Forum Polityka, aktualnościPolityka

LiS w rządzie: Raport zamknięcia

LiS w rządzie: Raport zamknięcia

Money.pl / 2007-08-14 08:10
Komentarze do wiadomości: LiS w rządzie: Raport zamknięcia.
Wyświetlaj:
mś / 193.151.55.* / 2007-08-16 09:03
Reasumując - jaki naród , taki rząd. Brakuje nam jednak wyobraźni ! Powodem być może jest, brak wcześniejszej akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Miłego dnia.
guerrero / 87.205.52.* / 2007-08-15 00:39
A niby czemu - skoro jest to nazwisko typowo polskie, wręcz ludowe - nie mam go odmieniać i nie mówić o Sosze, nie pytać o Sochę, nie szukać Sochy ani nie dyskutować z Sochą?
Radzę przypomnieć sobie zasady języka polskiego...
ppaskudaa / 2007-08-17 22:27
znam kilka rodzin o tym nazwisku i wszystkie twierdzą, że się je nie odmienia, moja pani od języka polskiego również
brunet-k-izra / 83.12.116.* / 2007-08-14 21:29
Regulamin forum
podatnik / 83.21.252.* / 2007-08-14 20:55
Dziwi mnie stanowisko zawarte w większości komentarzy czepiające się autora, a nie bulwersujące was tepotą desygnowanych przez dwóch durni: Leppera i Giertycha, idiotów na stołki ministerialne. Przecież to kompletna kompromitacja i o idiotach w rządzie chciałbym możliwie najszybciej zapomniać, ale dwóch kretynów- Giertych niedouczony tuman i pozbawiony kompletene rozumu, kierujący się jedynie zwierzęcym instynktem samoobrony i z tego powodu nazwa, pożal się Boze, partii, będą mnie prześladować wieczorem na klatce schodowej . Sądzę, że te komentarze wynikają z podobnego niedouczenia znacznej większośći ludzi poniżej 35 roku życia. Manipulacje z maturą i bezkonliktowe wychowanie odniosły taki skutek, że 70 % naszego społeczeństwa to ludzie pokroju tych, którzy rozbili się wczoraj w tym BMW. Pewnie to przykre dla rodziny, ale uważamk że kilku idiotów mniej.
Jestem za ty, aby kretyni wybijali się sami.
AmatoX / 81.15.210.* / 2007-08-14 16:01
Autor zdecydowanie powinien zaczerpnąć kilku korepetycji i przynajmniej 3-krotnie przeczytać swoje wypociny... strasznie nieskładnie pisane...
ardżi / 213.238.100.* / 2007-08-14 16:10
Nie ma się czemu dziwić. Powyższy tekst możnaby nazwać "literaturą zaangażowaną".
ardżi / 213.238.100.* / 2007-08-14 16:14
Poprawiam się. Literatura to za wielkie słowo.
Druga część za to może zostać.
Sabre / 2007-08-14 09:36 / Tysiącznik na forum
Jako że wcześniej podsumowałem sukcesy rządzącej koalicji, przyszedł czas by zająć się ich klęskami:

1. Jezus nie jest królem Polski (choć o włos)
2. Niespełnione modlitwy o deszcz w Sejmie.
3. Tytuł oszusta dla prezydenta i czarownicy dla prezydentowej, który się nie przyjął.
4. Nie wykonana przez panią prezydentową autoeutanazja.
5. Smok wawelski jeszcze oficjalnie nie uznany dinozaurem (mimo speckomisji Giertycha).
6. Satanistyczna krew z Woodstock trafiła do stacji krwiodawstwa... .
Mosze Pinkies / 83.24.120.* / 2007-08-17 14:33
mo tate też cie wspiera
teoretyk-praktyk / 2007-08-14 13:03 / portfel / Toddler giełdowy
1. Jak widać czas, gdy będzie jest stosunkowo bliski.
2. Spełnione, były ogromne ulewy w zeszłym roku krótko po modlitwie.
3. Szkoda, jest trafny.
4. Córki Marty jakoś nie poświęciła, pewniej wcześniej.
5. Za to inny dionozaur Kwaśniewski chce być odkopany jak wykopany i zakopany został.
6. Może już niedługo nie warto będzie być satanistą więc z taką krwią nie będzie problemu, np. dla transfuzji dla Katolika, choć z czysto naturalnego punktu widzenia to zabobon, tylko jakoś tak trudniej i nieciekawiej się żyje i człowiek jest bardziej smutny i zniechęcony do wszystkiego, czemu jest oczywiście winna sytuacja na GPW.
Sabre / 2007-08-14 13:08 / Tysiącznik na forum
Co do ulew - indiański szaman tańczył do skutku (deszczu czy też pojawienia się bizonów). Nasi posłowie byli leniwi, zbyt wczesnie przerwali swoje modły - to się nie liczy.
teoretyk-praktyk / 2007-08-14 14:14 / portfel / Toddler giełdowy
Jak widać Bóg wysłuchuje posłów Katolików znacznie szybciej co jak widać na przykładzie marszałka Jurka w sprawie aborcji, ma powód skoro tak uczciwa osoba o ten deszcz prosi. Szaman musiał tańczyć do upadłego, bo Wielki Duch jest dalej od niego, jest to czwarty krąg Koscioła. Zatem im dalej od Boga w sensie instytucjonalno-nadprzyrodzonym, tym trudniej jest cos uprosić. Jakby marszałek Jurek był z posłami proszącymi jeszcze świętszy to by wystarczyła krótka intecja w myśli, zwykły akt strzelisty, i byłaby taka ulewa, że natychmiast trzeby by było prosić o dobrą pogodę. Manipulowanie pogodą może wywołać kryzys na giełdzie, np. klęska suszy lub nieurodzaju, więc jak Kościół będzie chciał zarobić a będzie prześladowany, to zarobi dużo.
rrr / 83.4.149.* / 2007-08-14 11:54
Jezus nie jest idotą :)
slonko / 83.24.138.* / 2007-08-14 15:27
Ja tez nic do Jezusa nie mam, tylko mnie ten jego fanclub wkurza
?! / 2007-08-14 09:46 / Tysiącznik na forum
Błyskotliwie!!! :)
obserwator / 2007-08-14 09:11 / Tysiącznik na forum
Nie jest to raport zamknięcia, jest to gra slow autora, łatwo pisać słowa wyrwane z rzeczywistości, szkoda że cały czas to się dzieje, brak odpowiedzialności za słowo krzywdzi wymienionych w komentarzu. Osobiście wolę aby kazdy raport zamknięcia czy otwarcia winien być sporządzony clościowo to znaczy podane osiągnięcia, zaniechania, błedne decyzje. Ten komentarz jest jednostronny, byc moze pisany na zamowienie. Dlaczego żadna ekipa rządząca nie zrobila podsumowania na wejściu i wyjściu, dlaczego nie ma procedur w tym zakresie. Odpowiedź jest prosta, każdy rządzi po uważaniu, wie że rozliczony nie zostanie, zwycięzca jest pelen euforii, pokonani wiedza ze będa bezkarni. Sól ziemi robotnicy i chłopi maja tylko pracować, do polityki wchodzic tylko za pozwoleniem. Małżeństwa zawierane w rodzinie , bez dopływu swuerzej krwi, wynaturzą sie, co już staje sie widoczne. Rządzą ci sami ludzie od dziesiątkow lat, jakby sie umowili. Zatem komentarze pisane winny miec szerszy kontekst w sprawch omawianych bo inaczej sa bzdurnym nieprawdziwym uchwyceniem rzeczywistości, która w następnej sekundzie jest inna, jest nieuchwytna.
wielbiciel leppera / 83.10.126.* / 2007-08-15 15:18
Autor i tak za dużo tekstu poświęcił faktowi pasożytnictwa publicznego uprawianego przez tą przedziwną hordę zaproszoną przez Kaczyńskich na salony władzy Najjaśniejszej RP [z winy Tuska, ofkors]. Rzetelna ananliza nalezy się dokonaniom i ludziom na to zasługującym. I lepiej niech te chwile spędzone z koalicją przeminą szybko jak koszmarny sen, po którym wszelako budzimy się z kacem ale w swoim łózku
nicko / 195.42.249.* / 2007-08-14 08:33
A mi się podoba... tylko od dawna wiadomo, że większość posłów z LiS to głąby-karierowicze. Ale to podsumowanie. Nie musi być odkrywcze :)
saper145 / 2007-08-14 08:10
ojejku i za ten artykuł ktoś ci zapłacił normalnie dno
BlueBoy / 83.14.37.* / 2007-08-14 21:41
To "ojejku", "normalnie" i składnia dają do myślenia...

Andrzej, to TY?

No, ojejku, normalnie nie miej pretensji - facet opisał tylko stan faktyczny ;-) Trudno zaprzeczyć, że w zasadzie wszyscy zwolnieni to głąby do kwadratu. W prywanej firmie nie zagrzaliby miejsca przez tydzień. Co innego zabawa w ministra, na nasz koszt. Wybacz, ale jak ktoś chce podnosić kwalifikacje, to za swoje. Artykuł "w dechę". Poprawia humor i oto chodzi...
nn / 195.205.2.* / 2007-08-16 10:16
lepsi i tak od sld

Najnowsze wpisy