Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper: Kaczyńscy kradną co tylko mogą

Lepper: Kaczyńscy kradną co tylko mogą

Money.pl / 2007-09-17 11:48
Komentarze do wiadomości: Lepper: Kaczyńscy kradną co tylko mogą.
Wyświetlaj:
lepera kolega / 83.9.86.* / 2007-09-18 18:36
Panie Leper !!!!! Udaj się do psychiatry, powinienes człowiegu być zamknięty w gumowej sali i bez klamek zawinięty w kaftan bezpieczeństwa by sobie nic nie zrobić, zeby powinienes mieć zęby powyrywane by sobie jezyka nie odgryżdz
acomitam / 83.25.240.* / 2007-09-18 10:23
Zanim Lepper zobaczy "źdźbło" w cudzym oku, niech najpierw zobaczy belkę we własnym, a w szczególności we własnych szeregach. O ile się nie mylę takie wybitne i poza wszelkimi podejrzeniami postaci naszego życia politycznego jak Chojarska nadal pełnią istotne funkcje w partii, któr miała ambicje rządzić Polską. Proponuje najpierw zacząć od siebie. A swoją drogą przydałoby się rzucić trochę światła na niejasny świat finansów dawnej "Solidarności". To byłby zapewne przebój kryminalny: przekręty, malwersacje, nagłe zgony, pościgi, ucieczki, szantaże, Agora..... Coś pięknego.
Elendir / 2007-09-18 08:55 / Łowca czarownic
Jaki ciekawy folklor mamy w Polsce.

Ale chciałbym żeby jakieś śledztwo zaczęło dotyczyć tamtego okresu. Niech Kaczyńscy wytoczą proces o pomówienie. Ale tego nie zrobią bo wiedzą co wtedy robili. I jeszcze przez przypadek za dużo mogłoby wypłynąć na światło dzienne. I bynajmniej nie mam tu na myśli tego co Lepper mówi. Niestety Lepper ma za małą wiarygodność by zmusić Kaczyńskich do obrony swojego imienia.
Józefina / 2007-09-18 03:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Szkoda, że Stanisław Bareja już umarł.....

takie piękne komedie by nam zrobił.. na pewno...

tyle pomysłów na secnariusze....
Genek - Emeryt / 83.17.5.* / 2007-09-17 22:03
Leper gada co mu ślina na język przyniesie. Ciekawe gdzie są ci Takibowie z Klewek. A może On pamięta to co było przed jeo niekompetencji:go urodzeniam i też teraz , jak już raz mówił , będzie powtarzał?
Oto przykład jego mokompatencji:
Pamięć Leppera sięga czasów sprzed urodzenia


Lili Galili z izraelskiego dziennika "Haarec" przeprowadziła wywiad z liderem Samoobrony Andrzejem Lepperem.
Fragmenty tego wywiadu publikuje dzisiejsza "Gazeta Wyborcza".

Na pytanie, czy jest antysemitą Lepper gwałtownie zaprzeczył i opowiedział dziennikarce następującą historię: "Podczas II wojny światowej Żyd, który ocalał od spalenia przez Niemców, ukrył się w piecu chlebowym niedaleko domu moich rodziców w miasteczku nad jednym z jezior na północy. Moja matka codziennie nosiła mu jedzenie, a w końcu zaniosła mu ubrania ojca, który był wtedy w wojsku. I Żyd zdołał uciec. Miałem wtedy cztery lata i to pamiętam...".
Dziennik "Haarec" przypomina, że w rzeczywistości Lepper urodził się 13 czerwca 1954 r.
Lili Galili przeprowadzała wywiad z Andrzejem Lepperem po polsku.
tatazzz / 83.31.193.* / 2007-09-17 21:27
Endriu myslałem,że jestes mądrzejszy a ty robisz z siebie idiote.Ufo odleciało z klewek a ty w paranoje wpadasz.
Bardzo dobrze zrobił Premier Kaczynski,że wykarczował Ciebie z rządu bo tylko obciach robiłeś.Teraz będa budować drogi a ty masz dużo doświadczenia w drogownictwie także po co tobie sejmy,rzady .
Na droge brachu na droge ,tam jest twoje miejsce.Ostatnio widziałem tirówki to nie będziesz sam.
naiwniak / 83.8.172.* / 2007-09-17 18:32
uczciwy polityk a zrobili z niego złodzieja. Był najlepszym ministrem rolnictwa w III RP i dobrali mu się do skóry. szkoda
adzisiajdziadjeden / 83.24.216.* / 2007-09-17 19:00
a jakie osiągnięcia miał w kontaktach z łatwymi panienkami. Z taką buraczaną aparycją.
ceper / 83.12.183.* / 2007-09-17 15:14
Uwazaj jedrus coby ci gumowcow nie ukradli, bo jak bydzies nieboroku do krowow chodzic i na dziolchy ???
czar / 83.8.165.* / 2007-09-17 15:21
Spokojnie on już nie bedzie, odpowiednio wykorzytał Agencje Rynku Rolnego po to, zeby się przed tym uchronić...
de Ziobraux / 2007-09-17 15:02 / Bywalec forum
Taka mnie myśl naszła nieuczesana:
Pytanie dlaczego inne partie nie wyciągnęły tego Jarosławowi K.? Ma taką teorię - każdej w tym czasie można było to zarzucić. A Lepper się odważył, bo ma niewiele do stracenia, poza tym jego grzeszki są w miarę jawne. Wszyscy na nie z lubością polowali.
Można byłoby nawet poczynić ranking - kto kradł sprawniej?
Moi znajomi twierdzą, że PC było w tym bardziej bezczelne od SLD. Późniejsi Prawi I Sprawiedliwi argumentowali to tak :
"... komuniści chapali 40 lat, my rządzimy od paru miesięcy, więc "marże" musimy mieć wyższe...".
Ich pomysłem była technologia brania "na Farmusa" (nie brał polityk, lecz jego asystent. Potem polityk jak, Szeremietiew, rżnął idiotę). Czy Zalewski nie był Farmusem Jarosława K.?
Genek - Emeryt / 83.17.5.* / 2007-09-17 22:11
A kto powie o sprowadzonych Bizonach z Niemiec do Polski nielegalnie? Jak został ministrem rolnictea, to dopiero synkowi zalegalizował ten impoet. Szkoda tylko, że Komisja Europejska nie zalegalizowała tych Bizonów jako bydło chodowlane - domowe. Oj! wtenczas robiłby biznes!!!
de Ziobraux / 2007-09-17 14:33 / Bywalec forum
Jakie to miłe patrzeć, jak się członkowie Najlepszej Możliwej Koalicji gryzą. Oby się na śmierc pozagryzali!
Romeo2000 / 81.219.134.* / 2007-09-17 17:58
I to jest najlepsze rozwiązanie , tylko kto kolejny będzie rządził? Może dlatego PiS-a się obruszyło na Havla , że wybory powinny być obserwowane?
zdenek... / 83.13.250.* / 2007-09-17 14:31
Lepper wygląda jakby miał przystawiony do pleców sztylet
a320 / 80.68.235.* / 2007-09-17 14:12
Wódz Jarosław ściskał się z nim na oczach widzów telewizji TRWAM.
To Lepper uchwalił ustawy o CBA, WSI, likwidacji Służby Cywilnej. Razem z wodzem utrudnił budowę nowych sklepów i aptek, wprowadził mundurki.

To jest Andrzej odnowiciel i główny naprawiacz Polski, skąd więc taki wrzask w pisie
jansy / 217.153.72.* / 2007-09-17 14:12
Premier Lepper coś kiepsko wygląda...Zapadnięte oczy, mina nietęga.. Oby to się nie skończyło szpitalem... W sumie lepszy szpital niż więzienie.
tasmański diabeł / 79.187.37.* / 2007-09-17 13:43
no to Tomek i jego wszechlisy mają temat do programu. Ale będzie tupanie i gwizdanie w polsacie. Temat podobny do tego bezdomnego co wulgarnie znieważał Prezydenta RP, a Lis był zadowolony z rozwoju sytuacji. Jak to sie schodzi na psy, prawie dziennikarstwo.
yuppiegirl / 193.108.177.* / 2007-09-17 13:40
parę lat temu,kiedy Lepper raczkował na arenie politycznej, odczułam jego politykę na własnej skórze. Studiowałam. Jechałam na egzamin na uczelnię (80 km). Szacunkowo w połowie drogi, ludzie Leppera urządzili sobie mały protest, wysypując przy okazji płody rolne na szosę. Oczywiście wywołało to moją frustrację, ponieważ jestem osobą punktualną. To wydarzenie zapoczątkowało we mnie przekonanie, że Lepper to burak, choć na szosę wysypał ziemniaki.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy