Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper: PiS niczym mnie już nie zaskoczy

Lepper: PiS niczym mnie już nie zaskoczy

Money.pl / 2006-09-21 15:04
Komentarze do wiadomości: Lepper: PiS niczym mnie już nie zaskoczy.
Wyświetlaj:
A / 212.244.189.* / 2006-09-22 10:53
A dopóki w Polsce nie będzie partii, których członków będą łączyć tylko i wyłącznie gruntownie przemyślane, praktykowane i wyznawane poglądy, dopóty naszą demokrację młodą będzie męczyć „starcza wieńcówka” i ciągłe zawały...
Proponuję i nie żartuję: zamknijmy w jednym okrągłym, znanym powszechnie budynku, chorych na władzę, połączonych styropianem, mafijnym biznesem, agento-manią, tajną współpracą, rodzinnymi więzami oraz wszelkimi krypto-kryminalnymi układami i Bóg wie jeszcze czym i... i dajmy im po kiju beisbolowym na łeb... Temu co ocaleje i wyjdzie jako „jedyny żywy” z kolei zafundujmy 100tys. zł renty miesięcznie (do śmierci!!!) pod warunkiem (!), że nigdy nie powie niczego publicznie i nigdzie nie będzie kandydował...
- Będzie to najlepsza inwestycja w III, IV, V a nawet i VI i dalszych nie daj Boże R.P. ...
A dlaczego np. Marcinkiewicz i mówiący ostatnio do rzeczy Schetyna nie mogliby stworzyć takiej partii fachowców jaka istnieje choćby w większości starych krajów UE, USA czy Japonii?
A szczególnie w tym ostatnim kraju partia bodajże liberalno-demokratyczna rządzi z tego co wiem, cięgiem już od ponad 30 lat...!!!
A skoro nie udało się nam zbudować gospodarki na miarę drugiej Japonii to może system polityczny zbudujemy...? (wiwat morachia!? - tańsza bo nie trzeba robić wyborów na prezydenta...)
król i cesarz A I / 212.244.189.* / 2006-09-22 11:05
A oczywiście nie "morachia" a monarchia, ale jestem wściekły na to kopanie grobu polskiej demokracji przez politykierów z lewa i prawa i stąd ten błąd.
A jak do wyborów pójdzie poniżej 30% uprawnionych to... to zgłaszam swą kandydaturę na króla lub lepiej cesarza i proszę mnie od razu, już za życia, uznać za świętego i budować cokoły pod pomniki...
Big Lebowski / 2006-09-22 21:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A jednak panie Leper Pis pana wydymal...
iwan / 83.8.31.* / 2006-09-26 18:30
na własne zyczenie Zauważ!!
Zdzich / 83.11.37.* / 2006-09-21 20:57
20-09 pisałem, że koalicja się nie rozpadnie i takie mam przeczucia. Wywód, jak Jarek nie przeciągnie jeszcze 8 posłów z SO do siebie to koalicja uratowana. Nikt z posłów nie będzie chciał porzucić ciepłej posadki. PSL – LPR –PiS bez 12 posłów SO będzie mniejszością. Endriu dobrze o tym wie on umie liczyć tylko obawiam się, że może się przeliczyć co niektórzy posłowie z SO mogą nie wytrzymać ciśnienia już 4 posłów nie wytrzymało. A tak na marginesie PO powinna wystąpić z samo rozwiązaniem sejmu. Choć głosowanie w sejmie może przynieść różne niespodzianki. Jak zaznaczyłem wcześniej, nikt nie chce stracić posadki i też co niektórzy mogą się znaleźć się na śmietniku historii. I tacy właśnie posłowie nie ważne z której partii będą przeciw rozwiązaniu sejmu.
pepegi / 80.249.73.* / 2006-09-21 20:03
małe sprostowanie do wcześniejszego komentarza anty PiSuar.
już nie wyposzczony bo trzewiczki Nowego Światu za 4,5 kzł
już nie galopuje, bo dostojnie zmierza
już nie wylewa gnojowicy i nie blokuje dróg, co najwyżej blokuje mównicę, albo ustawę

Niestety co do jednego muszę się zgodzić: pod tym przebrankiem jest ten sam, gorącokrwiasty, wieśniacki łobuz z dużymi ambicjami i stąd moje przekonanie, że kurduple się na nim przejadą. Dlaczego? Bo kurduple są inteligenci i nie rozumieją już dobrze języka siły, tylko im się wydaje. A Polska, niestety, jeszcze długo pozostanie krajem prostacko-wieśniackim. Kto nie wierzy, niech odejdzie od swojej ukochanej klawiaturki i sprawdzi, jakie mordy jeżdżą wypasionymi furami po warszawce.

Prawdziwy populista musi wygrać z populistą malowanym, bo takie jest prawo dżungli.

I niech wreszcie skoczą ten chocholi taniec, kurdupel, przerośnięty bęcwał i ogorzały wieśniaczyna.

klawo jak cholera
Jakub Wędrowycz / 2006-09-21 19:55 / Giełdowy egzorcysta amator
to TRUDNY przeciwnik , a jeszcze trudniejszy sprzymierzeniec !!!!
pepegi / 80.249.73.* / 2006-09-21 19:22
małe sprostowanie do wcześniejszego komentarza anty PiSuar.
już nie wyposzczony bo trzewiczki Nowego Światu za 4,5 kzł
już nie galopuje, bo dostojnie zmierza
już nie wylewa gnojowicy i nie blokuje dróg, co najwyżej blokuje mównicę, albo ustawę

Niestety co do jednego muszę się zgodzić: pod tym przebrankiem jest ten sam, gorącokrwiasty, wieśniacki łobuz z dużymi ambicjami i stąd moje przekonanie, że kurduple się na nim przejadą. Dlaczego? Bo kurduple są inteligenci i nie rozumieją już dobrze języka siły, tylko im się wydaje. A Polska, niestety, jeszcze długo pozostanie krajem prostacko-wieśniackim. Kto nie wierzy, niech odejdzie od swojej ukochanej klawiaturki i sprawdzi, jakie mordy jeżdżą wypasionymi furami po warszawce.

Prawdziwy populista musi wygrać z populistą malowanym, bo takie jest prawo dżungli.

I niech wreszcie skoczą ten chocholi taniec, kurdupel, przerośnięty bęcwał i ogorzały wieśniaczyna.

klawo jak cholera
bubu / 83.143.138.* / 2006-09-21 19:15
Rzadko zabieram głos w kwestiach politycnych - ale co mi tam. Wiele wskazuje na to że obecny układ polityczny się wyczerpuje. Pora więc zastanowić się co nas czeka w przypadku nowych wyborów: zakładając iz obecne sondaże są wiarygodne mozna rozpatrywać 2 przyszłe układy rzadzące: jeden to ponownie układ PiS i Samoobrona (+LPR jeżeli uda jej się dostać do Sejmu) a drugi to PiS i PO. Układu w którym dojdzie do koalicji PO z udzialem SLD i Samoobrony nie ma moim zdaniem sensu rozpatrywać - jest jeszcze mniej stabilny niż obecny a na dodatek nie do przyjęcia dla wiekszości elektortu PO. Moim zdaniem Samoobrona gra właśnie pod ten scenariusz - zyska na tym choćby to że będzie jedynym partnerem w koalicji czytaj obsadzi więcej stanowisk.
Tak czy siak dla naszej gospodarki przynajmiej w krótkim terminie nie jest to dobra wiadomość - dla inwestorów najważniejsze jest by rząd był - jaki to drugorzedna kwestia. Dodajy do tego problemy na Węgrzech i sytuacja w całym regionie będzie odstraszająca dla zagranicnych inwestorów. Słabo rokuje to zwłaszcza złotemu. Giełda ze wzgledu na malejący od dłuższego czasu udzial inwestorów zagranicznych w kalpitalizacji powinna się wybronić chociaż mała płynność może spowodować iz w przypadku paniki zjazdy mogą być naprawdę ostre.
Desstin / 2006-09-21 16:32 / Bywalec forum
I jak to sie ma do tych wszystkich lojalek i weksli które niby były podpisywane.Ja nie wierzę w żadną koalicję Samoobrony z PO czy PO z PSL bo część elektoratu PO nie zaakceptuje takiego jakby nie było egzotycznego połaczenia.No ale z drugiej strony to jest kraj w którym wszystko jest możliwe.
Mops / 83.22.244.* / 2006-09-21 16:22
Chwieje się konstrukcja polityczna nakreślona przez ojca Tadeusza. Nie pierwszy zresztą raz.
tatko / 2006-09-22 00:27 / Tysiącznik na forum
A jakiż on ojciec? A może już napłodził potomków? W takim razie przepraszam...
Jakub Wędrowycz / 2006-09-21 16:22 / Giełdowy egzorcysta amator
Taki był zamysł Kaczyńskiego od początk. Marcinkiewicz miał pozbierać "zetchaenowców" i z Samoobrony i z PO .Ale nie wyszło
TKMSpieprzajDziadu / 2006-09-21 16:00
Wielki Wodzu Jarosławie: "widziały gały co brały!!". Koniec.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-09-21 15:04
Lepper tak galopuje jak prosiak wyposzczony z chlewika na soczystą łąkę. Lepper jest też śmieszny, bezkrytyczny i bałwochwalczy cytat: "Mnie nic zarzucić nie można". Lepper startuj w konkursie Miss Polonia!

Najnowsze wpisy