Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Leszek Balcerowicz apeluje do rządu: Oszczędzajcie

Leszek Balcerowicz apeluje do rządu: Oszczędzajcie

Wyświetlaj:
j12 / 213.199.241.* / 2012-08-28 09:35
Polityka polityką, ale trzeba przyznać, że wkład Leszka Balcerowicza w uświadamianie Polaków jak ważnym problemem jest zadłużenie Polski jest ogromny. Za swój "licznik długu" był wielokrotnie doceniany, choćby na przykład tytułem Magellana Roku 2010.
Anna387 / 91.188.112.* / 2012-05-30 23:18
Oszczędzajcie ,oszczędzajcie! - ty głupolu.Na czym!? , na lekach, pożywieniu,leczeniu,dla emerytów, rencistów,jedzeniu dla dzieci? W Kambodży za Czerwonych Khmerów już tak było!. Najlepiej róbmy za darmo i na okrągło./Nie pytając czy już dość./JAZDA! - do roboty!, bo kraj w "kryzysie".
były_UBek / 109.173.151.* / 2012-05-30 20:55
Zawsze uważałem że tylko działacze PZPR nas uratują
wiem / 83.5.254.* / 2012-05-30 20:14
zapier... za miskę ryżu!
Nie ma ryżu? Zapier.. za miskę.
abba / 82.210.188.* / 2012-05-30 19:57
Ja to tam nie mam z czego oszczędzać. Wszystko wydaję natychmiast i choć nie mam kasy, to mam produkty, za które jutro zapłaciłbym więcej. Najchętniej zaopatruję się w produkt o nazwie euro.
myślący / 90.156.74.* / 2012-05-30 19:47
Balcerowicz może lepiej odnieś swój apel do RZĄDU aby ograniczył wydatki o 40% /Na rząd,sejm ,senat i kancelarię prezydenta,Zlikwidował KRUS,NFZ,ograniczył wydatki ZUS/.Trzeba zacząć oszczędzać od głowy,bo nogi i tak już nie mają nic.A prawdę powiedziawszy to TY Balcerowiczu wraz z Mazowieckim rozwaliłeś kraj!!!!!!
myślący / 90.156.74.* / 2012-05-30 19:47
Balcerowicz może lepiej odnieś swój apel do RZĄDU aby ograniczył wydatki o 40% /Na rząd,sejm ,senat i kancelarię prezydenta,Zlikwidował KRUS,NFZ,ograniczył wydatki ZUS/.Trzeba zacząć oszczędzać od głowy,bo nogi i tak już nie mają nic.A prawdę powiedziawszy to TY Balcerowiczu wraz z Mazowieckim rozwaliłeś kraj!!!!!!
monsieurb.nowyekran.pl / 89.79.247.* / 2012-05-30 19:24
Ludzie Balcerowicza wkraczają do zarządu PKP. Jakub Karnowski, były doradca Balcerowicza, dostaje prezesurę PKP a Piotr Ciżkowicz dostaje posadę w zarządzie. Minister Nowak mówi że to on zadecydował o nominacjach. Ale odkąd to Nowak tyle może ?

Nominacje ogosil wczoraj minister Nowak, chwalac oczywiscie "swoj" wybor kadrowy:

http://www.tvn24.pl/12692,1740556,0,1,nowak-wpuszcza-swieze-powietrze-finansisci-w-pkp,wiadomosc.html

"Swieze powietrze" Nowaka

"Do PKP trzeba wpuscic swieze powietrze" stwierdzil Nowak. No tak, tylko to swieze powietrze pachnie starym ukladem. Nowy prezes Karnowski spedzil swoje zawodowe zycie w urzedach, poza ostatnich czteroletnim epizodem w PKO TFI. Za to Karnowski jest czlowiekiem Balcerowicza.

Podobno zarzadzanie PKP to zarzadzanie ogromnym dlugiem i ogromnymi pieniedzmi, dlatego to finansista i czlowiek Balcerowicza dostal posade prezesa.

Czy PKP to hedge fund ?

Nowy czlonek zarzadu, Piotr Cizkowicz, jest takze bylym urzednikiem, ktory przetarl sie w ostatnich czterech latach w Ernst & Young. Cizkowicz pracowal m.in. nad programem badawczym "Sprawne Panstwo". Co z madrych tych badan wyszlo widzimy na codzien wokol nas. Ale promotorem pracy doktorskiej Cizkowicza byl Leszek Balcerowicz i jest to gwarancja kompetencji kolejarskich Cizkowicza.

Cien Komorowskiego

Jak wiemy Komorowski lansuj sie na gwaranta modernizacji naszego kraju. Komorowski bardzo chwali sobie Balcerowicza. Czy promocja ludzi Balcerowicza jest uklonem w strone Komorowskiego i grupy ktora go otacza ?

Szwajcarski zegarek, szwajcarska kasa

Nowak i Balcerowicz powinni dobrze sie dogadac. Obaj panowie doceniaja dobrosci plynace ze Szwajcarii. Nowak obnosi sie z drogim szwajcarskim zegarkiem marki Ulysse Nardin: http://monsieurb.nowyekran.pl/post/47302,zegarek-ministra-za-30-000

Balcerowicz z kolei otrzymuje kase na swoja fundacje od Kasjera ITI z Zurichu, Bruno Valsangiacomo, poprzez tajemnicza spolke Fairfield Corporation NV, zarejstrowana na Antylach holenderskich: http://www.for.org.pl/pl/wspieraja-nas

Czy PKP bedzie wkrotce chodzic jak szwajcarski zegarek Nowaka ? Watpimy. Ale Polacy podrozujacy brudnymi wagonami PKP beda mogli pocieszyc sie ze tegie mozgi ze szkoly Balcerowicza pracuja teraz nad modernizacja kolei.

http://monsieurb.nowyekran.pl/post/58431,kolej-na-balcerowicza
:))) / 83.15.13.* / 2012-05-30 19:11
Balcerowicz wróć i ratuj!!!!!
wiem / 83.5.254.* / 2012-05-30 20:16
Chłopie, dla Ciebie już nie ma ratunku.

Najnowsze wpisy