Forum Polityka, aktualnościKraj

Libicki: Prezes zmarnuje PiS i spuściznę brata

Libicki: Prezes zmarnuje PiS i spuściznę brata

Wyświetlaj:
EDiS / 2010-04-23 20:33 / Tysiącznik na forum
Wystraszeni już jazgoczą z nienawiści. Taki piękny plan- Bronek na Prezydenta, Donek na Kanclerza a tu nagle Opatrzność ma inne poglądy, a PO ze łzami w oczach szuka planu ratunkowego.
bumcyk / 79.184.179.* / 2010-04-24 03:46
z takich bezdurnych wypowiedzi można wysnuć tylko jeden wniosek,że l. kaczyński ma wreszcie wielki sukces którego tak nachalnie i bezskutecznie poszukiwał jego braciszek
przez całe ponad cztery lata.
PKB / 2010-04-23 22:31 / Bywalec forum
Ciekawe, czyżbyś się cieszył, iż Lesiu leży u nóg Pana Marszałka!?
qant / 94.231.52.* / 2010-04-24 04:09
Lesiu w przedsionku czyści buty Marszałkowi. A JarKacz chce w prezydenty :D Czysty nonsens...
anty masonka / 188.147.108.* / 2010-04-24 21:36
jesteś podłym i nikczemnikiem
MN4 / 78.8.35.* / 2010-04-23 13:34
Bycie bratem Lecha Kaczyńskiego. Wystarczy czy nie wystarczy?
językoznawca / 149.254.234.* / 2010-04-23 12:53
Weźmy na przykład Zbigniewa Ziobrę, który zrobił bardzo dużo dla PiS. Nie dość, że prezes Kaczyński pozbył się go z kraju, to jeszcze wcześniej upokorzył publicznie wypominając nieznajomość języków.

o ile pamietam to na Ziobrę cały czas były najazdy przeciwników politycznych, szczególnie podsycane przez skorumpowanych sedziów i korporacje prawnicze. warto wspomnieć że w Pis'ie byli typowi karierowicze (zresztą gdzie ich nie ma) jak np. Marcinkiewicz, którego początkowa znajomość angielskiego opierała się na sformulowaniu "yes, yes, yes". Zresztą wiekszosć polityków nie jest poliglotami, a przyszły prezydent napewno nie bedzie "flexible" - nie pogra z Obamą w golfa, nie pójdzie na dziewczynki z Sarkozym czy Berrusconim, albo nie bedzie jak sztywna wykrochmalona koszula podczas spotkania z Brownem, ale jest być może bedzie miluśnym misiem w objęciach Putina czy Miedwiediewa, a język bedzie służył do lizania ruskim tyłka, wszak polityczne q......estwo to "polska" specjalność.
man13 / 2010-04-23 12:48 / Tysiącznik na forum
Oby Polacy doczekali tego dnia w którym zagłosują przeciwko jakiemukolwiek Kaczyńskiemu.
no czto? / 193.191.148.* / 2010-04-23 19:44
Polacy? mańku, a co razwiedka rozumie pod tym pojęciem?
Rossi / 91.189.73.* / 2010-04-23 13:25

zagłosują przeciwko jakiemukolwiek Kaczyńskiemu.

Był taki jeden który mówił "wyrżnąć watahę" nikt nie pomyslał że te słowa stały się proroctwem.
aczto / 212.76.37.* / 2010-04-25 14:11
jakim proroctwem ?? to było zapewnienie !! - rozkaz wykonano.
mhjunior / 83.29.94.* / 2010-04-23 14:51
był też taki, który mówił "wykończymy Cię, Ty ruski agencie" Gdy p. Wrzodakowi coś się stanie - przypomnisz te słowa?
Cspostrzegawczy / 2010-04-23 11:41 / Tysiącznik na forum
Rozszerzając moje propozycje z http://politycznogospodarczy.blog.onet.pl/Kto-zastapi-poleglych-kandydat,2,ID404906254,n , pokazane też na money mamy następujących kandydatów:
Jarosław Kaczyński
Michał Kleiber
Kazimierza Michała Ujazdowskiego
Zyta Gilowska
Zbigniew Ziobro
Witold Waszczykowski

Czy presja pod jaką stanął teraz Jarosław Kaczyński, presja zastąpienia brata prof. Lecha Kaczyńskiego w wyscigu do prezydentury pozwoli na realną ocenę szans i wybranie kandydata, który wygra z marszałkiem Komorowskim.

Wg mnie jedyna szansą na wygranie z marszałkiem Komorowskim jest przedstawienia zdecydowanie lepszego kandydata, samo patriotyczne uniesienie nie wystarczy. Kandydat powinien być lepszy w następujących punktach:

1. Wykształcenie. Najlepiej profesorskie, w każdym razie nie mniejsze niż magisterskie Komorowskiego: (prof. Zyta Gilowska, dr Witold Waszczykowski, dr Jarosław Kaczyński, dr Kazimierz Michał Ujazdowski)

2. Znajomość języków. ( Komorowski nie zna ? Jarosław tez nie inni raczej tak Waszczykowski angielski płynnie )

3. Prezencja. ( Najlepszą ma Waszczykowski, Ziobro też niezłą)

4. Dorobek. ( Kaczyński - były premier, Gilowska - minister, wicepremier, Ujazdowski minister, wicemarszałek, Ziobro minister)

5. Patriotyzm. (Tutaj ciężko oceniać, Komorowski może się bronić rodziną, Waszczykowski - człowiek Lecha Kaczyńskiego, Jarosław - bezapelacyjnie najwyżej)

6. Popularność. ( Tutaj Komorowski ma przewagę, Kaczyński, mimo, że jest powszechnie znany ma duży elektorat negatywny, Waszczykowski nieznany szerzej, Ujazdowski słabo).

7. Elektorat pozapartyjny. Ze względu na to, że Komorowskiemu wystarczy do zwycięstwa partyjny elektorat PO inny kandydat musi wyjść poza swoich delegujących - tutaj Jarosławowi Kaczyńskiemu byłoby trudno, Gilowska i Ziobro lepiej, Ujazdowski, jako "Porozumienie patriotyczne" też , a Waszczykowski, w zasadzie bez elektoratu negatywnego)

8. Charyzma. (Komorowski raczej ma słabą, Ujazdowski chyba też nie za bardzo, Waszczykowski ?)

9. Media. (Przychylność mediów może być decydująca, duże ich poparcie dla PO powinno nie być negatywne dla innych - Jarosław Kaczyński ma tu "przyprawioną gębę", Ziobro też, Gilowska mniej, reszta mniej znana, nie wytworzono jeszcze fałszywych stereotypów i pejoratywnych skrótów myślowych.

Decyzja Jarosława Kaczyńskiego trudna (opuściło nas wiele znakomitości) - nie ma juz z nami takich liderów jak Władysław Stasiak, który jako prawa ręka Lecha Kaczyńskiego zastąpiły go z sukcesem, czy nawet Grażyna Gęsicka - do rany przyłóż, czy wcześniej zmarły Zbigniew Religa.

Propozycja Napieralskiego o wspólnym kandydacie zapewne chodzi o prof. Michała Kleibera też jest godna rozważenia, nawet jeśli SDL już zatwierdziło Napieralskiego jest jeszcze czas na odpowiedź. Byłby to wspólny kandydat opozycji , bo PO i PSL swoich już nie zmienią.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-04-23 12:25

. Media. (Przychylność mediów może być decydująca, duże ich
poparcie dla PO powinno nie być negatywne dla innych - Jarosław
Kaczyński ma tu "przyprawioną gębę", Ziobro też

to akurat może być atutem Kaczyńskiego takie jazdy:

Czy górę weźmie polityczne zwierzę, które w nim drzemie?

i to co tam napieralski majaczy może odnieść skutek odwrotny od zamierzonego - w czasie tygodnia żałoby ludzie nie raz słyszeli że ICH prezydentowi (bo go nam w końcu niemcy nie wybrali) - TEŻ Kaczyńskiemu madia przyprawiały gębę, tak jak to będzie w moim przypadku może dostać głosy NIE POPARCIA ale głosy PRZECIWKO kandydatom SLD i PO
Rossi / 91.189.73.* / 2010-04-23 11:21
TW Libicki; a moze tak o POmysle na Polskę jaki ma Komorowski kandydat na prezydenta RP.
Kampanię prowadzi ponad miesiąc i wiem tylko tyle że kandyduje.
Pan_X / 83.3.13.* / 2010-04-23 12:14
z nim to tak jest, że im mniej mówi tym jego szanse są większe
truu / 88.179.19.* / 2010-04-23 11:00
TW Libicki, może kilka nazwisk, na które wcześniej donosiłeś?. Trzeba przecież utrwalać w pamięci historię ruchu anty-Kaczystowskiego.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-04-23 10:18
Libicki ma na swoich czterech literach, wciąż odcisk od Jarowego buta, więc treść wywiadu nie może być inna!
Jeśli chcecie wiedzieć, szanowni dyskutanci - z kim będą, następne wywiady - to wystarczy poszukać tych, którzy noszą na swoich czterech literach, ślad Jarowego buta!
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-04-23 10:59
He, he dobre ale jakże celne. Teraz dadzą Romka,Endrju mulata ,Radzika,muchołapa itd.
smutny / 83.26.97.* / 2010-04-23 09:47
Matka natura mądrzejsza od polityków,dała Polsce dwóch Kaczyńskich.
PKB / 2010-04-23 10:11 / Bywalec forum
Ostatnio Matka Natura chyba się zreflektowała jaki błąd popełniła.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-04-23 10:22
Zreflektowała się i odpaliła wulkan na Islandii?
PKB / 2010-04-23 10:33 / Bywalec forum
Też, ale miałem na myśli mgłę, gęstą mgłę.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-04-23 11:18
PO mogł też zabieg MSZ i Tuska by organizować dwie uroczystości w katyniu.
Premier spotkał się z premierem w katyniu.
Przypominijcie sobie sugestie Radka Sikorskiego.
PKB / 2010-04-23 11:40 / Bywalec forum
O ile pamiętam to Lesiu koniecznie chciał lecieć, gdy Tusk ogłosił, że został zaproszony przez Putina na uroczystości. No ale, że za Putinem Lesiu nie przepadał to Przewoźnik musiał organizować kolejne spotkanie.
Oczywiście, jak przystało na Lesia, musiałobyć "oficjalniejsze" czyli cała generalicja na galowo i wszyscy karnie pisowcy na kolanach.

No cóż, pycha Lesia została pokarana.
Szkoda tylko, że zginęło przez tę pychę tylu niewinnych ludzi.
Oby pycha Jarusia nie została, aż tak pokarana. Choć wstyd z pochówkiem na Wawelu pozostanie na wieki.
Cspostrzegawczy / 2010-04-23 11:59 / Tysiącznik na forum
...pycha Lesia została pokarana.
Szkoda tylko, że zginęło przez tę pychę tylu
niewinnych ludzi.


Co za menda. WSTYDU nie masz. Jak mozna tyle insynuacji pisac o człowieku, który nie moze sie obronić.

Powiem, tylko że to Tusk tez mógł uzgodnić z Putinem jedna uroczystośc, ale on zgodził się od razu - zapomniał, że już wczesniej Kaczyński organizował nasze.

Gdzie był wstyd z pochówkiem ?
Była piękna i partiotyczna urocztstość - inne miejsce nie byłoby tak dobre.

Miałem nadzieję, że taka śmierć prezydenta i tylu wybitnych Polaków zbije krzywe zwierciadło w jakim był przedstawiany Lech Kaczyński, ale jak widać jeszcze wielu chce na siłę oglądać tę wspaniałą postać choćby resztkach złego szkła , chyba po to tylko, aby usprawiedliwić przed sobą swoje wcześniejsze i obecne podłe zachowania
PKB / 2010-04-23 12:12 / Bywalec forum
Zamiast tak jednostronnie gloryfikować Lesia zrób sobie porównanie z dokonaniami Pana Marszałka Piłsudskiego a wyjdzie ci, że nawet leżenie u stóp Pana Marszałka to za dużo jak na Lesia.

A Tusk uzgodnił bo przecież inaczej nie mógł - w końcu jest a właściwie był jeden samolot sprawny. I z Tuskiem się nie rozbił a z Lesiem tak - Pan Bóg widocznie tak chciał.
Lesiu chciał sam to i sam miał. Przecież Lesiu nie robił tego na darmo - zdjęcia/filmy/wspomnienia z tej uroczystości miałybyć przecież wykorzystanie w kampanii wyborczej. Nie oszukujmy się.
oszołom V / 62.39.70.* / 2010-04-24 01:06
a co Piłsudski taki wyjątkowy? podobno zdrajca i prowokator niemiecki, tak NDcja i wielu innych leworóżówych tak o nim pisze. Przewrót majowy wprowadził, podobno dla lepszej Polski i tu koniec, bo później sanacyjni politycy też uprawiali prywatę. Piłsudski to firmował. Mam dla niego wiele atencji, ale fakty pokazują też jako człowieka zmieniającego poglądy - od socjalisty do nacjonalisty, oraz zmiana wyznania jak Henryk VIII, by móc się ożenić. Lech Kaczyński o ile mi wiadomo, jednak nie zmienił swojej drogi życia - walczył o Polaków i Polskę wg swego poglądu, i tu nie oczekuje potwierdzenia, bo taki PKB nie rozumie, że Warszawiacy bo 60 latach dopiero zostali docenieni za swoją walkę, choć może bezsensowną, ale o własne samostanowienie walczyli. Czy powagą swego urzędu chciał podnieść rangę obchodów katyńskich zorganizowanych przez rodziny zamordowanych, którzy przez lata musieli ukrywać swoje rany na sercu i duszy, bo politycy-premierzy zrobili sobie tylko TV-SHOW, dla siebie, a pokrzywdzeni byli tylko jako Post Scriptum. Do ciebie mówie szumowino bez krzty godności człowieka.
Cspostrzegawczy / 2010-04-23 12:22 / Tysiącznik na forum
znowu podle insynuujesz, w dodatku tak pogardliwym jezykiem Lesiu .

Poczytaj sobie o dokananiach prof. Lecha kaczyńskego, jest ich wiele, internet jest dla umiejących szukać np.
http://www.rp.pl/artykul/465561_Glinski__Socjologowie_nie_tkwia_w_gabinetach_.html

Na prawdę nie uprawiaj tu teraz POwskiej propagandy, bo szkodzisz temu ugrupowaniu, gdyz nawet Tusk czuje powagę chwili i wstrzymał sie od kampani nienawiści.
PKB / 2010-04-23 12:48 / Bywalec forum
Czy w/g ciebie są w Polsce tylko dwia partie: PiS i PO?
Dlaczego jesteś tak umysłowo ograniczony?
Cspostrzegawczy / 2010-04-23 13:11 / Tysiącznik na forum
naucz sie czytać ze zrozumieniem, bo potem insynuujesz, piszesz oszczerstwa, wykazujesz swoja małość, myślę, że wystarczy tej twojej kompromitacji
PKB / 2010-04-23 13:21 / Bywalec forum
Głupoty twej ciąg dalszy.

Czy ja to co poniżej napisałem?

"Na prawdę nie uprawiaj tu teraz
POwskiej propagandy, bo szkodzisz
temu ugrupowaniu, gdyz nawet Tusk
czuje powagę chwili i wstrzymał sie
od kampani nienawiści."

Wskazujesz na mnie i mówisz, jakie ugrupowanie jest moje albo nie moje.
Otóż powiadam ci, że się mylisz. Zresztą nie tylko w tym temacie.
truu / 88.179.19.* / 2010-04-23 11:19
daj spokój . PKB to esbecki prowokator!!!
PKB / 2010-04-23 11:41 / Bywalec forum
Typowe, brak argumentów = wpisy typu esbek, nie patriota.
Normale u "genetycznych" patriotów PiSowskich pochodzących w prostej linii od Mieszka I.
Cspostrzegawczy / 2010-04-23 12:13 / Tysiącznik na forum
PKB nie zaprzeczył !!! - jest prowokatorem !!!
nawet krytykuje partiotyzm w opozycji do esecji .

i wszystko jasne.
maly kazio / 2010-04-23 12:23 / Bywalec forum
Szanowni PKB,Cs i truu moim zdaniem a nie jestem fanem pisu jak i po,w tej dyskusji nie wolno w rzeczy samej obrażać Prezydenta Kaczyńskiego bo tym samym obrażacie Marie Kaczyńską a ona w czym zawiniła???
Możemy sobie pofolgować z jarkiem ale od Tragedi z 10-04-2010 cytując klasyka "spieprzać dziady".
PKB / 2010-04-23 12:35 / Bywalec forum
Toż to napisałem, że zginęło wielu niewinnych ludzi.
Ale nie mam zamiaru przestać pisać o Lesiu, gdyż należałoby przestać pisać o Stalinie, Bierucie, Gomułce i wielu innych despotach tego świata.
mmmmmmmmmmm / 195.74.79.* / 2010-04-23 13:42
jaki Lesiu? smrodzie.
PKB / 2010-04-23 12:20 / Bywalec forum
Jesteś głupi, na tyle głupi, że nie zauważasz, iz nawet 100 krotne zaprzeczenie nie przyniesie niczego nowego.
I tak dalej będzie każdy, kto ma inne zdanie niż Jaruś, esbekiem, ubekiem, nie patriotą, pedałem, cyklistą itd.

Ty jak i tobie podobni wierzycie tylko w to co wam prezes powie.
Inna prawda do was nie dociera.
Cspostrzegawczy / 2010-04-23 12:27 / Tysiącznik na forum
Jeśli nie jesteś esbek napisz mendo, kto ci płaci za tak robioną kampanię nienawiści, bo nie wierze, że znaleźć sie może ktoś, kto może pisac tak z własnej głupoty .
em96 / 151.82.79.* / 2010-04-23 19:34
Zostaw te kanalie przecież widzisz że to zombie, nie potrafią analizować faktów, nie dociera do nich rzeczywistość, to bezkrytyczni bezmózgowcy.
Nie zdążyli zauważyć, że nawet TVN podaje bardzo pochlebne relacje ludzi z otoczenia Prezydenta, czyli zwrot o 180°, a oni dalej tkwią w swej wykreowanej na potrzeby naiwnych frajerów wirtualnej rzeczywistości.
PKB / 2010-04-23 12:35 / Bywalec forum
Myślisz, że wszyscy postępują tak jak ty?
wegweg / 195.140.236.* / 2010-04-23 09:41
I kolejny artykuł o zagrożeniach ze strony JK.
O jego nienawiści, zawiści itd itp........
Ja te bajeczki już przerabiałem.......
Ale oni się JK boją ale dlaczego skoro jest taki mały, żałosny i sam???
edek345345 / 194.242.62.* / 2010-04-23 09:00
Nikt go nie chce i nikt go nie kocha, a pensja europarlamentarzysty się zaraz skończy, i z czego tu żyć jak nic się nie umie. Biedny Macieju mogę ci pomóc, mam płytki do ułożenia w kuchni i pokój do wymalowania.
prof.Ciekawski / 213.77.8.* / 2010-04-23 08:26
Błędem JK było zbyt długie tolerowanie takich panów jak Libicki, których ego przerasta Himalaje. Nikt nie wyrządził Pis-owi tylu szkód co Jurki, Dorny, Sikorskie itp."wielkie" indywidualności wyciągnięte przez Kaczyńskich z politycznego niebytu.
m-53 / 83.24.27.* / 2010-04-23 08:15
Strasznie Pan miesza.

Nikt w Sejmie w koalicję z prezesem Kaczyńskim nie wejdzie.


Jeżeli wygra wybory prezydenckie to nie będzie w sejmie. I nie będzie prezesem. Proste?

Dziwna kampania. Wszyscy niesłychanie się martwią prezesem a nikt swoim programem, swoim kandydatem.
PKB / 2010-04-23 06:51 / Bywalec forum
Jaruś,
długo długo nic ...,
brat Jarusia - ten poziom obecnie wyleciał ale dalej odległość ta sama,
długo długo nic ...,
kibel,
długo długo nic i ...
na końcu parlamentarzyści i euro parlamentarzyści.

Serdecznie pozdrawiam i idę na @@@.
jan russ / 83.31.110.* / 2010-04-23 16:44
Atakowanie prezesa PiS jest nie na miejscu czy może ktoś podać jakiś poważny przykład jego nieuczciwości?

Najnowsze wpisy