Lepper być nie może

Jarek / .* / 2004-03-31 21:46
Komentarze do wiadomości: Lepper być nie może.
Wyświetlaj:
Jarek / .* / 2004-03-31 21:46
Ciekawe głupoty. Ja zuważyłem, że pod rządami SLD nic dobrego w tym kraju sie nie stało, a tylko durne prawo czy ministrowie (vide M. Pol). Cyz Wy naprawdę myślicie, że Lepper bedzie gorzej rządził krajem niz Wicepremier Pol? czy uważcie, że można jeszcze powiekszać deficyt budżetowe i jednocześnie zwiększać bezrobocie? taka politykę dotychczas prowadził Miller i nikt tak na niego nie najeżdżał chociaz jak zaczynał w 2001 roku to beznzyna była dużo nizej, deficyt budzetowy i bezrobocie też, wiec odpieprzta sieod Leppera
peter / .* / 2004-04-01 11:39
Sam piszesz ciekawe głupoty. > Cyz Wy naprawdę myślicie, że Lepper bedzie gorzej rządził krajem niz Wicepremier Pol?Tak, właśnie tak sądze. Lepperowi się wydaje, że jak dojdzie do władzy to zastanie taką sytuacje gospodarczą jaka jest teraz, albo lepszą. Otóż nie. Sam fakt, że Lepper dojdzie do władzy lub jego partia przed wyborami otrzyma choćby 40% poparcia spowoduje załamywanie się rynku. Już jest widoczny spadek warszawskiej giełdy spowodowany wysokim poparciem dla leppera. On jeszcze nic nie zrobi a już będzie źle. A ludzie wokół Loppera... Weźmy taką Beger - bez wykształcenia, uczy się angielskiego ale nic nie umie powiedzieć. Fałszowała wyniki wyborów!!! Wyobraźcie sobie jakie będzie miała pole do popisu w skali całego kraju!!!! Zresztą nie chce mi sie nic pisać bo do ludzi popierających Loppera trudno trafić. Radzę ci sie drogi Leszku ustawić w kolejce jak będzie nabór do prac nad budową pałacu dla Leppera - może da ci się potem pocałować w ręke ;))
peter / .* / 2004-04-01 11:38
Sam piszesz ciekawe głupoty. > Cyz Wy naprawdę myślicie, że Lepper bedzie gorzej rządził krajem niz Wicepremier Pol?Tak, właśnie tak sądze. Lepperowi się wydaje, że jak dojdzie do władzy to zastanie taką sytuacje gospodarczą jaka jest teraz, albo lepszą. Otóż nie. Sam fakt, że Lepper dojdzie do władzy lub jego partia przed wyborami otrzyma choćby 40% poparcia spowoduje załamywanie się rynku. Już jest widoczny spadek warszawskiej giełdy spowodowany wysokim poparciem dla leppera. On jeszcze nic nie zrobi a już będzie źle. A ludzie wokół Loppera... Weźmy taką Beger - bez wykształcenia, uczy się angielskiego ale nic nie umie powiedzieć. Fałszowała wyniki wyborów!!! Wyobraźcie sobie jakie będzie miała pole do popisu w skali całego kraju!!!! Zresztą nie chce mi sie nic pisać bo do ludzi popierających Loppera trudno trafić. Radzę ci sie drogi Leszku ustawić w kolejce jak będzie nabór do prac nad budową pałacu dla Leppera - może da ci się potem pocałować w ręke ;))
peter / .* / 2004-04-01 11:42
miało byc drogi Jarku - bo to tekst do niego i popierajacych leppera.
narcyz / .* / 2004-04-01 10:45
mam nadzieję że te głupoty typu "odpieprzta się od leppera" to tylko 1 kwietnia - każdy kto popiera tego idiotę ma swiatopogląd ćwiercinteligenta.więcej komentował nie będę bo musiałbym użyć słow ogólnie uważanych za obelżywe
Tomasz / .* / 2004-04-01 10:38
Oczywiście, że nic dobrego się nie stało pod rządami SLD. Natomiast to co się zdarzy gdyby Samoobrona doszła do władzy przerośnie wszystke wyobrażenia i przedstawiony powyżej scenariusz jest zbyt optymistyczny.Zdajmy sobie wreszcie sprawę, że krajem powinni rządzić ludzie wykształceni i inteligetni. Ludzie pokroju Leppera, Beger i cała ta banda oszustów i prostaków powinna w najlepszy wypadku uprawiać pole jeśli nie siedzieć w więzieniu odizolowana od społeczeństwa. Natomiast jeśli ktoś chce popierać Samoobronę bo podoba mu się sytuacja gospodarcza w krajach typu Uzbekistan lub Armenia proponuję mu natychmiastowy wyjazd (bez powrotu)do tych pięknych miejsc.
matros61 / .* / 2004-04-01 11:13
Nasze dotychczasowe wybory świadczą o Naszej ćwierćinteligencji a tu już niedługo następne wybory i ciekawe jaka miara naszej mądrości ,będzie obowiązywała przez następne lata.
Free / .* / 2004-04-01 10:04
Czy ktoś was widział posiedzenie Samoobrony? Tyle pokemonów w jednym miejscu nigdy nie widziałem, jak oni mają rządzić to wyprowadzam się z tego kraju, a może Lepper mnie prędzej wyrzuci bo jestem kułak i inteligent.
mn / .* / 2004-04-01 09:44
Może. Wszyscy powinni odwiedzić Ukrainę i spokornieć do cholery bo zmądrzejemy za dwa pokolenia.
Mike z Lodzi / .* / 2004-04-01 10:26
Zgadzam sie. Wszyscym narzekajacym Polakom polecam kilka dni na Bialorusi albo Ukrainie. Niby wszystko w porzadku w tych krajach na pierwszy rzut oka, ale po wtopieniu sie w tamta rzeczywistosc... oby Polsce jak najdalej od tego scenariusza.
map / .* / 2004-04-01 09:40
"Czy uwazacie, ze mozna jeszcze powiekszac deficyt budzetowy i jednoczesnie zwiekszac bezrobocie?" - alez oczywiscie! Spojrzmy tylko za wschodnia granice, a zobaczymy o ile jeszcze moze byc gorzej. I nie ma watpliwosci iz sa tacy, ktorzy potrafia nas do tego doprowadzic jesli beda przy wladzy. Wiec moze lepiej zastanowic sie za kim glosowac, a nie przeciw komu.
on / .* / 2004-04-01 09:42
A nie uwazasz, ze to nasze oglupiale spoleczenstwo trzeba ostrzegac przed takimi desperatami, jak Lepper?
serio / .* / 2004-04-01 10:58
trzeba było palancie ostrzegać przed PZPR, SLD i koszernymi.
rk / .* / 2004-03-31 22:53
Kolejny desperat! Myślisz że Lepper znajdzie lekarstwo na ten chory kraj? Tylko rozwiająca gospodarka może nas uratować! A Samoobrona zna się na makroekonomii jak Belka na dojeniu krów.
ość / .* / 2004-04-01 12:26
Bo chyba nikt poważny, nie potraktował poważnie tych "rewelacji" CBOS.
Alek / .* / 2004-04-01 15:20
Ludzie o czym wy pier.. cie ? Jakiej partii ( czytaj: bandy ) funkcjonariuszami jesteście ? Kraj się wali, na wszystko brak pieniędzy, gros społeczeństwa żyje w nędzy a większość z was tylko o jednym, jaki to A.L. potwór. A popatrzcie na tych waszych milusińskich, złodzieji, szabrowników, aferzystów, nieudaczników. Boli was, że znalazł się człowiek, któty grozi, że tych waszych rozliczy ? Może i on okaże się nieudacznikiem, może, ale wasi już pokazali co potrafią i mam nadzieję, że zawiedziona i wściekła, z powodu postępującej biedy, część społeczeństwa da szansę innym. A tak na marginesie. Uważajcie, żebyście się nie zadławili tą waszą wściekłą nienawiścią do A.L.
mortimetr / .* / 2004-04-02 00:06
Znalazł się funkcjonariusz.... Bandy - to dobre określenie. Bardzo dobre.
A.L. / .* / 2004-04-01 15:04
Kochani mam problem. Przejmujemy władzę, a zatem musimy zmienić nazwę("samoobrona" już nie pasuje, a nawet śmieszy). Ratujcie-oczekuję propozycji.A.L.
Ekonomista / .* / 2004-04-01 19:10
jestem chetny do władzy, ale nie do wyzery a do pracy.
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy