Forum Forum finansoweInne

Lepsze wyniki banku ING. Frank szwajcarski znowu straszy

Lepsze wyniki banku ING. Frank szwajcarski znowu straszy

Wyświetlaj:
jerzy o / 31.61.138.* / 2015-08-05 19:53
Sprawdź cyborgu kiedy powstała KNF debilu z PO
jerzy o / 31.61.138.* / 2015-08-05 19:47
A ile p[odatku odprowadził do budżetu ?
Rara / 31.179.196.* / 2015-08-05 18:40
Pamietam jak PIS bronil kredytow walutowych i nie sluchal się Komisji Nadzoru Bankowego.

http://www.pis.org.pl/article.php?id=4415
anka760 / 213.238.78.* / 2015-08-05 18:15
Policzyć ile frankow jeszcze zostało-przeliczyt to na złotówki,po kursie z dnia podpisania umowy-przedstawić zarzuty pracownikom banków,którzy doprowadzili klientów do niekorzystnego rozporządzenia majatkiem-osądzic i skazać,banki całkowicie pokrywaja koszt przewalutowania-odpowiadaja materialnie i karnie za oszustwa-brak franków,klauzule niedozwolone.Natychmiastowa wymiana prezesów banków,w których Polska ma większosć-rozwiazanie i postawienie zarzutów członkom KNF i zarządowi NBP za parasol ochronny na bankowymi spekulantami. Jeżeli jakiemus bankowi nie pasuje,to proszę zlikwidować swoje siedziby na terytorium RP . KONIEC.Może tylko jakiś prezes nie dostanie 350000 zł miesięcznego wynagrodzenia ?
tylko tyle / 82.177.224.* / 2015-08-05 17:31
Pora odfrankowić kredyty i grubo ponad milion Polaków przestanie być narażona na spekulacje walutowe. Przy okazji spolonizować banki, i cały system bankowy nie będzie wystawiony na derywatywy, Grexity i inne takie, niezależne od nas, kryzysy. Teraz, przy przeważającym % zagranicznych banków w Polsce, w razie problemów wypompują kasę z Polski. Gdy banki się spolonizuje, ryzyko spadnie.

Jak to zrobić? Wykorzystać sytuację Grexitu i problemów CHF:

1) przewalutowanie po kursie z dnia zaciągnięcia, 100% na koszt banków
2) akcje banków spadają
3) frankowicze muszą zapłacić podatek do budżetu który wyrównuje różnicę między tym co zapłacili oni i złotówkowi
4) rząd nakłada dodatkowe podatki na banki (od aktywów i operacji)
5) akcje banków jeszcze bardziej spadają
6) za pieniądze z pkt. 3 i 5 państwo kupuje pakiety kontrolne w paru bankach (akcje są tanie)
7) POLONIZACJA BANKÓW staje się faktem, można zdjąć podatki z pkt. 4 (bo będą wpływy z dywidendy)
gosc763 / 31.178.99.* / 2015-08-05 18:05
Właśnie dlatego nie zostanie to zrobione. Powiem ci jak odbędzie się "polonizacja"
1. Polska kupi oddziały banków w Polsce po obecnym widnowanym kursie
2. Okaże się, że oddziały banków zostały "wydmuchane" przez zachodnie matki i Polska będzie musiała albo je zamknąć albo dofinansować
3. Wszelkie roszczenia frankowiczów przeniosą się na budżet państwa jako nowego właściciela.
4. Polskie państwo albo wyda dyrektywy sędziom albo ustawowo uwali wszelkie roszczenia frankowiczów jako bezzasadne w myśl zasady goldenbanku - "wiedziały gały co brały"
5. Urzędnicy dostaną specjalne premie za rozwiązanie problemu
gdzie przeczytam o tej czkawce? / 31.2.117.* / 2015-08-05 16:51
"Frank odbije sie bankom czkawką".
NG Bank Śląski zarobił w drugim kwartale tego roku 344,7 mln złotych.
kpiarz / 83.10.248.* / 2015-08-05 16:44
Ten kolosalny zysk to lichwa z frankowiczów. Tak Holendrzy walą Polaków. Nie Oni jedni, Tuskoland w okresie rozkwitu, czas skończyć z tym wyzyskiem!
mirek225 / 31.61.136.* / 2015-08-05 17:27
Co Ty za bzdury piszesz!! ING prawie nie ma kredytów frankowych.
A banki akurat niewiele zarabiają na tych kredytach, a nawet tracą!

Propaganda PISu rozkwita! Najbardziej smutne, że to działa na wielu ludzi.

Dyletantyzm i propaganda!
klex / 185.21.149.* / 2015-08-05 13:56
Zawsze mnie to ciekawi jak banki mogą mieć kilaset milionów wierzytelności niesciągalnych. Ja kilka dobry lat temu poszedłem do bzwbk (mając stałą umowę o pracę i pensję tam przelewaną) z zapytaniem o możliwość otrzymanie limitu kredytowego w wysokości jednej mojej pensji. Jakaś kretynka powiedziała mi tam z wyższością, że nie mogą mi tego udzielić bo nie spełniam kryteriów kredytowych. Wziełem sobie wtedy to do serca i od tego czasu ciężko pracuję bym nigdy nie musiał brać w żadnym pie.....nym banku kredytu czy jakiejś karty kredytowej.
klientka / 95.51.148.* / 2015-08-05 10:50
Zyski z naszych pieniędzy z których od czasu do czasu NIE możemy korzystać bo właśnie jest awaria systemu komputerowego i nie można własnych pieniędzy podjąć. W tym roku takich awarii w ING było kilka, OSTATNIO CZEKAŁAM 2 GODZINY NA USUNIĘCIE TAKOWEJ AWARII
big ban / 88.156.133.* / 2015-08-05 14:30
pic na wode fotomontaż. Zadnych awarii w bankach nie ma. banki nie maja kasy i tak informują

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: