Forum Forum inwestycyjneFundusze

Liga skarbca uczestników forum money.pl )

Liga skarbca uczestników forum money.pl )

u2mart / 2009-10-14 18:45
No chłopaki kto bierze udział i jak ranking ?
Właśnie się zalogowałem i normalnie jestem na 447 miejscu wow )))
Wyświetlaj:
inwestor107 / 2009-10-30 21:01
A czy w ostatniej edycji te pierwsze osoby miały masymalną ilśc punktów?

Ja straciłem punkty już w drugiej ankiecie i chcę wiedziec czy mam jakieś szanse. Trochę w to wszstko zwątpiłem, w inwestycyjnym też słabiutko ale gram do końca. Trzeba nabrac doświadczenia, może za rok zprocentuje:)
m_a_r_e_k / 83.143.211.* / 2009-10-30 22:13
Sorry, ale masz zero szans, ja mam komplet punktów, ale też nie mam szans, bo jestemw 3 setce, ze względu na to, że się późno rejestrowałem. Odowiedzi na pytanie zawsze mozna znaleźć w necie, a więc Ci, którzy są w pierwszej 10 (a wieć krewni i znakomi) nie odpuszczą laptopów...:(
bolek 2 / 82.139.16.* / 2009-10-30 22:58
Masz rację ponadto Skarbiec informację o konkursie podał na swojej stronie 15.09 i na pewno nie o godz Ooo a więc po rozpoczęciu konkursu.Dlaczego nie podano tej informacji i regulaminu 14.09 ?Odpowiedź znamy.Pozdrawiam.
inny / 2009-10-31 00:01 / Bywalec forum
Śmieszni jesteście. Idąc waszym tokiem rozumowania, to i konkurs inwestycyjny mogą ustawic i sami zgarnąć całe 100tys. Co tam jakies stare laptopy za 16tys razem.
m_a_r_e_k / 153.19.140.* / 2009-10-31 11:15
Na to, że konkurs inwestycyjny jest ustawiony dowodów nie mam, ale jeśli chodzi i edukacyjny, to sprawa jest prosta wystarczy przeczytać regulamin. Ja wół jest napisane, że przy równej liczbie punktów o pozycji w rankingu decyduje data rejestracji. A kto wiedział, pierwszy o konkursie i o takim regulaminie?
m_a_r_e_k / 83.143.211.* / 2009-10-30 18:47
W zeszłym roku w przypadku gdy kilka osób miało maksymalna liczbę punktów, a było ich kilkaset, to decydowało miejsce rankingu konkursu inwestycyjnego. W tym roku zmieniono regulamin, tak, że decydować będzie kolejność rejestracji, tzn. laptopy wygrają krewni i znajomi organizatorów, bo to oni wiedzieli pierwsi o konkursie.
inny / 2009-10-30 20:43 / Bywalec forum

tzn. laptopy wygrają krewni i
znajomi organizatorów, bo to oni wiedzieli pierwsi o konkursie.


Mylisz się. Pisałem już, że np. "gwiazdka" to portfel mojej siostry, którą zawiadomiłem o konkursie,( jak go zobaczyłem na stronie Skarbca) i sama się rejestrowała. Nie mamy nic wspólnego ani ze Skarbcem, ani z żadnym innym TFI, ani z branżą finansową w ogóle.
Zresztą z pierwszej 10 która się zarejetrowała najwczesniej, aż 4 uczestników w ogóle nie odpowiada na pytania , a 1 odpowiada źle.
Też myślałem, że wygrają to znajomi królika , ale tak nie jest. Chwała Skarbcowi.

A czy to jest sprawiedliwe? W ubiegłym roku wszyscy krytykowali regulamin, że zwycięzcy w inwestycyjnym zgarna po 2 laptopy. I tak było, sam piszę na "inwestycyjnym", a moja córka ma "edukacyjny" (co ciekawe ten lepszy).

Trudno wszystkim dogodzić.

Dla mnie dziwne jest to, że w edukacyjnym aż 10 uczestników dostanie laptopy, kolejnych 70 jakieś nagrody, a w inwestycyjnym, chyba ważniejszym, jeśli wyniki byłyby podobne do tych z 2008 to tylko pierwsza 4 otrzyma premie pieniężne, pozostali obejda się smakiem. Bo do podziału jest 50tys, a wówczas pierwsza 4 miała stopę zwrotu powyżej 20%. Oczywiście ci pierwsi dostana duuużo więcej niż ci z edukacyjnego, ale biorąc pod uwagę "loteryjność" k. inwestycyjnego, to jednak ci z 7, czy 10 miejsca będą pewnie "rozżaleni".
Harrak7 / 79.163.24.* / 2009-11-06 23:56
W tamtym roku nie wszyscy zgarnęli po 2 laptopy. Ja zgarnąłem tylko jeden :( Jednak ubiegłoroczne zasady konkursu edukacyjnego były lepsze. Najlepiej aby pytania były bardziej skomplikowane. Teraz jest tak, ze raz się pomylisz to juz koniec :( Nie ma sensu dalej wypełniać ankiet... Popieram wysyłanie próśb do organizatorów. Niech układają trudniejsze pytania !!!!
inny. / 188.33.145.* / 2009-11-09 12:17

Ja zgarnąłem tylko jeden :(


Pewnie , że nie wszyscy skoro w edukacyjnym do wygrania było 5 laptków,a w inwestycyjnym 9. Chodziło mi o to , że aż w 4 przypadkach ci co wygrali laptop w edukacyjnym wygrali też w inwestycyjnym, co nie było zbytnio sprawiedliwe.

Mam propozycje, spróbujcie zaproponować Skarbcowi lepsze zasady, byle nie losowanie.
dziubek_ / 148.81.137.* / 2009-11-08 23:10
no ladnie, "zgarnałem tylko jeden laptop" :) to chyba dobrze, że inni też cos dostali..
a sprawiedliwości nigdy nigdzie nie było i nie będzie, organizator ustala zasady i jak się komuś nie podoba to może nie brać udziału. Ja za rok zamierzam startować jak będzie ten konkurs bo w tym za pozno sie zorientowałam.
privy / 2009-11-07 12:57 / Tysiącznik na forum
To przede wszystkim konkurs ten powinien nazywać się INFORMACYJNY. Ja tam żadnej edukacji nie widzę a niektóre pytania są po prostu bez sensu, są, żeby coś było. Edukacja polega na tym, aby w oparciu o zdobyte informacje podejmować właściwe decyzje. Nie widziałem jeszcze ani jednego pytania w tym duchu. Co do regulaminu można by było w ramach losowania wytypować zwycięzców pomiędzy tymi z maxem punktów. To było by sprawiedliwe. Na razie cały tek konkurs można nazwać jedynie konkursem farciarzy, bo albo udało im się pierwszym zarejestrować, albo rzutem na taśmę mają wynik o 0,01% lepszy o tych co odejdą z niczym, ale takie są zasady i albo chcemy się bawić albo cały konkurs mamy w ''głębokim poważaniu''. Jak zobaczyłem gdzie w ''edukacyjnym'' pomimo max punktów jestem, to dałem sobie spokój, 200 osób na pewno się nie ''machnie'' więc obecne zasady to dla mnie strata czasu.
inwestor107 / 2009-10-30 21:07
A skąd masz tak dokładne dane, że 4 osoby nie odpoiadają, jedna źle? sprawdzasz 6 tys osób ręcznie? twoja córka gra, siostra, ty...kręcisz stary

Ale ja też się za rok zarejestruje od razu i zarnę jakąś nagrodę

pozdrawiam
inny / 2009-10-30 21:36 / Bywalec forum

sprawdzasz 6 tys osób ręcznie


a nie wystarczyłoby porównać pierwszej 10 zarejestrowanej z teraźniejszym rankingiem?


twoja córka gra


Taa, córeczka gra , ale w Simy na laptopie Della. Jaśniej chyba nie można ;-)


Ale ja też się za rok zarejestruje od razu i zarnę jakąś nagrodę


E tam, na pewno zmienią regulamin ;-)
bolek 2 / 82.139.16.* / 2009-10-30 21:55
Owszem wystarczy takie porównanie ale skąd znasz tą pierwszą dziesiątkę zarejestrowanych?Zasady powinny być równe dla wszystkich bez względu na kolejność rejestracji,niektórzy pracują np.na nocki i nie mogą być tymi pierwszymi co zapisali się tuż po północy.Przy równej ilości punktów można zrobić dogrywkę np.wytypować wartość WIG 20 na koniec roku itp.Było by to bardziej sprawiedliwe.
inny / 2009-11-02 18:25 / Bywalec forum

Owszem wystarczy takie porównanie ale skąd znasz tą pierwszą dziesiątkę
zarejestrowanych?


Ponieważ oczerniasz mnie też w innym wątku, więc napiszę ci proste jak drut wyjaśnienie skąd wiadomo jaka jest kolejność rejestracji.
13.10 rano ukazał się pierwszy ranking konkursu inwestycyjnego. Wszyscy mieli po 100tys i o kolejnoiści zgodnie z regulaminem decydowała kolejność zgłoszeń, a więc ta kolejność była jednocześnie kolejnościa w konkursie edukacyjnym. Przekopiowałem sobie pierwszą stronę (50 uczestników) i tyle. W tej chwili z tamtej pierwszej 10 zostało już tylko 5 z maksem w konkursie edukacyjnym.
bolek 2 / 82.139.16.* / 2009-10-30 21:06
A skąd ty wiesz kiedy ktoś się zarejestrował i że 4 osoby nie odpowiadają na pytania?
Jest jakaś ogólnie dostępna lista z terminami zgłoszeń uczestników?
m_a_r_e_k / 83.143.211.* / 2009-10-30 22:21
Ha, pewnie to włąsnie organizator konkursu...:)
privy / 2009-10-30 18:55 / Tysiącznik na forum
No cóż, jest kryzys to trzeba sobie jakoś radzić.
tomek z olsztyna / 81.190.143.* / 2009-10-29 09:11
Cała ta LS zaczyna mnie smieszyc:) momo spadku moej stopy zwrotu z poziomu 2,7% do 0,7% awansowalem o 98 pozycji:) ale w przyszlym tygodniu nastawiam sie ze moj portfel urosnie do poziomu 4-7% stopy zwrotu...mam juz 90 % pieniedzy w jednym funduszu...mysle ze to jest krok do jakiegokolwiek sukcesu...
max1224 / 2009-10-29 09:33 / Tysiącznik na forum
a mnie nie śmieszy wszyscy tracą a większość szykuje podobną zagrywkę a mając możliwość 1 ruchu w tygodniu tak to właśnie wygląda sam tracę ale jakoś się trzymam i zdaję sobie sprawę z tego że mogę popłynąć cóż jak piszą niektórzy elementy loterii są odczuwalne
tomek z olsztyna / 81.190.143.* / 2009-10-29 00:18
Zasady które przedstawione w regulaminie są bardzo skąpe i trzeba je pznawac w czasie trwania konkursu gdybym je znał przed knkursem to dzisiaj mialbym 7% stope zwrotu.

A zrobił bym tak:
1. trzy fundusze w które bym zainwestował to bylyby to fundusze o duzym ryzyku ktore zanotowaly duzy spadek...co by sprawilo ze w nastepnych dwoch tygodniach zanotowalyby wzrost powyzej ceny zakupu.
2. czwartym funduszem bylby fundusz o niskim ryzyku który nie przynioslby zadnego zysku ale tez zadnej straty
3. po tygodniu od rozpczecia konkursu dokonalbym konwersji ktoraby zostala wykonana natychmastowo, konwersja by dotyczyla funduszu ktory przyniosl najwiekszy zysk. jednostki zainwestowalbym w fundusz z 2 punktu ( o niskim ryzyku).
4. dokonalbym konwersji kolejnego funduszu na rzecz funduszu z 2 punktu (o niskim ryzyku). na konwersje czekalbym tydzien ale mialbym zysk poniewaz mimo tygodniowego oczekiwania to jednostki mialbym przeliczone po kursie z nastepnego dnia po zleceniu konwersji. w ten sposob mialbym wiekszosc srodkow w jednym funduszu...
5. w tej chwili dokonywalbym ostatniej konwersji i wszystkie srodki mialbym w jednym funduszu o niskim ryzyku...

po moich obliczeniach w moim autorskim programie wynika ze uzyskalbym na dzien dzisiejszy 7% stope zwrotu:) szkoda tylko ze wszystkich zasad musialem dowiedziec sie przez pisanie maili, a tez nie uzyskiwalem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi.

Wyniki ktore uzyskiwalem w portwelu roznily sie z tymi ktore uzyskiwalem w moim programie, i w ten sposob do tego wszystkiego doszedlem:)

Wszystkim zycze powodzenia:)
tomek z olsztyna / 81.190.143.* / 2009-10-28 23:45
Co do konwersji...ja już to sprawdziłem i wygląda to tak:
1. dajecie zlecenie konwersji...( np 1.11.2009)
2. konwersja zostanie zrealizowana (np 4.11.2009)
3. wasze fundusze zbyte jak i nabyte w czasie konwersji zostaną przeliczone po cenie z 2.11.2009 ( kolejny dzien wyceny funduszy po dokonaniu zlecenia konwersji) mimo ze konwersja zostanie dokonana poźniej.
wiec jeżeli dokonujecie konwersji to nabyte fundusze liczcie tak jak byscie je nabyli, sprzedali po cenie jaka beda miec nastepnego dnia od dnia zlecenia konwersji, mimo ze sama konwersja zostanie dokonana poźniej. oznacza to że na ten czas zamrazacie pieniadze i nie macie wplywu na nic ( do momentu dokonania konwersji). jezeli jednak zachowacie tygodniowy odstep miedzy konwersjami to konwersja bedzie nastepowac nastepnego dnia.
zauwazcie ze poczatek konkursu jest tez konwersją czyli nabyciem funduszy...wiec jezeli ktos dokonał konwersji przykładowo 14.10.2009 to poczeka na jej wykonanie do nastepnego poniedzialku by zachowac tygodniowy odstep.
dlatego konwersja byla oplacalna po tygodniu od rozpoczecia konkursu, bo wtedy wykonana zostala nastepnego dnia i nie zamraza sie w ten sposob pieniedzy( oczywiscie one pracują, ale nie mamy na to zadnego wplywu czy przyniosą zysk czy strate).

jezeli ktos dokonał konwersji i czeka na jej wykonanie...to proponuje by po jej wykonaniu odczekac tydzien conajmniej lub dluzej ( w zaleznosci od oplacalnosci nastepnej konwersji) by nastepna konwersja byla dokonywana natychmiastowo.
inwestor107 / 2009-10-28 23:27
Witam wszystkich inwestorów, ja też się w to bawie. jak narazie 1,5% na plusie ale nie długo będzie mocny spadek. Swoim skromnym zdaniem powiem, że przy możliwości zmiany jednego funduszu na tydzień uważam ten konkurs za loterię bo takie zasady nie panują na giełdzie. ja tylko w skarbcu mam doczynienia z funduszami i nigdzie więcej.

A czy z tym pisaniem do organizatorów to prawda? chętnie napiszę bo to rzeczywiście jest niesprawiedliwe. Ja już w drugiej ankiecie straciłem 2 pkt przez pośpiech i chcę się teraz odkuc ale przy tak łatwych pytaniach nie mam szans.
TadekO / 79.163.24.* / 2009-11-06 23:24
Z tym pisaniem do organizatorów to prawda ! Ja też pisałem i dzięki temu 4-ta ankieta była już na zupełnie innym poziomie. Jednak kilkaset osób znowu ma komplet punktów ;(. Tylko trudniejsze pytania pozwolą na to by każdy miał szansę na wygraną !!! Od wtorku 10.11.2009 znowu zaczynamy kampanie pisania do organizatorów - niech konkurs będzie trudniejszy to będzie też bardziej prestiżowy. Jednak co najważniejsze nawet ostatni zarejestrowani będą mieli szansę coś wygrać ! KAZDY głos się liczy. Piszcie przez zakładkę LIGA SKARBCA--Kontakt !!!!
inny / 2009-10-28 23:42 / Bywalec forum

bo takie zasady nie panują na giełdzie.


Powiem więcej , takie zasady nie panują w normalnym inwestowaniu w fundusze. W realu możesz codziennie zmieniać wszystkie fundusze na dowolnie inne. Terminy realizacji też są szybsze. Przykładowo ja w realu wykonuje jakieś konwersje niemal codziennie. LS faworyzuje raczej średniodystansowców np. ze Skandii, gdzie tez terminy realizacji sa żółwie i trzeba zgadywać co będzie za 3 dni.
Konkurs jest do pewnego stopnia loterią i niekoniecznie zwycięzcą będzie najlepszy inwestor. Jednak z doświadczenia I edycji jedno jest pewne: Zwycięzcą nie będzie nikt przypadkowy, tylko wytrawny gracz.
privy / 2009-10-29 06:24 / Tysiącznik na forum
Niekoniecznie, zasady są jakie są i są dla wszystkich, ale w takich warunkach połowa sukcesu to czysty przypadek. Blokując portfel konwersją na ponad pół tygodnia musisz liczyć na to, że nie wydarzy się nic nie co mogło by go powalić. Szczególnie ważne jest to na początku. O pewnej choćby najmniejszej dywersyfikacji nie ma mowy. Konkurs nikogo niczego też nie nauczy, stary wyjadacz wie, że ważne są pierwsze 2-3 konwersje, które musi trafić, później jest już jako taka kontrola.
wsm / 82.139.16.* / 2009-10-29 18:00
Zgadzam się z tobą i dziwią mnie te narzekania,zasady konkursu były wszystkim znane kto nie chciał nie musiał się w to bawic.Co do konwersji jest ona realizowana po cenach z dnia następnego ktore podawane są z jedniodniowym opóżnieniem a potwierdzenie transakcji widać po 3 dniach tak jak w mbanku,skandii itp.Zlecenie w poniedziałek,wycena z wtorku a potwierdzenie w czwartek.Konwersji mozna dokonywać raz w tygodniu kalendarzowym a następną w zależności od dnia w ktorym złożyliśmy zlecenie np,jeśli zlecenie złóżymy w środę to następną konwersję możemy dokonać w poniedziałek,zlecenie w czwartek-następna konwersja we wtorek itd.Ja zaczynałem od 1199 pozycji,po konwersjach wczoraj byłem 16 dziś 54 i bawie się dalej.Powodzenia dla wszystkich,teraz wracam do realnego inwestowania
inny / 2009-10-29 20:06 / Bywalec forum
A po co ten wykład o konwersjach? Przecież każdy może to samo przecztać w regulaminie konkursu.
Co do narzekania, to każdy może sobie pisać co chce, co ty cenzor jesteś?
A powody, dla których ktoś bierze w tym udział mogą być róznorakie. Ja na przykład obiecałem laptopa młodszemu dziecku, bo starszemu i żonie wygrałem rok temu.
grzegorz77-nielog / 83.35.98.* / 2009-10-29 20:53
Dziś 41 pozycja choć od ponad tygodnia nie zaglądałem tam, troszke się zdziwiłem ,że wzrost pozycji mimo spadków na giełdach a większośc mam w agresywnych.Edski dalej mi ucieka ;) pozdrowienia z Gran Canarie :)
u2mart / 2009-10-29 21:05 / Tysiącznik na forum
Ułuhu ładne wakacje.
A na której konkretnie wysepce jesteś ?
Ps. Scigam Edkiego ale ciężko, dziś 23 miejsce )
max1224 / 2009-10-29 23:36 / Tysiącznik na forum
ale żeście się na mnie uwzięli a co ja Wam zawiniłem uważam że przebywanie na takich poziomach już jest sukcesem bez względu na to co dalej a Wy mnie tak pilicie eh odpuście :-))
PS. jutro i tak spadam
Grzegorz77-nielog / 83.35.98.* / 2009-10-29 22:20
Dokładnie Gran Canaria ,Las Palmas itd, Ale szczerze tak średnio mi sie tu podoba prócz hotelu i terenu wokół ,reszta to pustynia:(. A w Las Palmas to takie wąskie uliczki ,że wszyscy mają poobijane auta i połatane czym sie da:) nie mówie już nic o miejscu do parkowania;) Co do konkursu to sam już nie wiem ,traciłem jak wszystko rosło( Fundy akcyjne i surowcowe)a teraz w góre , Dziś giełda odbiła czy spadne? pozdr już w sobote powrót tylko tygodniowe wakacje :(
u2mart / 2009-10-29 22:33 / Tysiącznik na forum
Miałem możliwość być na Fuerteventurze i powiem ci że podobnie tzn.ośrodek super, plaża morze rewelacja, ale na około pełno piachu i jeszcze więcej skał. Mało zieleni ogólnie.
Ale i tak z bym chęcią tam znów pojechał
A jaka tam teraz jest temperatura ?
grzegorz77-nielog / 83.35.98.* / 2009-10-30 18:45
Dziś było ok 33 stopnie ale w słoncu nie dawałem rady ,no ale rejs catamaranem z delfinami był super :)W konkursie słyszałem głośne buuum to ja spadłem o 220 pozycji ;)
tomek z olsztyna / 81.190.143.* / 2009-10-28 23:24
No ja miałem 2,7 % stopę zwrotu a dziś mi zostało tylko 0,7% :( , ale mam plan który realizuje... dziś wszystkie moje pieniądze wirtualne władowałem w PRIVATE EQUITY , notowania z dnia 27.10.2009 to 9,76zł, a moje fundusze zostaną przeliczone po kursie z 29.10.2009. Mam nadzieje że ten fundusz zanotuje do tego czasu jeszcze z 2% spadku... od przyszłego tygodnia ma iść dość mocno w górę...co oznacza że jest ryzyko i jest zabawa, ale przewiduję zysk około 4-7 % w ciągu jednego tygodnia:)
TadekO / 79.163.19.* / 2009-10-27 21:21
Większość odpowiada poprawnie na pytania konkursowe więc o kolejności decyduje data przystąpienia do konkursu. W praktyce większość ludzi nie ma żadnej szansy (mimo 100% poprawnych odpowiedzi) na najskromniejszą nagrodę... Szansa pojawi się o ile napiszesz do organizatorów by... dawali trudniejsze pytania. Większość osób od razu sie podddała - w ogóle nie bierze udziału w tym konkursie... Już napisałem do organizatorów, ale zmienią trudność pytań gdy napiszą jeszcze 3 osoby !!! Napisz do organizatorów. Po zalogowaniu do konkursu opcja kontakt/reklamacje. To Twoja szansa na wygraną !!!
burburella1 / 87.206.142.* / 2009-10-29 02:51
Zauważ, że dla nich jest to po prostu promowanie ich funduszy i propagowanie wiedzy na ich temat, a szczerze mówiąc nie da się wymyślić zbyt skomplikowanych pytań tylko na temat jednego funduszu. Organizatorów konkursu guzik obchodzi czy jesteś znawcą tematu i wybitnym fachowcem od rynków finansowych, chcą żebyś jak najdokładniej poznał ich ofertę i tyle. Fakt, że ludzie, którym raz powinie się noga rezygnują bo nie mają szans na nagrody, ale co sobie poczytali o Skarbcu to już w ich głowach na jakiś chociaż czas pozostanie.
PZDR
Rumburak67 / 79.163.24.* / 2009-11-06 23:34
Trudniejsze pytania zwiększą prestiż konkursu. To działa tak samo jak w szkole - im trudniej coś zdobyć tym jest cenniejsze. Poza tym ludzie zaczynają współpracować przy odpowiedziach. Całe rodziny siedzą i wertują informacje o Skarbcu...To powinno organizatorom pasować... Co najwyżej namęczą się nad układaniem pytań ;)))
XoXo / 79.163.34.* / 2009-10-28 22:08
Popieram ! Trzeba interwerniować, bo nagrody nie będzie! Już wysłałem :interwencję...
grzegorz77 / 2009-10-23 13:50
W tym konkursie buja jak na morzu ;) wczoraj 160 dziś 59 :o. EDSKi depcze mi po piętach;) . pozdrawiam
max1224 / 2009-10-23 15:48 / Tysiącznik na forum
mimo dziwnego regulaminu zabawa jakby fajna się dzięki tej zmienności robi a ja tym czasem po raz pierwszy zanotowałem spadek w rankingu mimo wzrostu wartości portfela to daje do myślenia zbyt defensywnie przed ew. wybiciem ;-))
grzegorz77 / 2009-10-21 20:18
Kolegi od "złota" długo nie trzeba było szukać ;) ala jak rozumię Max dopiero szykuje się do skoku z 219 pozycji. Wszyscy będą tracić i cierpliwi wygrają ;) W takim razie ja też się przyczaje na tym 117 miejscu :) A tak na poważnie dajcie laikowi wygrać chociaż prenumerate ;)pozdr
u2mart nielogo / 80.238.1.* / 2009-10-22 10:46
Gonie Was panowie. Dzis 132 pozycja )
Grzegorz77-nielog / 89.8.130.* / 2009-10-22 13:18
Mnie już nie musisz gonić ,spadłem za ciebie:(
max1224 / 2009-10-21 23:24 / Tysiącznik na forum
e tam gadanie trenuję jak wielu z tego forum widziałem tam LdN starego znajomego co go dawno na forum nie było i paru innych oprócz tych co się ujawnili ale takie są przetasowania że większość mi zginęła troche wkurzające te zasady ale cóż wszyscy mają równe szanse
max1224 / 2009-10-21 16:23 / Tysiącznik na forum
mało czasu ostatnio miałem ale wreszcie mogę napisać że jestem w grze jako EDSKI (a ściślej moja ślubna) no i moj kumpel ten od złota też jako SZEWCZ1NOW
grzegorz77 / 2009-10-20 13:17
Ja jak narazie cieszę sie z awansu z ok 4000 pozycji na 123 w dwa dni ;)(może jakaś prenumerata będzie ) A jeśli będzie korekta to szybciutko polece spowrotem hihi. Ktoś już sprawdził czy można konwertować wszystko w jeden fund ? pozdr
u2mart / 2009-10-20 18:13 / Tysiącznik na forum
No z tą konwersją to nie wiem do końca. Wczoraj zleciłem kolejną i powinno zostać już tylko 2 fundy , więc idąc tym torem wkrótce się dowiemy.
Dziś duży spadek -314 i finalnie 416 miejsce
u2mart / 2009-10-20 18:16 / Tysiącznik na forum

powinno zostać już
tylko 2 fundy

Pomyłka. Zostanie 3 a nie 2 jak napisałem
u2mart / 2009-10-19 19:04 / Tysiącznik na forum
No i jak zabawa ?
Dziś znów dostałem możliwość konwersji więc rozmyślam nad możliwymi scenariuszami na najbliższy tydzień ale poza bólem głowy nic nie wymyśliłem .
Aczkolwiek niespodziewana zwała chodzi mi po głowie )
wsm / 82.139.16.* / 2009-10-19 20:50
O tym samym myślę,tylko pytanie kiedy to może nastąpić i ile potrwa.Jeśli ma to być zwałka jednodniowa i nastąpi jutro lub w środę to szkoda konwersji,jeśli pod koniec tygodnia to warto bo od poniedziałku znów możliwość konwersji.A co jeżeli spadki potrwają dłużej albo ich nie będzie?Pytań jest wiele na razie nic nie postanowiłem.Myślę o tym w kontekście realnych pieniędzy bo mam 60% w FA i zysk około 8% bez dzisiejszej wyceny-nie miałem czasu policzyć
inny. / 94.254.253.* / 2009-10-15 07:36
Mam pewną satysfakcję, bo portfel, który ułozyłem dla inwestorki z rodziny jest chwilowo 1. Jutro już spadnie z hukiem, ale w ubiegłym roku nigdy nie byłem na 1 miejscu, więc cieszmy się chwilą.
Ale tak musiało byc, wczoraj pierwszy śnieg to dziś pierwsza gwiazdka. Śnieg topnieje, gwiazdka spada ;-)
max1224 / 2009-10-22 10:02 / Tysiącznik na forum
doganiam gwiazdkę doganiam :-))
u2mart nielogo / 82.132.139.* / 2009-10-15 14:51
Ja chwilowo tez mam,bo zawitalem do top 100 ) podejrzewam ze na krótko :)
inny / 2009-10-14 20:14 / Bywalec forum
Mnie szokuje liczba portfeli. Prawie 7tys.!
Rok temu było chyba 2300 i wydawało mi się to dużo.
W grze Parkietu na kontrakty i akcje brało udział chyba po 400 osób. Tyle, że tam dysponowałeś 10tys PLN i były to twoje realne pieniądze.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy