Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper dostanie prezenty: gumowce, drelichy i beret

Lepper dostanie prezenty: gumowce, drelichy i beret

Wyświetlaj:
Adam z Łodzi / 79.187.163.* / 2007-12-06 08:23
Buahahahaaa - oj, chyba nie będzie już lubił Mikołajów... ;)
rolnik sam w dolinie / 89.228.209.* / 2007-10-27 17:01
nareszcie właściwy człowiek,na właściwym miejscu,t.z. w chlewni!!!
MN2 / 2007-10-25 07:10 / Bywalec forum
Jakież to wredne. Przez tyle lat żyli z Leppera, i wiecej Lepper dał im cel w ich marnym życiu, a teraz zobią mu zjazd z krokwią. Gniew ludu jest straszny. Gniew bogatego ludu to groza.
Elendir / 2007-10-26 16:00 / Łowca czarownic
Są tacy, którym we wdzięczności przeszkadza zimna kalkulacja. I są tacy, którzy po prostu nie znają znaczenia tego słowa. A apetyt im rośnie wraz z jedzeniem.
panmail / 195.205.200.* / 2007-10-24 22:42
Nie martw sie Andrzejku, po nastepnych wyborach napewno bedziesz... soltysem!!!
obserwator / 2007-10-25 00:29 / Tysiącznik na forum
Głupstwa piszesz, Leper nie obiecywal cudów, cuda obiecywal TUSK, zatem bedziemy czekać, juz nie moge sie doczekać. Wyksztalciuchy zapomniały że internet uczy, w cuda juz nikt rozsądny nie wierzy. Na PO głosowali wyksztalciuchy i młodzi z brzuchami odkrytymi i srebrem na ciele. Ktoś tu pisal o wąchaniu, zatem bedzie wachał smrody, bo cudow nie będzie.
cicha kampania / 77.113.26.* / 2007-10-24 17:31
nawet PSL wydawał miliony na reklamy np. w TV Biznes a samoobrony ani widu ani słychu było ;))
obserwator / 2007-10-24 17:25 / Tysiącznik na forum
Leper ma potencjał, niejeden profesor nie powinien przy nim stanąć ze swoja wiedza. Największymi wrogami Leppera byli dziennikarze, wszystko robili zeby mu dokuczyc, on sie uczył , ale za mało sie nauczył. Dzisiejsi dziennikarze oplacani przez pracodawcow kapitału umiejscowionego za granicą Polski, nie broni interesow Polski lub zadko dobrze o nich mowi, dla kasy zrobia wszystko aby kasa była. Przepisy podatkowe są dla nich dzienikarzy i nie tylko bardzo laskawe. Obligatoryjne koszty uzyskania przychodu dla dziennikarzy i dla wszystkich tworcow dla przykładu to powielanie tematów jak w powielaczu, małym wysiłkiem jak kula sniezna można dużo krzywdy uczynić, polityka zlinczować, samemu zarobic na wierszówce duzo coraz więcej, mało się napracować, a kasa duza. Mam nadzieje że Lepper zrozumie swoje błędy i polityke orzywi, bo PO zapowiada juz rzeczy wolające o pomstę do nieba. Nie bedzie winien ojciec Rydzyk tak przeklinany przez to środowisko, pętlę założą dzialacze PO, bo cudu dobrobytu nie będzie, a wyskocza kije samobije żeby złupić skórę wyborcom którzy głosowali na PO ale to nie usprawiedliwia. Kazdy niebawem sie przekona, jaki był głupi.
Ci co myślą że skapnie sie im z zmniejszenia składki rentowej , niech zapomna, juz PO z tego sie wycofuje, fiskalizm dla średniaków będzie duzy, dla bogatych łagodny 15% podatku PIT, dla najbiedniejszych najokrotniejszy VAT wszyscy placa. Tusk przepytywał Premiera Jarosława o koszty podstawowe życia, niech pokaże czynnie co miał na myśli, juz niedługo wypadnie placić za powietrze, bo wszystkie graby zostana zmniejszone do zera, to sie dzieje z chlebem, masłem itd.
tfolt / 195.117.255.* / 2007-10-25 09:09
Rozumiem tok myślowy: Lepper - wieś - koń - zad - rzyć.
Nie rozumiem jednak dlaczego Lepper ma politykę udupić (czyli orzywić).

KOMENTATORZY: W zacietrzewieniu piszecie bzdury - jeśli są gramatyczne - są też polityczne i logiczne.
Masz nadzieję, że Lepper zrozumie swoje błędy - ja mam nadzieję, że Ty zrozumiesz swoje. Jeśli w piszesz z błędami = w Twoim rozumowaniu też są błędy.

najlepiej usprawiedliwia wynik tego ugrupowania po przez
nadszyszkownik liberał / 91.90.186.* / 2007-10-24 20:54
postuluję cenzuz wykształcenia albo majątku przy prawie głosowania. działacz samoobrony który napisał posta po wyżej najlepiej usprawiedliwia wynik tego ugrupowania po przez swoją składnię gramatyczną.

rodzynki:
"najokrotniejszy VAT wszyscy placa"
"powinien przy nim stanąć ze swoja wiedza"
"wyskocza kije samobije żeby złupić skórę wyborcom"
"dla najbiedniejszych najokrotniejszy VAT wszyscy placa"
marek 19.53 / 83.24.51.* / 2007-10-26 00:39
Szanowny "nadszyszkownik liberał". Odbieram prawo głosu.Powód? Cenzus wykształcenia, trzy byki w jednym zdaniu.

cenzus, nie cenzuz,
powyżej, nie po wyżej,
poprzez, nie po przez.
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-10-26 14:36
Gratuluję Marku wszechstronnego wykształcenia:) Weź jednak pod uwagę fakt, że nie wszyscy są takimi perfekcjonistami językowymi jak Ty:)
obserwator / 2007-10-25 00:20 / Tysiącznik na forum
Pisząc na skroty o VAT, wiem co pisze, juz posel Goryszewski mówił że VAT załatwia sprawe środków budżetowych, że wystarczy ich na wszystko. VAT w calosci płaca najbiedniejsi , nic sobie nie odliczą. Wystarczy sie przejśc obok budowy , każdej budowy, materiały budowlane niemieckie, tam VAT na materiały budowlane jest mniejszy, zatem ktoś na tym zarabia. Juz wiele razy przestrzegano że róznice VAT w Unii to niebezpieczna sprawa , podobnie jest z doplatami do ziemi, kiedyś to sie zemści. Ja wiem że mam racje pisząc że VAT jest okrótny dla najbiedniejszych, majacych male renty i emerytury. Bogaci moga sobie kupic co chca, bo ich pobory sa wielocyfrowe. Zatem wykształciuchy zejdźcie na ziemie, bo Lepper mimo wad tez ma swoja wartość, tak wielu go niszczyło, podpuszczało, że przegral mimo płynacych ostrzeżeń. Kpina z jego osoby jest nieuprawniona. Cico z niego żartuja sa nieprzyzwoici, nic nie robia a krytykuja, tak najłatwiej.
real60 / 81.219.244.* / 2007-10-24 21:21
No i co się czepiasz uczciwego Polaka patrioty, który słusznie ostrzega.
Jak nie masz zielonego pojęcia o profesorach i kadrze naukowej to się nie odzywaj.

Obserwator ma CAŁKOWITĄ rację. A. Lepper, czterokrotny doktor Honoris causa, mógłby wykładać na uniwersytetach w tym kraju (zwłaszcza w jednym w Toruniu), tylko "UKŁAD" i zmowa wykształciuchów nigdy go tam nie dopuszczą!!! To jest właśnie ZMOWA korporacji. Trzeba to rozbić, trzeba rozbić pęta, które ograniczają światłych i zdolnych ludzi w tym kraju.
I to ma być WOLNY DEMOKRATYCZNY KRAJ ???!!!

To jest karykatura demokracji, że tacy Światli ludzie jak Pan Przewodniczący Lepper jest nie dopuszczany tam gdzie jego miejsce.

Ale to się jeszcze zmieni, jeszcze nadejdzie sprawiedliwość, która to wszystko zmieni. Ten wściekły i niespotykany w kulturze europejskiej atak na światłych ludzi, na naukę w żywej, czystej postaci MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ.
obserwator / 2007-10-25 00:34 / Tysiącznik na forum
Można wyśmiewać wszysto i wszystkich, ale śmieje sie ostatni i gasi światło, niebawem PO pokaże że obecanki to cacanki, Unia da polizać cukierek przez szybę.
jezyna / 194.29.137.* / 2007-10-24 19:48

Obligatoryjne koszty uzyskania przychodu dla
dziennikarzy i dla wszystkich tworcow dla przykładu to powielanie tematów jak w
powielaczu, małym wysiłkiem jak kula sniezna można dużo krzywdy uczynić, polityka
zlinczować, samemu zarobic na wierszówce duzo coraz więcej, mało się napracować, a kasa
duza.
Zgadzam się w 100% z poprzednią wypowiedzią.Nic dodać,nic ująć.
obserwator / 2007-10-24 23:58 / Tysiącznik na forum
Dziennikarze nie sa uczciwi dla samych siebie, bo biorą kasę za wierszówke za niusy ktore sa powielane po wielokroć, podawane na tacy, przekopiowywane, środowisko na tym sie zna i korzysta. Gdyby środowisko stosowało zasadę przychód minus koszty uzyskania przychodu rowna się dochód to by na lizaka nie zarobili i kasy by nie było. Naliczanie stałych kosztow przychodów w wysokości 50% to nieuczciwe ale dopuszczalne liczenie, ale z etyka nie ma to nic wspólnego. Stosuja to wszyscy dzienikarze, właściciele o tym wiedza ale przymykaja oko, bo na reklamach zarobia. Identycznie postepują profesorowie za nic maja etykę, powielanie prac ma się dobrze.
Piotrrr / 89.79.35.* / 2007-10-24 19:42
Powiedz mi, ale tak uczciwie, czego Ty się człowieku nawąchałeś???
Elendir / 2007-10-24 20:14 / Łowca czarownic
PiSu - to takie nowe ziółko. Następuje po nim upodobnienie do Kaczyńskiego...
marek 19.53 / 83.24.66.* / 2007-10-25 01:00
Wyraźnie obniża Pan loty. A latanie nisko jest ryzykowne. Szkoda.
Elendir / 2007-10-25 08:30 / Łowca czarownic
Czym byłaby dyskusja bez odrobiny poczucia humoru? Dodam, że tekst ten wywołał salwę śmiechu u osoby akurat zaglądającej mi przez ramię.

A skoro już jesteśmy przy temacie, to dawno od Ciebie czegoś konstruktywnego lub odkrywczego nie usłyszałem.
marek 19.53 / 83.24.51.* / 2007-10-26 00:42
A brudzia piliśmy?

Z powiedzonek - tym razem lotników.
Nie lataj nisko i powoli bo cię d. zaboli
Elendir / 2007-10-26 08:13 / Łowca czarownic
No i która z Twoich myśli miała być tą konstruktywną lub odkrywczą?

Nie lataj nisko i powoli bo cię d. zaboli
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-10-26 14:33
Marek przeszedł do opozycji razem z Wielkimi Braćmi, więc teraz z nim nie pogadasz konstruktywnie:)
Elendir / 2007-10-26 15:50 / Łowca czarownic
Szkoda człowieka, którego mogłoby stać na coś więcej niż wypowiedzi zgodne z partyjną linią.
obserwator / 2007-10-26 07:05 / Tysiącznik na forum
Panie marku 19.53 > dziękuje za wsparcie, byc moze piszę za szybko, nie sprawdzam tekstu, czasami mi samemu śmiać się chce , jak czytam co napisałem> Inne mysli inne słowa, szorstkie, na skroty . Ale jest bardzo duzo piszacych komentarze w złej wierze, zaliczam ich do wyksztalciuchów czepiających się gramatyki, dla mnie to dekadenci którzy nic nie wniosa dobrego dla ludzi tzw.zwykłych kowalskich, a wszystko zochydzą. Pisza komentaże jak konie, nawet nie wiedzą co mam na mysli, kiedyś miały konie klapy, Ci co sie czepiaja tez maja klapy , oleju w głowie brak, zatem i wiedzy brak.
Elendir / 2007-10-26 08:35 / Łowca czarownic
Czy mogę prosić o rozwinięcie myśli jest bardzo duzo piszacych komentarze w złej wierze. Chodzi tutaj o tych, którzy zwracają uwagę na poprawność posługiwania się językiem polskim i jasne przekazywanie myśli? Czy też może inną definicję piszacych komentarze w złej wierze byś podał? Nie chciałbym odnosić się jak nie w pełni rozumiem co miałeś na myśli...

A jeżeli chodzi Ci o to że pisanie w złej wierze sprowadza się do czepiania się języka polskiego, to chciałbym zwrócić Twoją uwagę, że marek 19.53 za którego wsparcie tak dziękujesz nie tak dawno napisał (zapamiętałem, bo było to w rozmowie ze mną):

A swoją drogą konstrukcja zdania fatalna. Proszę nie bronić gazetowego niechlujstwa językowego.

Tak więc, z tego co zrozumiałem, to według Ciebie (ja jednak pozmieniam formę gramatyczną i poprawię ortografię)marek 19.53:
jest dekadentem, który nic nie wniesie dobrego dla ludzi tzw. zwykłych kowalskich, a
wszystko zohydzi.
pisze komentarze jak konie, nawet nie wie co masz na myśli
ma klapy, oleju w głowie brak, zatem i wiedzy brak.

Chyba po takim Twoim określeniu nie będziecie sojusznikami...
wolny człowiek / 83.27.24.* / 2007-10-24 16:40
Do działaczy z Samoobrony: Nie zapomnijcie o najważniejszym,o KUFAJCE. Idzie zima, na blokady drogowe jak znalazł.
obserwator / 2007-10-26 07:07 / Tysiącznik na forum
bzdury, złośliwości, wstydź się człowieku.
keyser soze / 194.181.192.* / 2007-10-24 16:05
szkoda pieniędzy, przecież dostanie ładny drelich, koc, miskę, będzie miał zapewnioną opiekę zdrowotną, itd.
obserwator / 2007-10-26 07:15 / Tysiącznik na forum
Kiedyś miałem pracownika, technika, lubil byc nadgorliwy ale okazało sie, że prawo zaczeło go scigać za drobne rzeczy które popełnił kiedyś będąc rownie nadgorliwy. Zamknęli go, trzymali w areszcie. Opowiedzil mi wszystko jak wyszedl, z kim siedzial, co z nim robiono, widziałem na własne oczy człowieka inwalidę, to nie był ten pracownik z przed aresztowania. Zatem internauto, nie doradzaj nikomu więzienia, bo w Polsce są wyroki a nie ma sprawiedliwości. Jezeli zyczysz źle bliźniemu, to złe życzenie wraca jak bumerang. Jak Ciebie schwyta w swoje szpony aparat sprawiedliwości i wyrządzi krzywde, to przypomnij sobie co pisałeś o SO.
flugo / 2007-10-24 16:01 / portfel / Dziecko hossy
w polityce jak na giełdzie:))
ważne są procenty...
KoP / 2007-10-24 19:07 / Bywalec forum
już jeden przesadził z procentami i jego partia też kiepsko wypadła. A on się do cna zbłażnił.
Elendir / 2007-10-24 20:15 / Łowca czarownic
Niektórzy przegrani wyborów mają godność się wycofać z polityki. Innym tej godności zabrakło...
obserwator / 2007-10-25 00:41 / Tysiącznik na forum
Elendir czarownice znajdą każdego ktory je wzywa, nie igraj z losem. Wszyscy prześmiewcy ojca Rydzyka starcili rozum bo im czarownice rozum odjęły. Zastanów sie nad swoimi postami. Jadu za duzo, dobrego słowa za mało, dlaczego masz za nic czynienie dobra. Szatan i czarowinice to zle towarzystwo.
kpiarz / 83.7.180.* / 2007-10-28 17:58
Mniej środków odurzających bierz obserwatorze:)
Elendir / 2007-10-25 08:23 / Łowca czarownic
Peney, Salem i Witten się śni?

Elendir czarownice znajdą każdego ktory je wzywa, nie igraj z losem.Wszyscy prześmiewcy ojca Rydzyka starcili rozum bo im czarownice rozum odjęły.
(...)Szatan i czarowinice to zle towarzystwo.

Szczerze Ci współczuję z tego powodu. Choć do dotychczas nie miałem informacji o tym aspekcie działalności ojca Rydzyka.

Zastanów sie nad swoimi postami. Jadu za duzo, dobrego słowa za mało

I kto to pisze? U mnie przynajmniej pojawiają się konstruktywne propozycje rozwiązań. Oraz wypowiedzi które jednych ganią, a drugich chwalą. Jak np. ta, do której się odniosłeś.

dlaczego masz za nic czynienie dobra.

Moje wypowiedzi jednoznacznie pokazują, że czynienie dobra jest dla mnie ważne. Inaczej bym się zupełnie nie wypowiadał - bezpośrednio mnie i tak znacznie mniej dotknie to co się dzieje niż innych Polaków.

I może przypomnę, że rozum jest talentem który należy rozwijać, a nie zakopać w ogródku.
dziura / 194.29.137.* / 2007-10-24 20:45
ja mam wątpliwości co do istnienia pojęcia "godność"-w czasach, w których przyszło mi życ.
EDiS / 2007-10-24 16:49 / Tysiącznik na forum
Za pózno następuje otrzezwienie . Lepper nigdy nie powinien dostąpić takich zaszczytów jak za czasów poprzedniej koalicji. Teraz raczej powinien pomyśleć o warunkach pobytu w Ośrodku Wczasowym o obniżonym standardzie. Każdy musi znać swoje miejsce w szeregu.
obserwator / 2007-10-26 07:17 / Tysiącznik na forum
ten komentarz ponizej byl dla ciebie EDis a nie dla marek19.53
marek 19.53 / 83.24.66.* / 2007-10-25 01:05
vox populi, vox dei.
Każdy musi znać
swoje miejsce w szeregu.

A to mi zalatuje totalitaryzmem, nie demokracją.
obserwator / 2007-10-25 00:46 / Tysiącznik na forum
A moze jesteś zwolennikem aborcji i gabinetow lekarzy bez kas rejestrujących, nagradzania przez Unie matki która chciała zabić dziecko w łonie ale sie urodziło, za to że chciała zabic dostała zabic, bo aborcja tak ładnie brzmi dla mnie to zbrodnia. Nie ma wyroków śmierci na zbrodniarzy, kto o nich pomysli to zwalcza sie go, natomiast kobieta moze stosować wyrok śmierci zwany inaczej aborcja. Nie rozumiem pokretnego myślenia wyksztalciuchów z etyka na bakier.

Najnowsze wpisy