Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper wierny, bo zastraszony

Lepper wierny, bo zastraszony

Money.pl / 2007-07-11 07:46
Komentarze do wiadomości: Lepper wierny, bo zastraszony.
Wyświetlaj:
A... / 212.244.189.* / 2007-07-12 08:11
...a dawno nie komentowałem, "interesa" - firma mi się gwałtownie rozwija; nie wiem czy cieszyć się czy płakać... moim zdaniem obecny rząd (w sferze gospodarczej) częściowo liberalnej, osaczonej przez chadecki solidaryzm Zyty, jest od lat najlepszy dla naszej gospodarki, (bo najogólniej mówiąc kieruje popyt krajowy na produkcję krajową - pomysły PO są w tym względzie w skrócie, moim zdaniem, chore - z księżyca wzięte), ale...
...ale polityka kadrowa PiS i Samoobrony szczególnie w tzw. terenie jest chora, skok aparatczyków, partyjnej oligarchii z tych partii na "stołki" był (i dalej się dzieje) najgorszy chyba na polskich ziemiach, od czasów Franza Jozefa.
Często znakomitych fachowców zastępują miernoty bez doświadczenia, ledwie po licencjatach ale z odpowiednią legitymacją partyjną - jak za głębokiej komuny - nie będę więc żałował obecnej koalicji - krzyż wam na drogę miernoty...
pchelek / 2007-07-11 10:03 / Tysiącznik na forum
kaczorow to maja przechlapane. Samabrona zyska na "męczeństwie" Leppera. Lepper sie odwinie i teraz on bedzie za sznurki ciagał. Od Leppera zalezy los koalicji. Pozostanie w niej zablokowalo kombinacje kaczorow przeciagniecia do PiSdzielcowa poslow Samejbrony. Sie nie udalo
Katarzyna Blicharska / 87.105.228.* / 2007-08-22 23:53
właśnie się Lepper zesrał i teraz się martwi jak uniknąć prokuratora Mam nadzieję że mu się to nie uda to jest zwykły PRZESTĘPCA który sobie znalazł ciepłą posadkę a ona mu spaliła dupę nie chcę takich polityków w naszym kraju
dr Olejowniczak / 195.116.34.* / 2007-07-11 09:24
Jak dowiedziało się Money.pl w grę wszedł jednak szantaż. Andrzej Lepper dostał ultimatum.
I KTOś KTO MYśLI INACZEJ JEST PO PROSTU IDIOTą
katarzyna blicharska / 87.105.228.* / 2007-08-22 23:42
idiotą jest ktoś kto myśli że ten chłop Lepper z całym szacunkiem dla ciężko pracujących rolników jest w stanie ustanowić dobre prawo a niestety tacy jak on i Giertych mają wpływ na nasze życie Oni zmienią tylko to co dla nich jest korzystne Przede wszystkim muszą ukryć swoje machloje Żaden nie zerwał koalicji stołki mocno trzymały . Skąd zwykły zadłużony biedny Lepper stał się takim rolniczym potentatem który dostaje z tej niemiłej unni milionowe dopłaty? Jego syn jest chyba trochę za młody żeby mieć środki finansowe na taki interes Ja pracuję 20 lat i wydaje mi się że bardzo dobrze zarabiam, a nie stać mnie żeby za gotówkę kupić dziecku mieszkanie Skąd Lepper nagle wziął pieniądze na długi? Biedny pokrzywdzony Lepper ciężko pracujący na roli
Karol Zet / 83.24.243.* / 2007-07-11 08:39
i UE powinna nałożyć na nas embargo. Sięgneliśmy dna dzięki Kaczyńskim, Giertychowi, Lepperowi, Kamińskiemu, Bielanowi, Brudzińskiemu, Dornowi, Fotydze, Kurskiemu, Wierzejskiemu, Maksymiukowi, Łyżwińskiemu i wielu innym szkodnikom Rzeczypospolitej Polskiej. Stwórzmy listę prawdziwych wrogów.
katarzyna Blicharska / 87.105.228.* / 2007-08-23 00:34
Potrzebujemy DYKTATURY wszyscy kradniemy jak się da i tłumaczymy to tym że mamy słabe zarobki jakby nam podnieśli to i tak będziemy kraść taka nasza natura
Wojciech Jasiński / 195.117.250.* / 2007-07-11 09:20
Popieram w całości!
Dorzucam chociażby Begerową, Filipka, Maksymiuka, Karskiego z PiS, Orzechowskiego z LPR. Wcześniej wymieniłem - niby taką niewinną - Szczypińską, która np. wczoraj powiedziała, że się cieszy, że Samoobrona jest w koalicji! Tym ludziom kompletnie rozum odebrało! Jedyne co udało im się stworzyć to bandycki układ. Brakuje tam tylko jeszcze Rywina, chociaż kto wie, czy już nie są razem w imię swoich bandyckich interesów. Z interesem Polski nie ma to nic wspólnego!!!
Wojciech Jasiński / 195.117.250.* / 2007-07-11 09:20
Popieram w całości!
Dorzucam chociażby Begerową, Filipka, Maksymiuka, Karskiego z PiS, Orzechowskiego z LPR. Wcześniej wymieniłem - niby taką niewinną - Szczypińską, która np. wczoraj powiedziała, że się cieszy, że Samoobrona jest w koalicji! Tym ludziom kompletnie rozum odebrało! Jedyne co udało im się stworzyć to bandycki układ. Brakuje tam tylko jeszcze Rywina, chociaż kto wie, czy już nie są razem w imię swoich bandyckich interesów. Z interesem Polski nie ma to nic wspólnego!!!
Wojciech Jasiński / 195.117.250.* / 2007-07-11 09:20
Popieram w całości!
Dorzucam chociażby Begerową, Filipka, Maksymiuka, Karskiego z PiS, Orzechowskiego z LPR. Wcześniej wymieniłem - niby taką niewinną - Szczypińską, która np. wczoraj powiedziała, że się cieszy, że Samoobrona jest w koalicji! Tym ludziom kompletnie rozum odebrało! Jedyne co udało im się stworzyć to bandycki układ. Brakuje tam tylko jeszcze Rywina, chociaż kto wie, czy już nie są razem w imię swoich bandyckich interesów. Z interesem Polski nie ma to nic wspólnego!!!
Wojciech Jasiński / 195.117.250.* / 2007-07-11 09:20
Popieram w całości!
Dorzucam chociażby Begerową, Filipka, Maksymiuka, Karskiego z PiS, Orzechowskiego z LPR. Wcześniej wymieniłem - niby taką niewinną - Szczypińską, która np. wczoraj powiedziała, że się cieszy, że Samoobrona jest w koalicji! Tym ludziom kompletnie rozum odebrało! Jedyne co udało im się stworzyć to bandycki układ. Brakuje tam tylko jeszcze Rywina, chociaż kto wie, czy już nie są razem w imię swoich bandyckich interesów. Z interesem Polski nie ma to nic wspólnego!!!
Wojciech Jasiński / 195.117.250.* / 2007-07-11 09:20
Popieram w całości!
Dorzucam chociażby Begerową, Filipka, Maksymiuka, Karskiego z PiS, Orzechowskiego z LPR. Wcześniej wymieniłem - niby taką niewinną - Szczypińską, która np. wczoraj powiedziała, że się cieszy, że Samoobrona jest w koalicji! Tym ludziom kompletnie rozum odebrało! Jedyne co udało im się stworzyć to bandycki układ. Brakuje tam tylko jeszcze Rywina, chociaż kto wie, czy już nie są razem w imię swoich bandyckich interesów. Z interesem Polski nie ma to nic wspólnego!!!
Wojciech Jasiński / 195.117.250.* / 2007-07-11 09:20
Popieram w całości!
Dorzucam chociażby Begerową, Filipka, Maksymiuka, Karskiego z PiS, Orzechowskiego z LPR. Wcześniej wymieniłem - niby taką niewinną - Szczypińską, która np. wczoraj powiedziała, że się cieszy, że Samoobrona jest w koalicji! Tym ludziom kompletnie rozum odebrało! Jedyne co udało im się stworzyć to bandycki układ. Brakuje tam tylko jeszcze Rywina, chociaż kto wie, czy już nie są razem w imię swoich bandyckich interesów. Z interesem Polski nie ma to nic wspólnego!!!
Wojciech Jasiński / 195.117.250.* / 2007-07-11 08:01
Mam nadzieję, że tę całą ekipę rydzykowatych polityków rządzących obecnie naszym krajem zmiecie wkrótce wiatr historii.
To co wyprawiają Rydzyk, Lepper, Giertych, obaj Kaczyńscy, Kuchciński, Dorn, Cymański, Szczypińska, Kurski i im podobni musi zostać przecięte. Na naszych oczach rodzi się faszyzm. Dlaczego Episkopat jeszcze milczy !!!!
jmarci / 83.17.216.* / 2007-07-11 08:33
Episkopat milczy bo popiera antysemityzm i faszyzm czego dal dowod w latach 30-tych kiedy popieral Hitlera i pomogl mu dojsc do wladzy, a pozniej blogoslawil zolnierzy zeby zabijali swoich braci katolikow po polskiej stronie!!!!
antykomuch / 83.8.113.* / 2007-07-11 09:54
bzdury..nie chce się czytać.
dlaczego to co było dawniej nie dość, że przekłamane, to jeszcze jest komentowane, jak za czasów wczesnej komuny.
Czy w takiej sytuacji nie popierać kaczyńskich..mimo, żer jestem zwolennikiem PO
weed / 193.193.181.* / 2007-07-11 08:54
Trudno przyznać ale taka jest prawda
MN2 / 80.51.231.* / 2007-07-11 10:04
Co ty wiesz o zabijaniu?
shairstock / 212.69.76.* / 2007-07-11 07:46
Jedyne dobre rozwiązanie to uciec z tego kraju!
antykomuch / 83.8.113.* / 2007-07-11 10:00
Teraz stało się jasne dlaczego Leper znalazł się w rządzie..mając na niego tyle haków..latwo jest zmusić go do klaskania.
Czasy jak za wczesnej komuny
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa / 81.15.151.* / 2007-07-11 08:41
A ja popieram pomysł ucieczki, bo w tym kraju nigdy nie będzie dobrze a już na 100% nie za czasów kiedy żądzi OJCIEC DYREKTOR!!! To są jakieś jaja nic więcej wszystko robione pod publiczność trzeba było coś wymyślić żeby nie było potrzeby atakowania ojca!!!A tak na marginesie gdzie do lich jest kościuł dlaczego ojciec ma maibacha i wszystko jest ok. Bo to Polska :-)
led / 83.6.112.* / 2007-07-11 11:33
Rydzyk ma maibacha a Jankowski ma wlasne wino planuje otwarcie sieci restauracji i produkcję wody toaletowej. Wspaniały człowiek, wielki menedżer marnuje chłopina się jako ksiądz. Skąd on na to wszystko ma biedaczek. NIech się chłopaki podzielą z innymi potrzebującymi tak jak nakazuje nauka kościoła. Czy wszystkim tym którzy popierają Rydzyka i Jankowskiego zupełnie ....................................?
keyser soze / 83.12.183.* / 2007-07-11 10:02
komentarze jak żywcem z onet-u...
kpiarz / 195.205.100.* / 2007-07-11 12:50
Po żywcu to będą jeszcze lepsze:)
Polka / 83.20.191.* / 2007-07-11 19:11
Ten caly uklad PISu,Samoobrony i LPRu jest chory ,pełen nienawisci.Jadą na Jasną Górę tylko po to aby miec elektorat i to jaki stały, wierny złozony ze starszych ,czesto sch0rowanych ludzi. Młodych jak na lekarstwo. To ohydne tak wykorzystywać najświe sze mijsce w kraju do takich niecnych celów.Rydzyk i cala reszta usmiechnieta , usciski dloni a za chwile co?Pani Maria to czarownica, mąż antysemita a Lepper złodziej .Jadem są słowa wypowiedziane przez księdza biznesmena, naciągacza starych, schorowanych a przede wszystkim wierzących!Ale Pan Bóg nierychliwy ale ...Bedzie miał odpłacone ten obludnik po stokroć .Wierze w to i choc tak na prawde to mi caLY ten chory uklad nie lezy albo . lezy w glebokim powazaniu to jednak bardzo jest mi przykro, ze miejsce wybrano wlasnie u stop Jasnej Gory, A moze to jest znak czasu i coś się zmieni w naszym chorym państwie, mlodziez wroci z emigracji i przyjdzie nowe, Oby!!!!
kola120 / 83.17.184.* / 2007-07-12 07:37
no co pani. Ociec DYREKTOR najświętszy powiedział tylko całą prawdę o politykach i zaraz ma tylu przeciwników to są te sztani o których mówił premier/prezydent nie mogę rozpoznać :)

Najnowsze wpisy