Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper trafi do aresztu?

Lepper trafi do aresztu?

Money.pl / 2007-11-08 11:07
Komentarze do wiadomości: Lepper trafi do aresztu?.
Wyświetlaj:
algoz / 213.17.223.* / 2007-11-08 20:25
Cudolamacz ( Tuskolamacz ) -mam prosbę o kontakt ze mną podaję adres emailowy
alwingozdziewski@wp.pl albo zapraszam na mojąstronę
www.alwin.gozdziewski.pila.pl
Hycel / 83.11.244.* / 2007-11-09 08:59
a.krawczyk to k**** ktora dla kasy puscila sie z kim sie dalo a teraz chce wiecej kasy.
Bronie Leppera w tym przypadku.
kaczka
algoz / 213.17.223.* / 2007-11-08 20:11
Niedobrze się stało dla Polski, że Lepper dał się wykołować w tak prosty sposób przez wrogie dla kraju sily. Przecież dziecko wie, że seksafera to świnia rodem z PO albo GW . Chodziło o rozłam koalicji, w konsekwencji o oderwanie tzw.przystawek od prawdziwie polskiej racji stanu, aby w końcu dalej szkodzić ojczyźnie. Oczywiście przy wykorzystaniu wszelkich dostępnych środków tj. pieniędzy, mediów, podstepu, zakłamaniu no i głupoty rodaków. Przecież taki Tuski czy Pawlak to tylko zwykłe narzędzia czy instrumenty służące do destrukcji. Gdy zrobią swoje czyli wprowadzą nienormalnośż to zostana wyrzuceni na śmietnik jak stare rupiecie. I tego Lepper nie przewidział ?, a zdawało się, że to mądry i poukładany polityk a chyba takim był, gdy pierwszy zauwazył w Polsce korupcję i sprzeniewierzenia i głośno, odważnie o tym grzmiał. Wtedy był naprawdę dobry. Kaczyński podjął ten wątek i go kontynuował, dlatego poptrzebna była między nimi współpraca i wymiana doświadczeń a nie wojna podjazdowa, podgrzewana przez wrogów państwa polskiego. Lepper nie zrozumiał, tego że jest przedmiotem a nie podmiotem i podpuszczany zaczął fikać Kaczynskiemu ile się dało i gdzie się dało. I to go zgubiło, przepadł na zawsze, bo zaczął lawinowo robic polityczne błędy. Zamiast trzymać sie nogawki Kaczyńskiego i popierać jego dążenia do naprawy Polski wdał się w polityczne rozgrywki, a tu trafił na niesamowicie wytrawnych graczy. Przyznanie się do zdrady żony to podszept opozycji, ktora była wszędzie. Potem podpuszczenie CBA na samego Leppera, też opozycja w tym palce macza. I tu się udało, po ogłupieniu Leppera, zwątpił sam Kaczyński i uwierzył, że Lepper chciał łapówki. To ich zgubiło. Ale przegrała Polska
zdruzgotany / 70.7.92.* / 2007-11-08 22:28
Sam nie wiesz co piszesz. Idź do psychiatry, aby rozjaśnił tówj umysł. Jesteś tak samo chory, i tak samo głupi jak Leper i jego świta.
wlkpm.wp.pl / 80.52.181.* / 2007-11-11 11:58
nic na temat
czytając twój stek wyzwisk można być zdruzgotanym
na temat prosimy na temat
ale wtedy trzeba mieć coś do powiedzenia - tak ci nakazano?
algoz / 213.17.223.* / 2007-11-09 07:00
sam doszedłeś do wniosku, że jesteś zdruzgotany, więc wszystko jasne. Zdruzgotanym można być fizycznie lub psychicznie, więc powinieneś się okreslić jak zakwalifikować twój przypadek. Nie jestem psychiatra więc się nie wypowiadam o jego wiedzy na ten temat, ty też nie jesteś a pouczasz i zalecasz. Jesteś jednym z ogłupiałych do reszty przez media . To typowe dla wykształciucha tj. człowieka ulomnego intrelektualnie, ktory jakieś papiery ma ale przeważnie zdobyte w układach, za masło , za donoszenie itp. a samodzielnie nic nie stworzy, posługując się dorobkiem innych, po prostu tzw. pasożyt intelektualny
jedrekso / 83.25.79.* / 2007-11-08 20:41
ty chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś
algoz / 213.17.223.* / 2007-11-09 07:07
Wypowiadanie swoich spostrzeżeń i uwag to nie kwestia wiary. Tak to widzę, przecież mogę się mylić, więc proszę o kontrargumenty i przedstawienie odmiennych poglądów, a, nie prymitywne wypowiedzi typu - idź do psychiatry, jesteś głupi - to poziom kreta na Żuławach. podejrzewam, że ten zdruzgotany uważa, że żuławy znajdują się w Laponii
biedak / 83.9.217.* / 2007-11-08 19:33
Najbardziej martwi mnie to, że ja ze swoich podatków muszę za ten cyrk płacić.
Ryziel / 83.23.9.* / 2007-11-08 17:39
Czy jako czlowiek pomówiony niemający forsy siedzi w pirdlu aż sędzia laskawie mnie uniwinni.To jest Polska od morza do morza,czyli polski cyrk !!!
obserwator / 2007-11-08 15:28 / Tysiącznik na forum
W Wieluniu, komunikat z ostatnich dni, kolezanka z pracy pomówila 10 kolegów pracowników o to ze zmuszali ja do obcowania seksualnego. Prokuraturzy sporzadzili akty oskarzenia, 10 ojcow rodzin , majacych dzieci zostało zamkniętych w areszcie, sędzia wydal prawomocny wyrok, zostali skazani. Pod nadzorem helsińskim, doprowadzono do wznowienia sprawy, wszyskich uniwienniono, okazało sie ze oskarżająca kobieta wszystko wymysliła. Za taka pomyłke wszyscy ktorzy zawinili winni z wlasnej kieszeni placić odszkodowania, zaplaci skarb państwa, czyli wszyscy podatnicy. Czy Polska to wytrzymama przy rosnącej liczbie wadliwych wyrokow. Czy Panii oskarżająca Leppera jest wiarygodna, czy zachowuje sie podobnie jak ta Pani z Wielunia.
FIKA / 83.27.143.* / 2007-11-08 17:14
w pOLSCE NA TEMAT MOLESTOWANIA WSZYSCY POSZALELI. tAK NAPRAWDĘ TRZEBA BY POZAMYKAĆ WSZYSTKICH LUB PRAWIE WSZYSTKICH FACETÓW, BO NIESTETY MOLESTOWANIE W RÓZNEJ FORMIE WYSTEPUJE NA KAŻDYM KROKU ZYCIA KOBIETY. pANI kRAWCZYK, GDYBY BYŁA W PORZĄDKU TO NIE SKORZYSTAŁABY Z OFERY PANÓW POSŁÓW. MIAŁA W TYM WIDAC JAKICHS INTERES I UDAWANIE TERAZ "BIEDNEJ MOLESTOWANEJ" GRANICZY Z GŁUPOTĄ DELIKATNIE PISZĄC.
lciesiel / 2007-11-08 13:45 / Bywalec forum

Maksymiuk: Byłem z Lepperem w dzień i w nocy

Stały partner - większe bezpieczeństwo?
Handel wyrokami / 83.21.15.* / 2007-11-08 12:08
Posłanka Sawicka z PO te 50 tysiecy łapówki dała ..... sedziemu który jej nie aresztowała . Po rozprawie Sawicka do sędziego : "mordo ty moja.."
Andrew nie wziął lapówy nie nie ma sie czym podzilic z sędzią - powinien siedzieć hihihih
zdenek------------- / 83.13.250.* / 2007-11-08 12:03
i po co z giertkiem Jarkowi przeszkadzaliście.
trza było cicho siedzieć.
po latach sprawa by się rozmyła, świadkowie pamięć by stracili.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-11-08 11:46
Kiedyś oglądałem film "Skazani na Shawshank".. bardzo mi się podobała scena rozmowy więźniów jak jeden stwierdził, że w więzieniu każdy więzień uważa, że jest niewinny tylko, że sąd pomylił się akurat w jego przypadku :-)
keyser soze / 194.181.192.* / 2007-11-08 11:07
jędruś, a wazelinę zabrałeś ???
Jedrek1 / 87.205.215.* / 2007-11-09 17:09
A w dupie mam tę twoją wazelinę ! : -)
Wow / 80.52.181.* / 2007-11-11 12:02
toś się namozolił aby ją tam całą umieścić

Najnowsze wpisy