Forum Polityka, aktualnościKraj

Likwidacja NFZ. Arłukowicz zapowiedział rewolucję w służbie zdrowia

Likwidacja NFZ. Arłukowicz zapowiedział rewolucję w służbie zdrowia

Wyświetlaj:
WADERT / 213.17.227.* / 2013-06-18 13:18
powiem krótko: To co robi NFZ to przestępstwo prawne! Ratowanie ludzi jest ważniejsze niz ich uwagi co do uszkodzonych drzwi czy twierdzenie o jakims przejściu, którego nie ma w żadnych zapisach! Jeśli człowiek nie będzie na pierwszym miejscu to wieszcze szybki koniec NFZ. W chwili obecnej NFZ posiada ogromne długi i wiele spraw przegranych w sądach!!! Wszystkie ugrupowania chca jego likwidacji! Tylko co ze szpitalem na Solcu??>? Trzeba mu pomóc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
arrmii / 80.75.99.* / 2013-03-23 07:40
zlikwidować obowiązkowe składki na leczenie panstwowe. za 10 tys rocznie to sobie sam znajde ubezpieczenie, z ktorym nie bede musial czekać 5 lat w kolejce.
Yo / 82.160.207.* / 2013-03-22 23:18
Likwidacja poprzez zastąpienie i rozbudowanie - czysty zysk w kretyńskiej bańce. Ponadto odprawy dla likwidowanych czyli zastępujących samych siebie - to dodatkowy zysk w tejże kretyńskiej bańce.
Rywa / 83.5.13.* / 2013-03-22 23:11
a chaos sie nasila , panie premierze Tusk."Ekonomizacja" jest marnym sposobem na rac jonalna organizacje lecznictwa.
Yo / 82.160.207.* / 2013-03-22 23:05
"będzie zlikwidowana - proponuje" - co to za bełkot wiosenny.
prezydęt / 178.37.93.* / 2013-03-22 22:47
Po osłabieniu Kościoła ludzie zostali już tak ogłupieni, że złodzieje mogą teraz bezkarnie co kilka lat na zmianę likwidować kasy chorych a potem je tworzyć. Pod inną nazwą. W ten sposób wymienia się kilka tysięcy wysokopłatnych złodziei na innych, rozkradających składki zdrowotne. Ci utrzymują poparcie złodziejskiej partii i reagują alergicznie na każdą próbę uzdrowienia. Bo jak to złodzieje - boją się konsekwencji. Czuję pod skórą, że jak w końcu nastąpi przesilenie, to kara będzie bolesna.
bizli / 83.5.32.* / 2013-03-22 20:25
jedno jest pewne:
jeżeli likwidują jaki urząd oznacza to, że zwiększy nam się armia urzędników
deck / 62.141.215.* / 2013-03-22 19:50
Zgaduje, ze zanim stanie sie "dobrze", musimy zatrudnic wieksza liczbe urzednikow i kupic od ulubionego dostawcy systemow informatycznych odpowiednio drogi(e) system(y).
Zapewne w szczegolnosci platforma "map zapotrzebowania" bedzie szczegolnie droga i (niestety) unikalna w skali swiatowej i bedzie wymagala wielu dodatkowych urzednikow.

To chyba troche tak, jakby rozwiazywac problem kradziezy samochodow poprzez kolejna zmiane oznakowania ulic.
znachor / 78.30.113.* / 2013-03-22 18:34
tak banda złodzieji za składki pobudowala gmaszyska NFZ teraz sprzedadza za psie pieniądze znajomkom.teraz wymyslą złodzieje cos nowego żeby kolesie mieli nowe stolki i lepsze gaże i mam pytanko ile zarobili kolesie na komputeryzacji -programie systemu e-wuś ,jak zwykle pieniadze poszły a opieka lekarska jeszcze gorsza.moja reforma zdrowia to taka że mam karte elektroniczną i na niej są wszystkie moje skladki uzbierane i waloryzowane i to ja wybieram do jakiego lekarza ide i do jakiego szpitala i to ja place z mojej karty a pseudo-lekarze do buszu -to by była reforma a tak utrzymujemy chołote
zrobić reformy / 79.185.183.* / 2013-03-22 18:01
Za późno Panie ministrze. Przez tyle lat pieniądze zamiast na leczenie szły na wypłaty i nowe siedziby NFZ. Jeszcze trzeba zreformować przerośnięty ZUS administrację rządową, powiatową i gminną. To nieuczciwe że płace w administracji są średnio wyższe niż w przemyśle.
zxc12 / 83.28.176.* / 2013-03-22 17:13

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia będzie zlikwidowana - proponuje Bartosz Arłukowicz. Zastąpi ją Urząd Nadzoru Ubezpieczeń Zdrowotnych

NFZ na potrzeby własne bierze 3% więc to nie uzdrowi służby zdrowia !!!
manipulacja ciemneą masą społeczną prowadząca do prywatyzacji służby zdrowia bo to b.łakomy kąsek i ostatnia rzecz do wzięcia w tym kraju.
Żont się wyżywi i zawsze z pełnym kontem może zamieszkać w ciepłym kraju a reszta róbta co chceta
SB-BILILU / 83.12.116.* / 2013-03-22 17:07
W-R-E-S-Z-C-I-E !!!!!!!!!!!!!!!! LIKWIODUJĄ TO PASORZYTNICZE PASORZYTNICZE OGNIWO !!!!!!!!!!!!!!!
mikomous / 89.73.165.* / 2013-03-22 16:40
Od początku jak ta Krypa rządzi to nic nie zrobiła. A tu nagle na Zająca nowe pomysły. Lud głupi to kupi! Podaj się pacanie do DYMISJI i nie myl pojęć z rewolucją. Ona już blisko, coraz bliżej nie tylko w Polsce !!!
guru122 / 83.4.246.* / 2013-03-22 15:37
Zastanówmy się kto tak naprawdę korzysta na bałaganie w służbie zdrowia. Urzedasy i ich znajomi? Napewno, etatyzm kwitnie. Lekarze i ich prywatne kliniki? A jakże! A gdzie pacjent pójdzie jeśli nie bedzie mógł się doczekać na wizyte lub zabieg? Gnojenie publicznej służby zdrowia ma swój cel i jest zamierzone. Grupka lobbystów w białych kitlach chce nam zafundować służbę zdrowia rodem z USA. To jest własnie platformerski neolliberalizm w całej krasie. Dziwi mnie tylko kompletna bierność społeczeństwa w tak palącej i dotyczącej wszystkich kwestii. Za komuny wspólnie obaliliśmy cały system. teraz nie potrafimy pogonić paru chu..ów. Potrzebne są ogólnopolskie protesty przeciwko psuciu państwowego systemu ochrony zdrowia na rzecz prywatnych korporacji. Polacy, przebudźcie się wkońcu!!
Samuel681 / 31.128.8.* / 2013-03-22 15:28
Śmiechu warte, bo centrale wojewódzkie mają za zadanie kreować podaż pieniądza za świadczenia medyczne na podstawie kontraktów - to żenada i robienie masła maślanego. Zmiany nic nie wnoszą poza mydleniem oczu ludziom czekającym tygodniami a nie rzadko miesiącami na wizytę u specjalisty czy zabieg. NFZ miało rozwiązać problem dostępności usług medycznych a tym czasem stało się prowodyrem zastojów i marnowania pieniędzy publicznych a teraz w zamian Minister A. oferuje nowy organ wyceniający usługi co według mnie nic nie zmieni sytuacji w której jesteśmy.

Obłuda sięga coraz głębiej, zakrawa na obraz BSE wśród elit rządzących tym sfatygowanym krajem niczym zdezelowany szrot sprowadzony z krajów bliskiego wschodu.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy