Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper i skażone zboże Komorowskiego

Lepper i skażone zboże Komorowskiego

Money.pl / 2006-08-23 15:56
Komentarze do wiadomości: Lepper i skażone zboże Komorowskiego.
Wyświetlaj:
obserwator / 83.20.174.* / 2006-08-27 07:27
Będę obserwowal rozwój sytuacji z najwyzszą ciekawością, bo warto wiedzieć, czy sądy sa prawdziwymi sądami czy atrapami sprawiedliwości, ostatnio podawano że tylko 16 procent respondentow ocenia prawidłowo prace sądów. Prokuratorzy sporzadzili akt oskarżenia i zalączyli dowody według zasad prowadzonego śledztwa. Czas na sprawdzenie czy zasady wówczas były dobre bo publikatory pogubiły się i nie umialy znaleźć prawdy, a może nie chcialy jej szukać. Ale jeżeli zasady zawiodly to praca fizyczna dla mataczacych prokuratorow i sedziow winna czekać aby nauczyli sie pokory zycia, bo zwykli zjadacze chleba , coraz drozszego i mniej wazącego, już dawno sie nauczyli , że życie to nie raj na ziemi a piekło codziennej udreki. Pan Lepper teraz jest przy władzy, mam nadzieję że prawde odkurzy, prawda go oczyści, wstyd pozostanie dla tych co daja wysokie wyroki za nic i w dodatku niewinnym, a takich jest najwięcej >> widzialem na wlasne oczy tlumy poszkodowanych przed sadami w bialym tygodniu otwartych drzwi i rozmawiałem stad wiem.
saul / 2006-08-23 22:07 / portfel / Pan Owca
Panie i Panowie, witamy w IV RP !
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-23 21:07
To prawo jest tylko dla maluczkich? Tylko bezdomny i bezrobotny, który będąc "na bani"niecenzuralnie wypowiedział się o prezydencie ma być ukarany choć nie naraził, jak wicepremier Lepper, nikogo na straty?
rybka / 2006-08-23 18:58 / Tysiącznik na forum
A dlaczego jak Leppera pokazują w TV to nie ma czarnego paska na oczach! :-)
Już widzę Wiadomości: ...v-ce Premier RP Andrzej L.
Kero / 2006-08-23 15:56 / -
A Lepper ma w ....ie wyroki sądowe bo jest z Samejbrony do tego stoi nieustannie przed PiSuarem.
Zulus / 81.190.74.* / 2006-08-23 23:01
Jestem pelen uznania dla wysilku intelektualnego wygenerowanego w celu napisania tego zdania! :)))

Najnowsze wpisy