Forum Polityka, aktualnościKraj

Likwidacja Funduszu Kościelnego na obradach Sejmu

Likwidacja Funduszu Kościelnego na obradach Sejmu

Wyświetlaj:
pintapalec / 46.113.148.* / 2012-06-13 20:35
Dostali za darmo i wyszabrowali od rządu i naiwnych ludzi tyle ziemi i majątku że mogą teraz sami wziąć się za robotę na swoim. I utrzymywać się z uczciwej pracy i płacić uczciwy podatek jak wszyscy w tym kraju.A nie żerować jak krwiopijcy i mordercy, jak robili to od powstania kościoła katolickiego w Polsce.----> http://publicdisorder.wordpress.com/2012/04/16/chlopi-a-biskupi-andrzej-nowicki-e-book/
alani / 95.160.112.* / 2012-06-13 11:55
Racja- zlikwidowć. A dlaczego wszyscy mają płacić na kościół - niech płacą ci co przynależą. Kościół powinien utrzymywać się z datków na tacę - opodatkowanych! (skoro od wszystkiego trzeba płacić podatek). Wtedy nie potrzeba by budować nowych kościołów a księża nie jeździliby takimi samochodami...
jeż pan / 2012-06-13 12:01 / Bywalec forum
a kto przynależy wg Ciebie? ten co został ochrzczony, przystąpił do komunii św i do bierzmowania, czy ten który regulanie chodzi do Kościoła?
Pyclik / 2012-06-13 21:32 / Tysiącznik na forum
Po prostu ten, który korzysta z jakichkolwiek usług jakiegoś kościoła lub kleru. Korzystasz z czegoś, płacisz za usługę.
Piotr Duzy / 79.191.40.* / 2012-06-14 23:49
Tak, klecha nie machnie nawet kropidłem jak mu nie zapłacisz. I to ma być służba, czy urząd. Według mnie to instytucja finansowa o strukturze mafijnej. Jako podatnik nie zgadzam się żeby Państwo dawało im nawet złotówkę.
Uprzedzając ew. komentarze nadmieniam, że jestem wierzącym chrześcijaninem.

Najnowsze wpisy