Limeryki spekulacyjne

Redakcja forum / 2006-05-07 20:17
Klub -rozwijamy pomysł forumowcza Jędrzeja.

Dopisz swoją zwrotkę do piosenki o kolorowych wpadkach...
Wyświetlaj:
jędrzej / 2006-07-06 01:40 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
No co? nikt więcej nie stracił?

Nidługo to będzie Forum Monologu Jędrzeja :-)
warren buffet / 2006-11-04 22:57 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
straciłem i to wiele. ale dzis - nie zamieniłbym tej lekcji na zadna inna. wtedy był to dla mnie dramat.
jędrzej / 2006-11-11 01:07 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Jak dzieci - uczymy się tylko gdy bierzemy po tyłku :-)
Ja jeszcze nie wyszedłem z dołka, już przynajmniej nie tracę na głupich, nerwowych posunięciach.
pawel_b / 2006-07-06 01:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja patrzac na to co stracilem - to zdecydowanie najczesciej trace glowe i rozsadne myslenie. Strata pieniedzy to konsekwencja tego pierwszego. W ostatnim czasie jestem na kapitale -1% a bylo -8% ale mozolnie odrabiam na DT. Takze narazie stracilem mniej od ciebie ale wszystko przede mna :)))
jędrzej / 2006-07-20 01:24 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Tylko zimna krew, chłodna analiza i realizacja celów zapisanych poprzedniego dnia na karteczce.
Powodzenia.
jędrzej / 2006-07-06 01:39 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Zwrotka jest krótka: straciłem 23% kapitału.
A najgorsze jest to, że traciłem zawsze wtedy gdy górę brały emocje:
"o rety nie zdązę się załapać" albo "rany, ale spada zaraz się wyzeruje"

Ile razy postępowałem zgodnie z zimną kalkulacją, tyle razy zarabiałem (albo bym zarobił) - jak jednak widać z pierwszego zdania, zwykle emocje brały górę.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy