łikend

tomek z bankiera / 2009-06-05 22:00
życze wszystkim miłego bo mój troche przesr........jade z żoną i mamą wybierać sukienki na ślub szwagierki to będzie trauma
Wyświetlaj:
tomek z bankiera / 2009-06-08 19:44 / Bywalec forum
witam wszystkich , zakupy przeżyłem choć było ciężko a teraz do żeczy ,dziś nie grałem więc teraz czytałem wasze posty rozumiem że jeśli chodzi o eur/usd to dzisiejsze zamknięcie usa powyżej 1.3930 daje sygnał do jazdy na pn ,a poniżej 1,3866 kierunek pd ,pomiędzy tymi poziomami to zobaczy się po azji.poprosze o sprostowanie .DZięki
greenstar / 2009-06-07 00:50 / Pogromca jeleni
łikend...jeszcze trwa..........................to kołysanka na sobotnią noc ................od green

http://saya.wrzuta.pl/audio/8QEBBkaIJk7/nightwish_-_the_poet_and_the_pendulum
greenstar / 2009-06-05 22:49 / Pogromca jeleni
to już wiem dlaczego moj facet w drodze do sklepu juz staje się nerwowy...................i rozumiem jego tekst gdy zakupy są razem z teściową....................ooooo!!!! moje ulubienice:)))

dobranoc
greenstar / 2009-06-05 22:19 / Pogromca jeleni
to jest no 1......... w sportach ekstremalnych........................tomek .wygraleś.............
tomek z bankiera / 2009-06-05 22:31 / Bywalec forum
ale jakim kosztem to będzie czarna sobota w moim życiu(oczywiście moim celem nie jest obrażanie kobiet )ale wiadomo jak facet się czuje chodząc godzinami po sklepach oglądając 50 sukienke i już z wymuszonym uśmiechem odpowiadać "tak kochanie wyglądasz prześlicznie i ta pierwsza którą widzieliśmy naprawde nie jest lepsza od tej "i nagle słyszy "oj sama nie wiem chodzmy jeszcze do innego sklepu może tam"
sierota marycha / 2009-06-05 22:47 / Tysiącznik na forum
Tomek.....nie tak....wychodzac na owe zakupy nakrec kobiety, jakby od niechcenia, polslowami, wizja zblizajacego sie kryzysu, widmem glodu, deflacji i te sprawy ten-teges....a pozniej "chodzac po sklepach' przeliczaj glosno ceny sukienek na ilosc bochenkow chleba, kostek masla itp.....gwarantuje, ze zaproponuja abys wrocil do domu.....:)
tomek z bankiera / 2009-06-05 22:51 / Bywalec forum
dobry pomysł obym sie nie pomylił mama gł księgowa żona księgowa w biurze maklerskim obie dobrze liczą
sierota marycha / 2009-06-05 22:54 / Tysiącznik na forum

dobry pomysł obym sie nie pomylił mama gł księgowa żona księgowa w biurze maklerskim obie dobrze liczą

to juz jestes wygrany, ale musisz rozpoczac manipulacje od stopniowania napiecia wizjami kryzysu, zacznij juz dzisiaj, jutro rano przypomnisz dla utrwalenia....powodzenia
irons45 / 2009-06-06 05:08 / BAKSIK ZIELONYCH
choler... to co ze mnie za chlop:)
a ja lubilem chodzic do sklepu z kobieta no ale coz rozni sa faceci
faja59 / 2009-06-05 22:30 / Bywalec forum
do Tomka -okazuj znudzenie :) brak orientacji w kolorach ...........bo jak dobrze doradzisz to po Tobie................ juz zawsze bedziesz za babą torebke nosil ............i sukienki do przymierzalni nosiił...........trzymaj się ;)))
Pozdrawiam
Dobranoc wszystkim ;)
sierota marycha / 2009-06-05 22:02 / Tysiącznik na forum

jade z żoną i mamą wybierać sukienki na ślub szwagierki to będzie trauma

kup se Tomek jedwabne ponczoszki.......:)
tomek z bankiera / 2009-06-05 22:08 / Bywalec forum

kup se Tomek jedwabne ponczoszki.......:)

będe musiał wtedy zgolić włosy na nogach ale pomyśle nad tym i w razie co fotki wstawie na naszej klasie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy