Forum Polityka, aktualnościKraj

Lewandowski: "Polska w ruinie". Tym grozi nam realizacja obietnic wyborczych Andrzeja Dudy?

Lewandowski: "Polska w ruinie". Tym grozi nam realizacja obietnic wyborczych Andrzeja Dudy?

Wyświetlaj:
Antoni T. Miler / 79.184.3.* / 2015-09-11 09:47
Janusz Lewandowski to wyjątkowy szkodnik !!!
To co on mówi to qwint esencja wodolejstwa, jakieś pomieszanie z poplątaniem.
Jego "pojecie o ekonomii" to jakaś metafizyka ?
Dziwne jest to, że ktoś nadał mu stopień naukowy doktora.
jk1000000 / 83.17.247.* / 2015-09-11 09:45
"Dopóki trzymamy się normy, którą nam wytyczyła Bruksela, nie grożą nam z jej strony sankcje" I to jest cała filozofia P* Unii. Zakazy i nakazy. A PO w lizaniu tyłka jest mistrzem. Zero godności i walki o interesy kraju. Najważniejsze są stołki, apanaże.
bydgoszczak / 188.146.137.* / 2015-09-11 09:45
W platformie jest juz panika,skoro każą lewandowskiemu krytykować prezydenta Dude. Ze slepaka orła nie ustrzeli...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Prawandowski / 213.186.79.* / 2015-09-11 09:44
Te obietnice są wyłącznie dla ciemnego elektoratu PiS. To jest haczyk na który trzeba złowić głosy frajerów aby móc rządzić. PiS to nie jest skończona banda idiotów i doskanale wiedzą, że realizacja tych głupich obietnic to będzie tragedia. Znają też swoje ograniczenia czyli bardzo niskie kompetencje gospodarcze i finansowe (nie licząć jednego sprytnego gościa co wyprowadza kasę ze SKOK i gdyby nie działania PO i pomoc państw to tysiące emerytów, którzy zaufali SKOK utraciłby oszczędności całego życia; ale i tak niczego nie zrozumieli i zagłosują na PiS). Nie obawiałbym się, że gdy PiS przejmie władzę to dużo napsują w gospodarce. Ciekawiej będzie gdzie indziej - w urzędach, szkołach czy telewizji kontrolowanej przez państwo. Będzie powrót do PRL. Nie? To zapraszam do pooglądania pisowskiej telewizji Republika. Natrętna propaganda, kłamstwa i manipulacja, które można tam zobaczyć, są rodem z Polski Ludowej i stanu wojennego. To się niewątpliwie rozleje po Polsce. No i oczywiście wzrośnie władza wyznawców bogini mamony czyli episkopatu. Już zacierają ręcę na myśl o tym jak im przychody wzrosną.
Ciekawe czy ministrem w rządzie partii nazywającej się Prawo i Sprawiedliwość zostanie przestępca Kamiński? Na 100% pisowski prezydent Duda ułaskawi go i do więzienia nie pójdzie. Bo więzienia są wyłącznie dla maluczkich. Tak jak tylko maluczcy mają żyć w ubustwie a nie chłopcy w sukienkach z episkopatu.
Pozdrawiam naiwny elektorat PiS, któremu się wydaje, że bardzo przeciętne PO zamienią teraz na lepszy PiS. Będzie to zamiana na lepszy inaczej a naiwniakom albo nic się nie poprawi albo wręcz pogorszy, tyle że oni jeszcze tego nie wiedzą.
POwon / 80.238.120.* / 2015-09-11 10:06
Nazwałeś mnie frajerem POwski kutafonie. Powinieneś za to dostać w ryj, ale na takie coś jak ty szkoda ręki.
Kwiatkowski był ścigany przez PO za to, że dobierał się bandytom z tej Przestepczej Organizacji do skóry
Prawandowski / 213.186.79.* / 2015-09-11 10:46
Nazwałem rzeczy po imieniu i tyle. Zamiast podyskutować najchętniej byś mnie pobił (nie wiem czy by ci się udało ale to już osobny temat). Nie dziwi mnie to, bo to typowe dla wyborców PiS. A z PO nie mam nic wspólnego. Nawet uważam, że PiS powinien wygrać te wybory aby wszyscy mogli się przekonać jak jest na prawdę. Pani Szydło to ściema więc już niebawem Jarosław Kaczyński wraz z Antonim Macierewiczem (mentorem pana Jarosława) rozpoczną swoje rządy. Szansa na to jest b. duża bo wśród wyborców dominują emocje a nie rozum. Obaj panowie mają trochę poprzestawiane w swoich głowach więc będzie ciekawie. Ale jeśli myślisz, że zaczniesz zarabiać więcej lub twój status społeczny jakoś się poprawi to się rozczarujesz. Gra idzie wyłącznie o władzę a nie o twoją przyszłość.
VeraNike / 93.105.242.* / 2015-09-11 09:44
obietnice platformy nigdy nie były spełniane, więc "grozi nam" spełnianie obietnic! Kuriozalna indolencja Lewandowskiego który kocha kase władzę ma jej w bród, jedenego i drugiego po same czubki.!
Zenek& / 93.105.242.* / 2015-09-11 09:49
zagrożeniem nie jest realizaja obietnic, ale prawdziwym WYMOGIEM .
sisley / 213.77.28.* / 2015-09-11 09:43
Wyprzedał majątek z Bieleckim, Tuskiem, dorobił się w Brukseli i chce dalej doradzać. Szkodnik narodowy.
jjo / 109.241.222.* / 2015-09-11 09:43
Kogo ja mam słuchać ? Czy Prezydenta o którym mówią że daje obietnice bez pokrycia, czy tow. Lewandowskiego , który był agentem , kłamał i donosił na swoich kolegów - czyli był człowiekiem, o którym możemy powiedzieć śmiało, że był fałszywym co jest udokumentowane. Kto ma być autorytetem ? Chyba wybór jest oczywisty
zdz/ / 89.65.129.* / 2015-09-11 09:42
Pchających się do rządzenia za wszelką cenę tych nieodpowiedzialnych szaleńców należy powstrzymać, .aby nie doprowadzić do ruiny..
golka / 194.181.106.* / 2015-09-11 09:42
Teraz tylko może sobie pogadać bo już co było do sprywatyzowania i sprzedania to sprzedał.Dzięki temu panu my Polacy nie jesteś my już u siebie i nie pracujemy u siebie tyko dorabiamy innych.
Moher Power / 78.11.183.* / 2015-09-11 09:45
Jednym z rozwiązań jest nacjonalizacja i wywłaszczenie obecnych "właścicieli".
sisley / 213.77.28.* / 2015-09-11 10:13
Jest lepsze zgodne z prawem rozwiązanie. Wezwać do przedstawienia źródeł finansowania posiadanego majątku i podatek 75% od kwot nie wiadomo jakiego pochodzenia. Zgodnie polskim prawem.
edek z / 95.40.40.* / 2015-09-11 09:39
mam pytanie ? kto tego pływaka ,cwaniaka Lewandowskiego Wsadził do p.europejskiego i dlaczego on tam tak długo siedzi ,ja sobie nie życzę by taki typ jak on, czy ta pani " ale jaja ,ale jaja" mnie reprezentowała Chętnie bym zobaczył czy w Polsce ci ludzie w stanie by byli zarobić ze 2tyś zł
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Kapusta 510 / 77.252.146.* / 2015-09-11 09:36
Biedny nasz kraj nie mamy prezydenta ,mamy dudę!
sisley / 213.77.28.* / 2015-09-11 10:01
ty jesteś nie" Kapusta" ale głąb kapuściany. I to taki cuchnący.
Mariusz.M. / 89.79.234.* / 2015-09-11 09:32
"Krakowski sąd uniewinnił byłego ministra przekształceń własnościowych J.Lewandowskiego od zarzutów nieprawidłowej prywatyzacji dwóch krakowskich spółek Skarbu Państwa na początku lat 90."
"Okazało się tylko, że istnieją pewne nieprawidłowości i że dopuszczono się zaniedbań" - podkreślił sąd. Nieprawidłowości te uzasadnił specyfiką ówczesnych przekształceń własnościowych i brakiem stosownych doświadczeń." - Inni, przeciętni Kowalscy za byle co (w tym brak doświadczeń) latami siedzą w więzieniach! Tymczasem właśnie on i L.Balcerowicz powinni tam spędzić długie lata za zniszczenie Polski! Za to dostali najwyższe odznaczenia- Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski? Dlaczego ja mogłem jedynie kupić za 20 zł tzw. Świadectwo NFI z którego g..... miałem, gdy tymczasem byli członkowie PZPR POstawieni na wysokich stanowiskach w bankowości, przy prywatyzacji banków otrzymali za frico akcje o wartości kosmicznej - stając się od razu arystokracją III-ciej RP? Pluję na Ciebie i wszystkich przekształciuchów. Wy wstydu za grosz nie macie, zawsze wam mało!!!
znak / 95.49.123.* / 2015-09-11 09:29
Takich, jak ty osobniku - zanim cokolwiek powiesz - powinien przesłuchac niezależny prokurator w sprawie o kradzież polskiego majątku narodowego. Wiem, że przyjdzie czas na takich, jak ty oszustów już niedługo. Nie wszystkim - jak tuskowi - uda sie przecież wyjechac do Brukseli. Nie pomogą ci twoi mocodawcy. Ale teraz juz nic nie mów, zamknuij tę kłamliwę gębę! Doktor
ob-ekonomista / 83.10.26.* / 2015-09-11 09:29
polska już jest w ruinie.To Pan na zlecenia banksterów doprowadzał do tego.Hasła kapitał nie ma kraju,wolny rynek ,to hasła dla głupich.Kto zyskuje na inflacji,kto kontroluje emisje waluty,Czy papierek zwany pieniądzem ma pokrycie w złocie,lub potencjale gospodarczym Polski.Kto doprowadził do potężnego zadłużenia.Pan i spółka która świadomie lub, nie tańczy w/g zleceniodawców ,którzy jak to bywa dają synekure, czyli b.dobre posadki w stylu pana funkcji w UE.Był Pan tam i co Pan zrobił w tej sprawie żeby zmiejszyć dług i powstrzymać wysprzedaż polskiego majątku.
labus / 37.47.46.* / 2015-09-11 09:28
ty łobuzie trzeba było nie likwidować polskich miejsc pracy i za grosze nie wysprzedawać naszego majątku tylko go unowocześniać i zmieniać i wy wtedy rządzący odpowiadacie za ten rozbój , i nie wmawiac ludziom bajek o uchodzcach oni byli uchodzcami w turcji czy libanie , a teraz są już poszukiwaczami lepszego chleba, wraz ze swoją religia miłosci polegającą na ucinaniu głów czy podkładaniu bomb

Najnowsze wpisy