Forum Polityka, aktualnościKraj

List otwarty polskich neonatologów ws. WOŚP

List otwarty polskich neonatologów ws. WOŚP

Money.pl / 2014-02-07 16:51
Komentarze do wiadomości: List otwarty polskich neonatologów ws. WOŚP.
Wyświetlaj:
tak toczno! / 46.205.136.* / 2014-02-08 11:48
a polscy neonatolodzy, przykładem polskich anatomopatologów, mają zaprzyjaźnionych rosyjskich neonatologów. Jeżeli nie, to muszą ten skandaliczny błąd wyeliminować.
jerry / 88.128.80.* / 2014-02-08 07:42
Neonatolodzy współpracują z Fundacją od początku jej działalności i czują jej stałe wsparcie w dążeniu do tego, aby każde dziecko w Polsce, a szczególnie to, które urodziło się za wcześnie, albo urodziło się chore, miało szansę na życie, zdrowie i jak najlepszy rozwój - napisano w liście.

Ale dziecko w brzuchu matki mozna wyskrobac? Ale hipokryzja.
Basia2707 / 109.125.196.* / 2014-02-07 23:30
Zawiść sięgneła dna w sprawie Pana Jurka Owsiaka. Od oskarżeń jest Prokuratura i organy kontrolne, a nie paplanie byle czego bez dowodów przez jednostki. Zgadzam się z wpisem osoby o psełdonimie (fdsa), że w tej sprawie broniąc Pana Jurka powinny wypowiedziec się służby które z urzędu kontolowały WOŚP. Strasznie to przykre, że Człowiekowi Który robi od lat tyle dobrego tak się płaci. Chciałabym, żeby ktos z urzędu dał po nosie tym wszytkim którzy opluwają WOŚP. A do Pana Jurka Owsiaka mam PROŚBĘ!!!!
Niech Pan nie odchodzi. Bo kto jak nie Pan???? Wiem, że w takich sytuacjach jest bardzo ciężko. Proszę zauważyć, że tych co z Panem jest WIELU!!!!!, a tych co plują to chore z zawisci jednostki.
bhyu / 83.20.200.* / 2014-02-07 21:28
Dlaczego kraj nie broni swojego skarbu czyli OWSIAKA ?

Owsiaku, nie zostawiaj nas !
FDAS / 78.30.84.* / 2014-02-07 22:06
własnie w serwisie nie podam jakim czytałem o tym jak pewien poseł WALCZY Z BEZDOMNYM który ustawił sobie kontener niedaleko jego domu :/ na prywatnej działce zgodnie z prawem uzyczyła mu tego kawałka ziemi właścicielka ziemi. i teraz psychicznie bezdomny nnie wytrzymuje bo ten poseł którego nazwiska nie przytoczę ze strachu przed nalotami i atakami potem na mnie, straszy tego człwoieka nasyła na niego policję organy ścigania inspekcję sanitarną i inne notoryczne kontrole jakie się tylko da. TO JEST POLSKA POLITYKA. POLITYKA GODNOŚCI. TAK. TAK TRAKTUJE SIĘ POLAKÓW. I WY ODDAJECIE NA TO ... GŁOSY. JA MAM JUŻ PEWNOŚĆ ŻE NA ŻADNĄ Z DOT. PARTII NIE ODDAM GŁOSU I NA PEWNO ODDAM GO NA INNY SYSTEM GOSPODARCZO POLITYCZNY -ALBO REPUBLIKANIZM ALBO DEMOKRACJĘ BEZPOŚREDNIĄ - BO TEN SIĘ OD NASTU LAT NIE SPRAWDZA CO WIEMY WSZYSCY DOSKONALE. DZIŚ NAUCZYCIELE - JUTRO PRAWNICY LEKARZE I POZOSTALI DOSTANĄ PO TYŁKACH I PÓJDĄ NA BRUK. ODDAM GŁOS NA PEWNO ALE NIE NA TEN SYSTEM . A ODDAM GO BO TEN SYSTEM TRZEBA WRESZCIE RAZ NA ZAWSZE OBALIĆ BO NIE DZIAŁA
fdsa / 78.30.84.* / 2014-02-07 22:01
bo ludzie są durni. bierni. nie chcą i boją się bronić ludzi godności i honoru . wolą stanąć po stronie przestęcy i bandyty bo ten ma siłę
fdsa / 151.248.35.* / 2014-02-07 21:16
chciałbym by sąd sprawdził jak jest faktycznie :/ i wyciagnał konsekwencje od tych wszystkich którzy obrażali jurka i znieważali bezcześcili jego dobre imię. powinni płacić każdy osobno POTĘŻNE ODSZKODOWANIA!
zxc12 / 83.24.57.* / 2014-02-07 16:51
Paranoją jest że pieniądze na świadczenia w 90 procentach idą na pensje. A szpitale stają się nie miejscem leczenia pacjentów, a miejscem zatrudniania personelu.
Pytanie ile musi zarabiać lekarz aby powiedział "Zarabiam wystarczająco dużo" ??????
Sprzęt diagnostyczny stoi niewykorzystany bo nie ruszy lekarz palcem jak nie dostanie dodatkowych pieniędzy z NFZ bo limit wyczerpał .Lekarz jest w pracy sprzęt stoi a on nie ruszy palcem a pensję bierze
Brakuje na sprzęt a dlaczego???????????
FDAS / 151.248.35.* / 2014-02-07 21:20
PS. ILE MUSI ZARABIAĆ BY STWIERDZIŁ "ZARABIAM WYSTARCZAJĄCO DUŻO" PEWNIE TYLE ILE JEGO KOLEDZY A US UK FR CZY HOLANDII :)

NIE RUSZĄ PALCEM I PACJENT CZEKA - NO CZEKA BO JEST LEKARZY ZA MAŁO :) BO JAK MA BYĆ WIELU SKORO JAK ZROBI W POLSCE STUDIA TO NA PRAKTYKI ZARAZ UCIEKA NA ZACHÓD BO TAM ŁATWIEJ PROŚNIEJ I DROGA OTWARTA DLA KAŻDEGO ZA DOBRE PIENIĄDZE. A U NAS DOSTAĆ SIĘ GDZIEKOLWIEK JAK NIE MASZ OJCA CZY MATKI W ŚRODOWISKU - NIE MASZ SZANS. KLIKA ZAMKNIETA. JAK W ŚRODOWISKU PRAWNICZYM. TO SIĘ POTEM NIE MA CO DZIWIĆ ŻE NIE MA KOMU LECZYĆ.FDS
FDAS / 151.248.35.* / 2014-02-07 21:17
NIE NIE JEST PARANUJĄ ŻE PIENIĄDZE NA ŚWIADCZENIA IDO W WIĘKSZOŚCI NA PENSJE. PARANOJA JEST TO ŻE TY ROBISZ ZA GROSZE :/ ONI PO PROSTU PRACUJĄ ZA PIENIĄDZE JAKIE IM SIĘ NALEŻĄ :/ A TO ŻE ZA MAŁO JEST FORSY Z MINISTERSTWA TO JEDNO. NIE WIŃ LUDZI ZA TO ŻE ZARABIAJĄ WIŃ SIEBIE ZA TO ŻE TY JESTEŚ NIEWOLNIKIEM ROBIĄCYM ZA DARMO !

Najnowsze wpisy