Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lipiński: Oskarżenie Leppera może przyspieszyć wybory

Lipiński: Oskarżenie Leppera może przyspieszyć wybory

Wyświetlaj:
obserwator / 2006-12-09 23:47 / Tysiącznik na forum
Od zawsze tak było, że każda polityczna, a szczególnie polityczna opozycja chce wcześniejszych wyborów, pozwala to dyscyplinować członków własnej partii, zmuszać ich do uległości za wszelką cenę, inaczej bieda i zgrzytanie zębów, bo robienie wolnej amerykanki jest konieczne -partia opozycyjna Platforma ma 130 posłów > nazywam ich dietetycznymi bo kasę biorą olbrzymią, a efekty ich rzetelnej pracy są znikome, przedkladaja pomysły i ciskają slowa na partie rządzące a sami do rządu wejść nie chcą, tylko gracze to lubią, ludzie pracy tak nie postępują. Sądzę że zimny prysznic jaki otrzymały Samoobrona i LPR pozwoli tym partiom umocnić sie po trudnych chwilach, a inne partie opozycyjne udające że sprzyjają Polsce, zawedruja na śmietnik historii.
MN1 / 80.51.231.* / 2006-12-08 11:22
Lipiński a co słychać u Beger i Filipka?
Binek / 83.6.249.* / 2006-12-08 12:54
Ciekawi mnie jaka afera(sprawa,problem) zostanie wyciągnięta teraz aby przyćmić obecną sytuację w koalicji. Po nagraniach posłanki Beger rozdmuchano sprawę Mazura z pierwszoplanową rolą ministra Ziobro w USA.
O nagraniach teraz cisza - jakby nie było sprawy. Podobna cisza jest w sprawie Jaruckiej. Nikt się nie odezwie nawet chyba Urban który jest dosyć konsekwentny w podobnych w sprawach tego typu.
MN1 / 80.51.231.* / 2006-12-08 13:09
Ależ im o to chodzi, aby nas to ciekawiło ci IM pasuje - to sięteraz nazyła PR. Na szczęście mamy internet i możemy utrudnić IM manipulowanie naszą świadomością.
SIEDEM / 83.13.36.* / 2006-12-08 18:37
WIECIE CO!!! A MNIE TO SZCZEŻĘ JUŻ H... OBCHODZI KTO Z JAKIEGO PLEMIENIA I KTO TAM W CO ZAKRĘCONY NASI WODZOWIE ZAMIAST PILNOWAĆ INTERESÓW NARODU ROZWIĄZYWAC, DEBATOWAĆ, UCHWALAĆ, STARAĆ SIE O INTERESY POLSKI TO ZAJMUJĄ SIE AFERAMI KTÓRE WOGÓLE NIE DOTYCZĄ ŻYCIA LUDZI ANI JEGO ULEPSZENIA.

I TAK ZAUWAŻYŁEM ŻE OD SPRAWY LWA RYWINA TO SIE ZACZEŁO I TRWA DO DZIŚ OCZYWISCIE PRZERWAMI SĄ KAMPANIE WYBORCZE TAK LUBIANE PRZEZ POLITYKÓW I ICH OBIETNICE
bollullos / 2006-12-09 14:15 / portfel / Uznany Muł Pancerny
Zgadzam się, mnie też wali kto i gdzie moczy, ale rażą mnie ich bzdurne pomysły na przyszłość.

Najnowsze wpisy