jak dotrzeć do tych co do nich nic nie dociera? czy np. złodziej i bandyta chodzą do kościoła aby posłuchać umoralniającego kazania czy czytają wrażliwą literaturę czy słuchają delikatnej muzyki lub dyskutują o duszy i innych potrzebach ?
pozytywista / .* / 2004-04-01 12:30
Pofantazjuję sobie, choć wcale mi nie do śmiechu.Paru członków klasy politycznej po 3 maja 2004 traci wolność a kilku głowy. Kanclerz Lepper kandyduje do wszelkich trwoniących pieniądze podatników instytucji - mogą być i zagraniczne. Pozostali zdolni do społecznego (wspólnego, a nie za darmo) działania przestają pić whisky. Próbują odbudować tklankę społeczną tj.: polityków dbających o rację stanu, przedsiębiorców zarabiających na tworzeniu wartości dodanej a nie na pieniądzach z budżetu, urzedników lokalnych i państwowych, którzy traktują swą rolę pomocniczo dla obywateli, a nie jak służbę w żandarmerii. Najbliższe, po kilku zbrojnych powstaniach, wybory wygrywa jeden ze skuteczniejszych przywódców ochtniczej organizacji powstańczej (wcześniej nazywany był terrorystą). Pewnie tego nie doczekam, gdyż na te zjawiska, jak uczy historia poczekać trzeba ze sto lat.Pozdrowienia.
zbulwersowany / .* / 2004-04-01 12:17
niech nastanie Lepper a ci ktorzy go chca w koncu dosiegna dna biedy i bardzo dobrze bo sie naucza dopiero wtedy jak po dupach dostana!!!! bo inaczej do tych polglowku dotrzec jak widac nie mozna. szkoda slow i nerwow na takich palantow, idzmy i glosujmy zeby ci od Leppera nie zrujnowali doszczetnie kraju
zak / .* / 2004-04-03 16:13
Kiedy przegrywał AWS, a wygrywali Postkomuniści też miałem gorycz w ustach, bo wiedziałem, że zamiast poprawić to co zaczął AWS, wszystko rozwalą-boto był kierunek prorozwojowy i antykorupcyjny. Oni tego nie lubią. Wg mnie kryzys jest poważny, a wygrana Samoobrony to katastrofa, ale nawet okupację jakoś nasi rodzice przeżyli. Niestety nie wszyscy. Chyba trzeba bedzie zacząć się udzielać i lecieć na strone MONEJ@PL
obeserwator / .* / 2004-04-01 12:55
I właśnie takie podejście daje Lepperowi dodatkowe punkty. Kiedy wreszcie ta "lepsza" część klasy politycznej zrozumie, że próbując zrobić z Leppera półgłówka i idiotę, zamiast zniszczyć go w powaznej debacie programowej, nagania mu tylko nowych zwolenników?! Nie tędy droga.
vejki / .* / 2004-04-01 12:13
Juz sam fakt ze Pan Lepper z jego PARTIA ma szanse wygrac wybory i przejac wladze w Polsce uznaje za jeden z najgorszych zartow w historii Polski. Zeby to byl tylko zart !!!
tot / .* / 2004-04-01 12:09
Ci co chcą głosować na Leppera i jego kumpli widocznie są tacy sami "czyści" jak On. Idzcie do kościoła po rozgrzeszenie bo sąd wam rozgrzeszenia nie da. Większość tych ludzi jest na bakier z prawem, a muwią że ten kraj jest katolicki w 95%. Kto głosuje na Leppera jest "cwaniakiem".
Paweł / .* / 2004-04-01 11:49
No właśnie. Psioczymy na korupcję, rozdęte socjale, itp, itd. Może warto zacząć wreszcie postawić na prawdziwy kapitalizm. Zachowujemy się jak panienka przed pierwszym razem! Niby chcielibyśmy żyć dostatnio, a godzimy się np. na kredytowanie PKP z którego większość nie korzysta. Gardzimy korupcją i psioczymy ale zgadzamy się na regulację gospodarczych dziedzin życia przez państwo. Nażekamy na brak zasobów finansowych, ale dajemy zgodę, by państwo decydowało o sposobie rozdysponowania naszymi pieniędzmi. Może warto przyjrzeć się UPR bo i tak w końcu za wszystko będziemy płacić sami. Zwłaszcza taki portal jak ten powinien kreować tą partię. Zwróćcie uwagę, że są oni blokowani przez media od zawsze. Jestem zwolennikiem albo prawdziwego kapitalizmu, albo prawdziwego komunizmu. Najgorsze są drogi pośrednie.
Ksiądz Robak / .* / 2004-04-03 10:12
Szanowny Panie Pawle!Jesteś w grzesznym błędzie, musisz jeszcze dużo poczytać. Nie gniewaj się, ale to właśnie najgorsze są rozwiązania krańcowe a najlepsze pośrednie a tak naprawdę to takie, które są najbardziej odpowiedie dla polskiego społeczeństwa, zdecydowanej jego większości, nie dla wszystkich obywateli. Takie myślenie jest bardziej inteligentne. Pozdrawiam i cenię to że jesteś na forum.
tatko / 87.105.26.* / 2006-07-09 16:59
Księże Robaku, a jakie to rozwiązania są najbardziej odpowiednie dla większości polskiego społeczeństwa? Pisowskie? A może lepperowskie? Eseldowskie czy może te pochodzące z ligi rodzin nijakich? A może by tak rozwiązania rodem z platformy? Pozostaje jeszcze PSL,SDPL i parę mniejszych. No więc proszę,Ksiądz tam blisko Boga siedzi, a przynajmniej Papy Benedykta, może tedy powie narodowi,żeby poszedł do wyborów i wybrał ludzi,którzy wprowadzą rozwiązania najbardziej odpowiednie przynajmniej dla 51% Polaków.
Zycze powodzenia. Ale radzę pamiętać o przewrotności, z której słyniemy: gdzie dwóch Polaków,tam trzy ustawy potrzebne.
michał / .* / 2004-04-01 17:22
Oj, jestem za. nareszcie ktoś wspomniał o UPR. Dla mnie program UPR jest przejrzysty, czytelny i w pełni do zaakceptowania. Gospodarka wolna od polityki
konserwatywny liberał / .* / 2004-04-01 12:58
Tak jest! Zgadzam się w 100%. Dajmy wszyscy szansę UPR'owi.

Najnowsze wpisy