Forum Polityka, aktualnościKraj

Likwidacja sądów wciąż niepokoi. Protestują w stolicy

Likwidacja sądów wciąż niepokoi. Protestują w stolicy

Wyświetlaj:
alexpand52 / 78.88.137.* / 2012-04-01 15:16
Jeszcze w Styczniu tego roku było jasne że wszystkie instytucje w kraju które pracowały dotychczas jak likwidowane Sądy Rejonowe , mają zniknąć.
A więc tam gdzie tak błyskawicznie i chyżo pracują że taczki nie ładują będzie reorganizacja i likwidacja. 1) - Na przykład będą likwidowane niektóre komisariaty policji . W ich miejsce powstanie zamiejscowy , zmotoryzowany pododdział policyjnych partyzantow z siedzibą w lesie. 2) - Na kolei pociągi mają częste opóźnienia i nie mają czasu zabierac pasażerów. Więc podróżni będą musieli wskakiwac do pociągu w pełnym biegu. I tak powstaną zamiejscowe stacje PKP. 3) - Z uwagi na olbrzymie zaległości ,zupełny brak budynków, dokładności i uczciwości w rozpatrywaniu spraw , mają powstać zamiejscowe , objazdowe Prokuratury Rejonowe. 4) - Z powodu błyskawicznego rozpatrywania spraw , zupełnego braku uczciwości i czasu ładowania taczki mają powstac wydziały zamiejscowe Sądów Rejonowych. W takich Sądach będą urządowały takie instytucje jak zamiejscowy Zakład Pogrzebowy, zamiejscowy gabinet patologa i biegłych psychiatrów....
Dawid791 / 46.186.49.* / 2012-04-06 20:53
p************.. nic wiecej.. wiesz co to jest marnotrastwo? a wiec o takim zjawisku mozna mowic wtedy kiedy nie stac cie na cos a mimo to kupujesz dana rzecz lub trwasz w niekorzystnej sytuacji. Do rzeczy, trwanie przy tej strukturze sadow to glupota, bo takie male sady nie rozpatruja wcale wielkich spraw bo takie sprawy same kieruja do sadow okregowych zgodnie z przepisami a wiec aby rozpatrzyc sprawe na jednej gora dwoch rozprawach nie potrzeba prezesa i jego pensji. ja rozumiem ze w mniejszym miescie (w takim dorastałem) dobrze jest miec sad z prezesem bo jest z kim lody krecic ale nie tedy droga. dzis rozpatruje sie na bierzaco w polsce 10% spraw. Ktos musi tej rozpasanej bandzie przypomniec ze pracuje dla obywateli i za ich pieniadze bo to sie w glowie nie miesci. czasem czuje sie jak surrealistycznej bajce, jakbym zyl w miejscu zawlaszczonym przez kogos innego. Wiekszosci zle, 5% spoleczeństwa najwyższe pensje, emerytury, przywileje, premie, odprawy, zero odowiedzialności za swoje bledy, bezkarnosc, kolesiostwo, nepotyzm wszedzie.. potrzeba nam starej dobrej rewolucji.. A Gowin robi mam nadzieje dobrze, oby tylko nie dal sie zlamac presji tych nieudolnych, nieuczciwych, za dobrze opłacanych = sedziow, prokuratorow, adwokatow etc. etc. etc.
P.S. wiem cos na temat tego co napisalem bo skonczylem prawo (ale nie po to aby zostac pijawka)

Najnowsze wpisy