Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lewandowski: Wąsacz może być kozłem ofiarnym

Lewandowski: Wąsacz może być kozłem ofiarnym

Wyświetlaj:
czekista / 83.17.92.* / 2006-09-20 12:04
a mnie interesuje kto to jest KING w Polsce, Kto tymi wszystkimi aferami zarządzał i dawał ochronę. Ani ABW , CBŚ, WSI, Policja nie przeszkadzała w prowadzeniu tych strategicznych geszeftów no np afera paliwowa, nawet w bazach wojskowych mieli magazyny.
Może to sztunbanfiurer WOLF rodem ze "Stawki Klosa"

Dopaść drania!!
maniuś / 83.27.107.* / 2006-09-19 18:42
Lewandowski ty jesteś capem SLD!!!
DA-old / 195.225.71.* / 2006-09-19 18:15
Wszyscy, któryz siedzą głęboko w tym szmbie zalewanym ptrzez ostatnie 17 lat będą zawsze protestować, robić z siebie niewiniątka, a jak wynika z wywiadu również ofiary. Fetorek ciągnie się za byłymi "reformatorami" PRL-u....
MN / 80.51.231.* / 2006-09-19 19:56
1. Old, jeżeli jesteś stary to musisz widzieć różnicę pomiędzy dawnymi i nowymi czasy. Młodzi tego nie widzą z tej perspektywy i mają prawo się niecierpliwić.
2. Old, jeżeli obejrzysz sobie Europę od Uralu do Atlantyku to zobaczysz: Berlusconiego, Schroedera, Kohla, Blaira i wielu innych, którzy odchodzili z fetorkiem. Władza niszczy.

Old, wielkie są zmiany w ciągu ostatnich 17 lat w POlsce i w Europie, a władza jak to zwykle władza degeneruje nawet nocnych. NIe mieszaj w umysłach młodym.
x-trade / 194.4.130.* / 2006-09-19 15:47
Ostatnio czytałem artykuł w Gazecie Finansowej o tym, że W ąsacz kiedy coś sprzedawał, to zawsze za tanio. O ile to prawda, to poraża mnie ogrom dyletanctwa tego ministra.
Pytia / 83.30.126.* / 2006-09-19 10:42
Sprawdźcie ostatnie walne i tam podjęte decyzje. Wąsacz został ukarany. Dobrze tak wszystkim z TKM. Reszta też się doczeka. Uwaga inwestorzy giełdowi tzw leszcze.
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-09-19 10:24
Gdzie są obrońcy tzw prywatyzacji ? Okazało sie ze tzw argumentacja racjonalności prywatyzacji jest tylko zasłona dymną w której bierze się łapówki. Leppera nie lubie ale miał 100% racji krzycząc o złodziejskiej prywatyzacji.
Pieniądze na PZU były brudne i czarne - w częsci są to narkodolary kolumbijskich karteli narkotykowych i pieniądze mafii wschodnich.
Ale naszym prywatyzatorom śmierdziały pieniadze Francuzów a nawet Deutsche Banku - o banku tym można powiedziec wszystko poza tym ze pierze narkodolary.
Ja-Gaar / 2006-09-19 09:27 / Bestia Miiny
Alez oczywiscie, stwierdzi sie ze cala ta prywatyzacja PZU byla oparta na dzialaniach przestepczych, wiec jest niewazna... I juz nie trzeba bedzie placic odszkodowania Eureko. Jak na razie, to panstwo polskie nie wywiazalo sie z umowy a nie Eureko... i przegralismy we wszystkich instancjach sadowych.

Najnowsze wpisy