Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Lexus GS 450h - luksus przez duże L

Lexus GS 450h - luksus przez duże L

Money.pl / 2013-02-12 00:27
Komentarze do wiadomości: Lexus GS 450h - luksus przez duże L.
JLC / 89.68.166.* / 2013-02-12 00:27
Żeby obiektywnie ocenić ten samochód trzeba go mieć i przejechać nim kilka kilometrów /powiedzmy kilka tys/. Opis jest pozbawiony obiektywizmu. Pisanie o kierunkowskazach pominę milczeniem, zużycie paliwa na poziomie 10 lub 11l na 100km ? nie mam pojęcia jak można to osiągnąć. Podczas normalnego miejskiego użytkowania w trybie normal to około 6,7 częściej 7,2/7,4l na 100km. Średnie zużycie po około 14000 km przebiegu w tym jazdy autostradowe to 7,8l na 100 km. Oczywiście ten samochód nie jest ideałem i ma kilka 'wad'. Bagażnik, ale nie jego pojemność tylko wykończenie. Wycieraczki szyby, ale nie ich skuteczność tylko coś zupełnie innego. Koło dojazdowe, ale w odniesieniu do wyjazdu rodzinnego z wypełnionym torbami bagażniku. Myślę że skupianie się na opisie sterowania joystikiem i na tym że to roziązanie nie jest na wertepy też nie jest prawdą. 'Twardość' tego sterowania a tym samym precyzję można skonfigurować pod własne upodobania. Odnoszę wrażenie że autor opisu wsiadł do GSa i pojechał nim w 'trybie' gaz-hamulec ! Ten samochód sprawdza się i na zakupach i na wakacyjnych trasach. Może byłoby bardziej obiektywnie gdyby poproszono o opinię kogoś kto jest użytkownikiem takiego samochodu i jeźdźi nim na co dzień. A kształt grila ? nie on w tym aucie jest najważniejszy

Najnowsze wpisy