Forum Polityka, aktualnościPolityka

Likwidator WSI przed komisją

Likwidator WSI przed komisją

Money.pl / 2006-10-03 12:29
Komentarze do wiadomości: Likwidator WSI przed komisją .
Wyświetlaj:
tatko / 2006-10-05 00:07 / Tysiącznik na forum
Obserwator,jesteś klechą nawiedzonym,czy co? Prawisz tu dyrdymałki zapominając,że to nie RM ani TV Trwam. Opanuj się , człowieku ze swoimi tekstami,bo to się psu na budę nie przyda...
obserwator / 83.20.160.* / 2006-10-04 06:41
To co zasłyszałem jest straszne, ponad 800 pracowników WSI po szkoleniach specjalistycznych w dawnym Związku Radzieckim. Każdy szkolony to potencjalna bomba z opóźnionym zapłonem. Niedawno czytałem, że sądy wojskowe wydały 6 tysięcy wyroków śmierci i prawie wszystkie wykonane na patriotach polskich w mrocznych czasach powojennych. Daje to ponury obraz zezwierzęcenia tych ludzi, to autentyczni przeciwnicy demokracji i prawości. Nie wiemy ilu ich jeszcze pracuje, ile ich dzieci pracuje, czy te dzieci są też przesiąknięte złościa do ludzi. Wykorzystując przeszkojenie w Moskwie, moż czuć się bezkarnym i krzywdzicdo woli, bezkarnie.
Dzisiaj system emerytalny jest niewydolny > to przez takich ludzi brak pieniędzy w systemie , oni dzisiaj maja emerytury kilkutysięczne i zadnej skruchy, sa źli i będą zawsze źli, bez aktu skruchy żaden urzędnik aparatu przemocy, nie będzie dobrym człowiekiem. Mam nadzieje że IPN , przedstawi prawde materialna tamtych lat, aby dzieci sie uczyły prawdy historycznej a nie papki spreparowanej będącej próbą zafalszowania historii. Obawiam się że to nie bedzie łatwe, PO jest wrogo nastawiano do prawdy, szefem komisji jest przedstawiciel PO, może na czas obrad ktos inny by objął przewodnictwo za Pana Biernackiego , inaczej Komisja nie bedzie bezstronna.
waldek / 212.244.141.* / 2006-10-03 12:29
Jeżeli to prawda,że się wyrzuca ze służby człowieka tylko dlatego,że ma za soba kursa w GRU,a pracował dobrze i nie ma innych zarzutów to uważam to za głupotę.To tak jak by Kościuszko,Traugut nie mogli walczyc w powstaniach bo przedtem byli oficerami carskimi.Przyjdzie następna ekipa i znów będzie wymieniała oficerów?
tatko / 2006-10-05 00:10 / Tysiącznik na forum
Waldek,popieram Twój tok myślenia. Ale zważ, kto to może być ten dziwoląg "Obserwator"...To taki sam oszołom jak dzisiejsi rządzący, nic więc dziwnego,że w ich trąbę dmucha...

Najnowsze wpisy