Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper: To jest obrzydliwe politycznie

Lepper: To jest obrzydliwe politycznie

Money.pl / 2006-09-27 16:56
Komentarze do wiadomości: Lepper: To jest obrzydliwe politycznie.
Wyświetlaj:
kafka / 217.98.20.* / 2006-09-27 17:46
Izdebski wyjechał na karku Leppera do władzy. Jak jechał, to red neck na którym siedział mu nie przeszkadzał. Nawet podpisał weksel. No to teraz trzeba wydawcę weksla wsadzić najlepiej do więzienia, a jego partię zdelegalizować. Izdebski stworzy prawdziwą Samoobronę. Przed kim on i inni jak on będą się samobronili? Przed Lepperem? Tak. To bardzo patriotyczna działalność. Ale kto nas obroni przed Izdebskim? Musimy stworzyć Samoobronę Ludowo Narodowo Czerwono Biało Żółto Niebieską Papieską (i w ten chytry sposób odbierzemy główne kolory i hasła ewentualnym chętnym do założenia Samoobrony przed naszą Samoobroną).
obserwator / 83.20.231.* / 2006-09-27 17:05
Rzeczywiście, sąd winien zdelegalizować samoobronę, bo tak dalej byc , bo bedzie anarchia, weksle sa najlepszym dowodem zniewolenia...współczesnego niewolnictwa
tatko / 2006-09-27 22:59 / Tysiącznik na forum
obserwator, bredzisz Waść...Popytaj,człowieku, lub przeczytaj, czym są weksle...Nie kieruj się tym,co mówi Ziobro czy szefowie PiS. Oni muszą tak mówić...A swoją drogą, jak mam się czuć, jako wyborca, kiedy głosowałem np. na człowieka z PO i został on posłem, lecz wkrótce przechodzi do PiS-u? Mnie w PiS-ie nic się nie podobało: ani ich socjalistyczny program, ani rozpieprzanie państwa, ani ich klerykalność,ani stosunek do człowieka...I co, mam się cieszyć,że ten wiarołomca mnie zdradził? Takich należałoby pozbawiać mandatu. Sprzeniewierzył się bowiem swemu elektoratowi...Czyżby ci ludzie nie rozumieli tak prostych spraw? Jeżeli nie rozumieją,to jak to się stało,że znaleźli się w sejmie?
kafka / 213.169.107.* / 2006-09-27 23:57
Otóż wybraliśmy ich. Wniosek? Przyjrzyjcie się ludzie gębom, które wybieracie. A jak nie możecie się zdecydować, zapytajcie żony (kochanki, siostry, sąsiadki). Kobiety mają ponoć lepszą intuicję.
Money / 83.31.30.* / 2006-09-27 16:56
Blokowanie dróg i wylewanie gnojowicy jest odpowiednie politycznie. Do tego trzeba jeszcze dołożyć wyroki, nieoddane porzyczki. Takich mamy nauczycieli moralności. Każdy sam sobie wybiera idola i z nim się utożsamia. Możemy wybrać tylko takich jacy są. Możemy nawet stawiać im pomniki, jeśli ktoś ma pieniądze. Na tym portalu chyba są ludzie z pieniędzmi?
LEW / 83.26.9.* / 2006-09-27 18:47
TO JEST OBRZYDLIWE;ŻE MAMY TAKĄ PARTIE JAK SAMOBRONA

Najnowsze wpisy