Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper: Nie wyjdę z rządu, ale przepraszamy

Lepper: Nie wyjdę z rządu, ale przepraszamy

Money.pl / 2006-12-07 13:15
Komentarze do wiadomości: Lepper: Nie wyjdę z rządu, ale przepraszamy.
Wyświetlaj:
Bernard / 83.30.222.* / 2006-12-08 12:18
Przestępcy z wyrokami wynocha z sejmu i senatu oraz stanowisk rządowych, bo "Kto, z kim przestaje sam się takim staje" mówi przysłowie ludowe ze śląska. Aby być kierowcą zawodowym lub księgowym nie można mieć wyroku w zawieszeniu i trzeba być „nieskazitelnego charakteru” by zostać doradcą podatkowym ( cytat z ustawy o doradztwie podatkowym) a Państwem Polskim można rządzić z prawomocnym wyrokiem?
Jak nisko upadliśmy wybierając posłów i senatorów? Czy w 38 milionowym narodzie nie można wybrać 560 ludzi nieskazitelnego charakteru do sprawowania najwyższej władzy? A może trzeba wreszcie zmienić tylko jeden artykuł w Konstytucji RP i wpisać do niej, że kandydat na posła i senatora nie może być nigdy karany za jakiekolwiek przestępstwa i wykroczenia pospolite i musi być nieskazitelnego charakteru a od strony zdrowotnej zdolny do pełnienia funkcji kierowniczych. Zaś skazanie posła lub senatora za przestępstwa pospolite prawomocnym wyrokiem pozbawia go mandatu. Sądzę, że w sejmie i senacie jest w sumie wszystkich uczciwych parlamentarzystów na tyle, by taką zmianę uchwalić niezależnie od podziałów politycznych przy aprobacie całego społeczeństwa. Gdyby się okazało,że w sejmie nie ma aż tylu uczciwych to społeczeństwo może oczyścić parlament i w następnych wyborach przyjąć zasadę nie wybierania nikogo, kto już był kiedykolwiek posłem.
Może znajdzie się 15 posłów, którzy taką zmianę konstytucji zaproponują i zainicjują referendum w tym celu lub zbieranie podpisów pod projektem i skierowaniem takiego wniosku do Prezydenta i marszałków sejmu i senatu?
wiesio szoł / 83.28.101.* / 2007-02-17 18:44
Kole was to, że Lepper mówi prawdę i jako jedyny z ministrów rolnictwa coś zrobił w Rządzie dla rolników. Bo to że był skazany prawomocnym wyrokiem za spranie komuś tyłka, lub wywiezienia na taczce wszyscy wiemy, ale czy wiemy dlaczego sprał komuś tyłek lub wywiózł go na taczce to już nikogo nie interesuje a warto wiedzieć, że w pierwszym jak i drugim przypadku WINNI są prezasi i dyrektorzy, krwiopijcy lubiący dalekie podruże a zwykłych pracowniów ich zakładów mający GŁĘBOKO W DUPIE. Dlatego też należało się tak pierwszemu jak i drugiemu bo to wstyd żeby ludzie na czas nie otrzymali uczciwie zarobinych pieniędzy. Dlatego kolego zanim ocenisz człowieka sprawdż co go pchneło do tego czynu i dlaczego czyn ten mimo iż był wykroczeniem uważam za usprawiedliwiony.
4element / 83.17.92.* / 2006-12-08 09:56
Samoobrony nigdy nie traktowałem poważnie ale mam nieodparte wrażenie, że od kiedy wrócił z "wykładów" nasz słynny tancerz i śpiewak komisyjny jakoś dziwnie sprawy , skandale, afery zaczeły nabierać tempa zaprzyjaźnione media juz miały przygotowane reportarze. No nie wiem chyba cos jest na rzeczy.
Marta 2 / 81.190.131.* / 2006-12-07 20:39
A córka Anety K. to gorsze dziecko? I bez kochającego , jak Lepper , ojca.
JONIEC / 193.203.45.* / 2006-12-08 09:42
a to już sumienie anety!!! z tego co mówiła świadomie pięła się do góry przebierając pośladkami. oczywiście - dziecka szkoda. samoobrona ani mi bliska ani daleka. mam to daleko "tam gzie internetowy motylek", jednak sama dziecku zgotowała taki los, a polityka chyba powinna wyglądać inaczej. w moim odczuciu, "skrzydlaci" nie mogąc znaleźć sposobó na lepperowców, chwycili się takiego świńskiego manewru. oj brzydko oj brzydko, naszym kraju takie "POPISY"!?
JONIEC / 193.203.45.* / 2006-12-08 09:45
OJ Z TEJ PRĘDKOŚCI NAROBIŁEMBYKÓW "ORT". SORKI
kukumuku / 85.219.140.* / 2006-12-07 17:39
Regulamin forum.
REMIGIUSZ / 85.198.213.* / 2006-12-07 17:27
a fuj ty świntuszku - jeżeli słowa tej kobiety się potwierdzą to ,,WONT WARCHOLE Z SEJMU I Z POLITYKI " ale jeżeli to pomówienia ( przynajmniej w części dotyczącej twojej osoby ) to wszyscy , którzy maczali ręce w tej sprawie ( ŁĄCZNIE Z MEDIAMI GONIĄCYMI ZA ,,WIERSZÓWKĄ ) MUSZĄ BEKNĄĆ - a swoją drogą nasuwa się nieodparcie skojarzenie w kontekście twojej wcześniejszej współpracy na linii BEGEROWA - S-Bcki TVN ,, CZYM WOJUJESZ , OD TEGO ZGINIESZ"
mirron / 83.22.247.* / 2006-12-07 16:16
Spoko ,spoko , wywiozą . Kto taczkami wojuje od taczek zginie.
Pionokio / 83.16.35.* / 2006-12-07 16:06
Andriu L.- NIE PRZEPRASZAJ-TYLKO WYPIEPRZAJ Z RZĄDU.!
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-12-07 15:59
Regulamin forum
maa / 2006-12-07 14:12 / Tysiącznik na forum
Ja też się wzruszyłem jego córką. Ach!
Sabre / 2006-12-07 13:34 / Tysiącznik na forum
Daleki jestem od budowania teorii spiskowych, jednak warto się chwilę nad ostatnimi aferami zastanowić. Komu przyniosą one najwięcej korzyści? Na pewno nie ubezpieczycielom, którym Samoobrona chce zwędzić pieniążki do ZUSu, jak to zabawnie twierdził ginekolog-amator z Samoobrony. Raczej nie PO i SLD, bo im bardziej odpowiada dalsze trwanie i samoośmieszanie się koalicji.
Największym wygranym może się okazać PiS, oczywiście jeśli to właściwie rozegra. Wielki Strateg płonąc świętym oburzeniem może wykluczyć liderów LPR i Samoobrony z polityki, mając poparcie innych partii, a bezpańskich posłów zgarnąć pod swoje skrzydła.
Wchłanianie można uważać za rozpoczęte.
mirron / 83.22.247.* / 2006-12-07 13:23
Kolejny polityk z ryjem przyspawanym do koryta. A jeszcze niedawno A. Lepper krytykował za to innych. W sumie spektakl niezwykle żenujący. Zwłaszcza w wykonaniu polityków obnoszących się wiarą w Boga i będących częstymi gośćmi na Jasnej Górze.
szara siec / 157.25.157.* / 2006-12-07 13:21
Pierw zalatwil Cimoszewicza przy pomocy Jaruckiej a poszlo na Miodowicza z PO. Teraz zabrał się za rozwalenie LPR materiałami z imprez faszystowskich oraz zniszczenie Leppera i jego Samoobrony aby przejąć ich elektorat. Winna ma byc Gazeta i TVN. Zaraz pojawi sie lista agentow wsrod dziennikarzy i oberwa niepokorne gazety oraz stacje telewizyjne. Polsat juz troche dostal. Przciwko TVN własnie wypuszca Wrzodaka i ABW. Ma druzyne, ktora sklada sie z samyc matołów ale on to geniusz i wygrywa! Tusk, to już czas abyś zaczął sie bać. Nagonka na Rokite, ktora miała miejsce miesiac temu (dzieki niej o dziwo Rokita bardziej polubil pis jak kiedys) to male piwo w porownaniu z tym, co Jarek na ciebie szykuje.
KaskaM. / 157.25.157.* / 2006-12-07 13:24
Popieram. Jarek to geniusz i bedzie mial coraz wiecej władzy. Niektorzy to zauwazaja i zaczynaja inaczej spiewac. Np. taki Szymon Majewski.
waz(usa) / 64.21.101.* / 2006-12-07 17:07
Jarek geniusz? Chyba do rozrabiania a nie budowania.
Tacy w USA nie maja szans.
Kero niezwerbowany / 83.238.146.* / 2006-12-07 13:15
Władza za każdą cenę panie Lepper. Co tam jedna córka? Liczy się władza, dziecko można sobie zrobić kolejne.

Najnowsze wpisy