Link 4-opinie

Romek 23 / 2012-05-16 14:15
Muszę wykupić ubezpieczenie na mój samochód. Zastanawiałem się nad link 4, ostatnimi czasy dużo się reklamują , przekonując nas o tym że są naprawdę tani... a jak to jest w przypadku gdy ma dojść do wypłacenia odszkodowania? czy są jakieś problemy? Co w ogóle sądzicie o Link 4?
Wyświetlaj:
lena22 / 79.184.252.* / 2017-11-27 20:40
Zadzwonił do mnie konsultant w sprawie kontynuowania polisy auta AC i OC . Nie dał mi dojść do słowa. Obliczył kwotę ubezpieczenia auta, po czym chciał, abym podała dane karty, ja na to, że nie, ponieważ dane mojej karty są tylko dla mnie i nikomu ich nie podam. Sama umiem płacić kartą, robię to b. często i sama zapłacę za polisę, tak jak w ubiegłym roku. Na to otrzymałam odpowiedź, że nie ma takiej opcji!!!

Co się u nich dzieje? Dlaczego żądają przez telefon poufnych danych? Jako klienci nie jesteśmy bezrozumni, potrafimy sami dokonywać opłat drogą elektroniczną, i innych. Takie postępowanie i traktowanie nas przez konsultantów Link4 nadaje się tylko do nagłośnienia oraz wdrożenia działań właściwych instytucji.

Samochód ubezpieczę gdzie indziej.
Antek 01 / 2012-05-16 14:19 / Bywalec forum
Ja mam złe doświadczenie z Link 4. Zresztą dużo na forach można poczytać na temat tego ubezpieczyciela!!

Najnowsze wpisy