Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lichwiarskie chwilówki nie powinny być zlikwidowane

Lichwiarskie chwilówki nie powinny być zlikwidowane

Wyświetlaj:
John Martin / 49.203.241.* / 2016-04-02 09:57
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? Dajemy działalności kredytowej,osobisty Pożyczki, kredyty studenckie, samochód Kredyty E.t.c, Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami poprzez: info.financialloanhome@gmail.com

Skontaktuj się z nami o pilną pożyczkę. Kontakt: info.financialloanhome@gmail.com
marwlo / 89.228.254.* / 2013-07-12 21:31
[...] bronisz Pan złodziejstwa i tak już bardzo powszechnego w tym kraju, a nawet wiem dlaczego. Nie byłeś Pan nigdy człowiekiem w desperacji, jak ich Pan sam nazywasz. Panie Chochołowski, przeważnie piszesz Pan fajnie i mądrze, ale tutaj to Pan przesadziłeś. Spece parabankowi od chwilówek t[...]Ja Panu powiem z własnego przykrego doświadczenia: mniejszym złem i dogodniejsze dla każdego człowieka, zwłaszcza tego w desperacji jest zaprzęgnięcie żony, dzieci albo siebie samego do pługa, niż wejście w warunkach desperacji w jakiekolwiek relacje z
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
darek63616 / 78.8.60.* / 2013-07-12 21:52
Panie Marwlo!
Pan sam[...]!Ja podobnie jak... choćby e-milka poniżej, muszę brać chwilówki bo w naszym ... państwie fizol z 32 letnim stażem pracy, zatrudniony w Wałbrzyskiej SSE, ma dochody za wysokie by umrzeć, za niskie by pochował go ksiądz
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
e-milka / 89.77.160.* / 2013-07-09 17:51
prawie w każdym miesiącu biorę chwilówkę, bo po prostu nie starcza mi do wypłaty, za pożyczenie 200 zł na kilka dni płace parę złoty, ale nie muszę upokarzać sie przed znajomymi aby mi pożyczyli i słuchać ich wymądrzeń
Antylichwiarz / 91.215.33.* / 2013-07-09 15:46
W lichwiarskim państwie lichwa to normalność, szara strefa, korupcja, kolesiostwo, normalka.
Takie chwilówki biorą pijacy, lenie, kombinatorzy i oszuści, gracze na automatach. Potem rodziny spłacają bo komornik chodzi . Nie pracujesz, nie zarabiasz nie jesz,nie pijesz piwa i nie grasz na automatach. Państwo powinno stworzyć prawo i możliwość pracy dla takich. Gminu dają zasiłki młodym zdrowym zamiast ich brać do roboty zresztą po co jak to nie ich pieniądze które dają leniom, pijakom, symulantom .Typowe dla skorumpowanego lichwiarskiego państwa.
457 / 88.199.162.* / 2013-07-09 09:12

4 procent, zatem lichwą jest wszystko, co przekracza 16 procent i na przykład banki nie mogą udzielać droższych pożyczek

to ile trzeba oddać jak się pożycza 200 tys. na mieszkanie czy aby nie drugie 200 tys.?


Banki jego zapotrzebowania nie spełnią, bo nie mogą drogo pożyczać,

zabawne nie mogą - a to robią i to bez żenady - wszelkie prowizje ubezpieczenia kredytu i opłaty itp. też liczą się do faktycznego oprocentowania.
vinni / 91.213.162.* / 2013-07-09 16:04
Ale mowa jest tylko o oprocentowaniu nominalnym, które jest ograniczone przez stopę lombardową. Wszelkie inne koszty (ubezpieczenie, prowizja etc.) wliczają się do RRSO, którego wysokość nie jest uregulowana prawnie.
jam to ekonomista / 2013-07-09 09:23 / Bywalec forum

4 procent, zatem lichwą jest wszystko, co przekracza 16 procent i na przykład banki nie mogą udzielać droższych pożyczek

to ile trzeba oddać jak się pożycza 200 tys. na mieszkanie czy aby nie drugie 200 tys.?

przecież oprocentowanie wyraża się w skali roku.

Najnowsze wpisy