Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Likwidacja Funduszu Kościelnego. Duchowni ostro krytykują

Likwidacja Funduszu Kościelnego. Duchowni ostro krytykują

Wyświetlaj:
Pyclik / 2012-05-11 01:29 / Tysiącznik na forum
Podobno, jak tytułuje swój tekst anonim z Money pt „Likwidacja Funduszu Kościelnego nie ma poparcia w Sejmie”
patrz
http://www.money.pl/forum/likwidacja-funduszu-koscielnego-nie-ma-poparcia-w-sejmie-t3210860.html
Natomiast :
Ja myślę, że każdego , kto przyłoży rękę do planowanego złodziejstwa wobec polskich obywateli, czyli posłów, senatorów i urzędników państwowych
trzeba :
- nazwać - dokładnie - z imienia i nazwiska, oraz partii
- spróbować zgłosić do władz popełnienie przez nich indywidualnie popełnienia przestępstwa.
Uzasadnienie jest ogólnie znane z expose pana premiera Tuska, który - mam nadzieję - poprze ukaranie "swoich złodziei"!
Bo ci złodzieje działają dalej i bezustannie! Od czasu expose minęło dużo czasu i urzędnicy państwowi – bo któż inny mógłby to zrobić – dalej przekazują z budżetu do Funduszu Kościelnego środki z naszych podatków mimo tego, że żadnych merytorycznych podstaw do tego nie ma.
Dodatkowym uzasadnieniem jest to , iż nie działa już Komisja Majątkowa i mam nadzieję, że niedługo pojawią się zwroty z KK - do Skarbu Państwa i samorządów - majątków ukradzionych w wyniku działania Komisji Majątkowej oraz wyroki dla różnorakich złodziei – członków tejże Komisji, także tych w koloratkach.
newone / 199.67.203.* / 2012-05-10 10:35
skandal 0.3 im za malo za "stracone dobra" czy jest jakakolwiek instytucja badz osoba ktora odzyskala cokolwiek zagrabionego za prl? dostali wielkie dzialki w centrach miast, miliony zniknely podczas prac konisji a im ciagle malo! skandal, jesli chca pieniedzy niech wierni daja p[rzeciez prawie 90% Polakow jest katolikami wiec z tych 0.3 nazbieraloby sie dosc duzo
Natter2 / 2012-05-09 18:05 / Tysiącznik na forum
W zasadzie nikt nie lubi żeby mu obcinać kasę na dostatnie życie to samo dotyczy KK.Nie dziwię się zwykłym ludziom ale oni zwą się duchowni .
żak / 79.186.31.* / 2012-05-09 18:00
czarni do kruchty i modlić sie o zdrowie.
/ / 83.5.119.* / 2012-05-09 17:44
OPODATKOWAĆ TĄ INSTYTUCJE WYZYSKU I DESTRUKCJI IDEI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ;

PASOŻYTY OD 2 TYSIĘCY LAT ŻERUJĄ NA NAUKACH I PRZESŁANIU JEZUSA, KTÓRE MA SIĘ NIJAK DO TEGO CO ONI REPREZENTUJĄ.
xjasiux / 95.49.113.* / 2012-05-09 17:32
Bla bla bla...jakby czarnym tacy było mało...Papież Jozeph wzywał do zaciskania pasa ale chyba umknęło to klerowi ;)
ajhbergen / 2012-05-09 17:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
W glowie im sie przewrocilo. Powinno sie tych nierobow zeslac na przymusowa prace spoleczna, budowe autostrad i rozbiorke stadionow.
m-53 / 83.24.36.* / 2012-05-09 17:53

zeslac na przymusowa prace spoleczna,

a na dodatek po... ci się w główce.
Praca społeczna, z założenia, nie jest przymusowa.
ajhbergen / 2012-05-09 19:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Idz nauczac owieczki.

Najnowsze wpisy