Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lewica już myśli o wyborach

Lewica już myśli o wyborach

Money.pl / 2006-01-19 20:47
Komentarze do wiadomości: Lewica już myśli o wyborach.
Wyświetlaj:
olewator / 85.219.140.* / 2006-01-19 20:47
Tusk robi się tak żałosny z tymi pretensjami, że aż mi szkoda tego chłopczyny (no ile można stać w kącie).
A takich mądrych jak Olejniczak może poprzeć tylko Kwach, innych głosów nie znajdzie. Po takim poparciu można się gangreny nabawić.
USA / 64.24.41.* / 2006-01-20 05:27
Poprze blok lewicy z partia demokratyczna poniewaz uwazam ze te sily z PO mysla realistycznie i maja ludzi ktorzy moga wyprowadzic kraj z anarchi.
P i S ,LPR oraz Samoobropna mogliby rzadzic gdyby ktos za nich realistycznie myslal i dawal im za darmo duze pieniadze do rozdawania ale azeby rozdawac to trzeba najpierw zapracowac i umiec to zorganizowac.
Ja nie wierze azeby matoly z tytulami naukowymi to mogly
zrozumiec.Gadac to sobie mozna bardzo wiele a najlepiej
to im wychodzi slogan Polska solidarna i poparcie Rydzyka.
Jestem ponad 10 lat w USA i jak rozmawiam z madrymi
ludzmi interesu znajacy sie na ekonomii i przebywali w
Japonii i Korei pol.oraz innych krajach szybko idacych
ekononomicznie do przodu to mowiac bardzo delikatnie
nic sie nie nauczyli tylko dykutuja i walcza o stoki a kraj maja w 4 literach.
PiS napewno zniszczy kraj ekonomicznie i Polacy beda musieli wykonywac brudna prace krajach UE ale to juz nie jest moje zmartwienie,chociaz bardzo mnie to boli bo w Polsce sie urodzilem i studia med. ukonczylem.
Dziekuje za pozwolenie mi sie wypowiedziec mojej opinii.
Bernard / 83.22.32.* / 2006-01-20 18:44
Po raz kolejny uprzedzenia ideologiczne i osobiste animozje są przeszkodą nie do pokonania dla współpracy parti politycznych w celu rozwoju gospodarczego Polski. Bez dobrej gospodarki nie będzie dobrobytu i zamiast przybywać rodzin samodzielnie zapewniających swoim dzieciom dobre wykształcenie i wychowanie oraz zdrowe warunki mieszkaniowe, przybywac bedzie dzieci na utrzymywanie, których przy życiu potrzebne bedą państwowe pieniądze i państwowe ośrodki opiekuńcze, bo dla obecnych w parlamencie posłów ważniejsze jest ogrywanie się nawzajem z poparcia w sondarzach niż praca dla dobra narodu, który ich wybrał jako swoich przedstawicieli. Szlag mnie trafia że od kilku miesięcy 460 posłow opłacanych z moich podatków(miedzy innymi podatnikami) dostaje pensje powyżej 10 tyś złotych i utrzymuje w biurach poselskich darmozjadów z swojej partii i nic nie robi dla mnie i innych podatników którzy musimy pracowac po 12 godzin dziennie w swoich małych firemkach aby utrzymac swoje rodziny gdyż 3 tygodnie w miesiącu pracujemy na podatki ,składki, czynsze, paliwo, gaz do ogrzewania firmy, prąd do maszyn i np wodę pitną w cenie której 76% stanowią podatki i opłaty publicznoprawne pobierane między innymi na utrzymywanie tych bawiących się w podchody wzajemne pozal sie Boże wybrańców narodu, itp. itd a tylko 1 tydzień pracujemy na swoje utrzymanie uzyskując nieraz dochód na osobę pracująca poniżej 50% średniej krajowej ale składki na ZUS i jego pałace musimy zapłacic minimum od 60% średniej krajowej nawet gdy jest strata bo złodzieje z państwowych kopalń i hut wzieli towar od małego przedsiębiorcy i nie płaca za niego od 6 miesięcy bo pieniądze wydali na wyjazdy do warszawy i załatwianie sobie super ustaw emerytalnych. Ludzie przestańcie wybierać do sejmu i senatu tych Cwanych manipulatorów specjalistów od marketingu wyborczego, którzy biorąc pensje od pół roku jeszce nic dla Was nie zrobili.
real / 81.219.244.* / 2006-01-20 22:46
No widzisz Bernardzie!!! Okazuje się, że jednotygodniowy dochód dla ciebie to za dużo!!!!! Albo trzeba ci zwiększyć podatki, tak żeby objęły jeszcze ten jeden tydzień, albo zreformować kalendarz (bo dawno nie było w tym temacie żadnych zmian), tak aby miesiąc miał tylko TRZY tygodnie (te opodatkowane) i nareszcie będzie prawie i sprawiedliwie. Na tym polega solidarność społeczna Bernardzie.
akfe / 2006-01-20 19:24
Bernardzie, popieram cię, ale myślę, że niewiele osób przekonasz. Ich wybrał naród, który jak wiesz złożony jest głównie z emerytów, rencistów, samotnych matek (tylko dlaczego większość z tych , które mają po kilkoro dzieci nazywają się samotne, czyżby niepokalane poczęcie zagościło w Polsce?), górnicy i pracownicy budżetówki dopełniają reszty. Wszyscy są uzależnieni od socjalu, a kto obiecywał socjal? A posłowie tych partii popierają takie zachowania, dlatego nic nie robią oprócz chaosu. "Kasa jest, nie trza psuć"- znasz to powiedzenie? A Ty Bernardzie jesteś przedstawicielem zepsutego kapitalisty, któremu trzeba dokopać- jeśli jesteś w odpowiednim wieku, to też to znasz.
I tak działa socjal-izm. Nie daj się.

Najnowsze wpisy