Forum Polityka, aktualnościGospodarka

List Pietraszkiewicza do polityków: Nie mogliśmy, nie możemy i nie weźmiemy odpowiedzialności za wywołanie kryzysu finansowego w Polsce

List Pietraszkiewicza do polityków: Nie mogliśmy, nie możemy i nie weźmiemy odpowiedzialności za wywołanie kryzysu finansowego w Polsce

Wyświetlaj:
X-Men / 88.156.140.* / 2015-08-18 11:50
Jak ten człowiek ma odwagę mówić na temat kredytów we frankach ,których banki nie miały!!!!!!!!To jest chory człowiek i powinien trafić do psychiatryka!!!!!!!Bezczelność tych którym się wydaje ,że wszystko mogą przechodzi ludzką cierpliwość!!!!!!!!!Kiedy w końcu to całe zło szlag trafi!!!!!!!!Ludzie w koncu nie wytrzymaja i zrobią porządek z tymi krwiopijcami!!!!!!!!!
dodi140 / 194.28.13.* / 2015-08-18 11:49
Panie Pietraszkiewicz jak to jest że zarabialiście na franku jak był po 2.3 i wypłacaliście swoim pracownikom wysokie premie sprzedazowe a jak jest po 3,8 to już wam ga....onie się nie opłaci przewalutować ludziom po kursie zaciągnięcia fenomen. Dzisiaj pan twierdzi że zachwieje to gospodarką a 7-8 lat temu to co gospodarka nasz była na dnie.Człowieku o czym ty mówisz
ZSZKOWANA!!!!!! / 83.243.32.* / 2015-08-18 11:49
TAK ZWANA POMOC DLA FRANKOWICZÓW JEST ZUPEŁNIE ŻAŁOSNA I NIESPRAWIEDLIWA.JA MAM MIESZKANIE TROCHĘ PONAD 150 m i WEDŁUG TEJ ŻAŁOSNEJ USTAWY MAM SIĘ NA TĄ POMOC NIE ZAŁAPAĆ ??????????????
Czytacz postów / 83.6.185.* / 2015-08-18 11:49
No to iluś kolii, futer, biżuterii dla flam banksterów się nie kupi. Floty prywatnych odrzutowców, limuzyn czy jachtów się tak szybko nie wymieni. Może własne rezydencje, pałace i posiadłości trzeba będzie wystawić pod młotek. Zrezygnować z kupowania garniturów po 6-8 k. zyli, butów po 2-4 k zyli i koszul oraz krawatów po kilkaset. Swoim gówniarzom na osiemnastkę nie kupi się Jaguarów, Bentleyi, Lamborghini itp. cacek. Szamania w najdroższych knajpach też nie będzie. Z prywatnej opieki lekarskiej, gdzie w szpitalach, klinikach itp. miało się na stale do dyspozycji pokój VIP, to trzeba będzie przejść na opiekę państwową. Swoich gówniarzy przenieść z prywatnych, wypasionych szkół do publicznych.... Ech, jak mi jest żal tych pijawek. Aż się poryczę... ze śmiechu.
weer4rte / 89.186.28.* / 2015-08-18 11:49
'List Pietraszkiewicza' to ty 'bolek' przez tyle lat DRWIŁEŚ z Polaków.
Eliot Ness / 5.60.94.* / 2015-08-18 11:43
Bezpłatne konta osobiste, zły pomysł. Obniżenie do realnego poziomu kredytów bankowych, zły pomysł. Bezpłatne korzystanie z kart płatniczych, zły pomysł. Posługiwanie się wzorcami umów z klientami, które będą zgodne z obowiązującymi przepisami prawa w Polsce, zły pomysł. Brak możliwości posługiwania się bankowym tytułem egzekucyjnym, zły pomysł. Wprowadzenie podatku bankowego oraz blokada transferu zysków za granicę, zły pomysł.
Napisanie nowego prawa bankowego przez samych bankowców, dobry pomysł. Budowanie marmurowych oddziałów i nieprawdopodobne pobory dla zarządów, dobry pomysł. Ulgi podatkowe dla "instytucji zaufania publicznego" bardzo dobry pomysł. Dotacje z budżetu państwa dla banków, rewelacyjny pomysł.
Z tymi pomysłami spokojnie też mogę być reprezentantem interesów banków w Polsce.
precz z komunistami / 185.46.212.* / 2015-08-18 12:27
Idźmy dalej.
-Rozdawanie artykułów w sklepach za darmo-bardzo dobry pomysł(BDP)
-Bezpłatne korzystanie z mieszkań i komunikcji-BDP
-Nieupominanie się o zwrot kredytów-BDP
Komunizm w Polsce-BDP
Potem zostanie nam tylko cofnięcie czasu o pół godziny jak w Korei Północnej.
Ona5000 / 83.243.32.* / 2015-08-18 11:43
TEN PAN CHRONI DUPSKA MILIONERÓW BANKOWYCH ŻEBY NIE STRACILI SWOICH MILIONÓW CZY TO NIE ŻAŁOSNE????????
aa406 / 37.47.7.* / 2015-08-18 11:40
To nie będą straty TYLKO NIECO MNIEJSZE ZYSKI!!!
Malwina88 / 83.243.32.* / 2015-08-18 11:34
PANIE PIETRASZKIEWICZ NIECH SIĘ PAN NIE PONIŻA JAK MAJĄ PANA ZWOLNIĆ TO I TAK ZWOLNIĄ!!!!!!!!!
Mario752 / 212.106.180.* / 2015-08-18 11:32
Niech banksterzy spowodują by frank kosztował 2 złote to wtedy nie stracą
jareknaf / 2015-08-18 11:32
Jakoś to Banki przetrwają. Maja zyski z poprzednich lat. Wypłacone premie za zyski itd. Kilka lat bez zysków przyda się bankowca do zrozumienia pewnych spraw.
szczery Bolo / 159.205.210.* / 2015-08-18 11:31
Piertuszka nie dramamtyzuj ! Banków jest w Polsce wiele a oszukiwały 3 czy 4. Płacą Ci grubą kapuchę żebyś jęczał ale jak 700 tys Polaków ładowaliście od to Ci nawet ręka po wazelinkę nie powędrowała.
Miej trochę przyzwoitość chłopie.
Mari1000 / 80.244.135.* / 2015-08-18 11:30
Jeżeli nie są winne banki to dlaczego po aferze z frankiem szwajcarskim natychmiast przenosili swoich pracowników do oddziałów w innych miejscowościach. Tak było w moim przypadku. Nakłamała mi pracownica jaką to jestem szczęściarą że dostaje kredyt we frankach, a jak przyszłam później jak wzrastał kurs przewalutować kredyt, to już jej tam nie było. Współpracownicy nie chcieli mi powiedzieć gdzie pracuje bo bym tam pojechała i nawtykała. Oszustka i kłamczucha.
Przejrzałam Cię! / 83.243.32.* / 2015-08-18 11:26
POLITYKA TEGO PANA I JEGO PRZEŁOŻONYCH JEST TAKA UDAWAĆ NIEWINNEGO BIEDNEGO ABY JAK NAJMNIEJ NA TYM INTERESIE ŻYCIA STRACIĆ BO ZYSKI Z WKORZYSTYWANIA IDĄ W MILIARDACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
socar / 2015-08-18 11:22
Pierwszą rzeczą jaka powinna być uświadomiona naszym rodakom (mieszkam od 30 lat paza krajem) ,to ,że powinniście stworzyć duże lobby antybankowe, na zasadzie asocjacji.Inaczej niedługo dojdzie do następnej rzezi owiec.Sektor bankowy wie ,że można Was skubać bez końca ,gdyż świadomość jak funkcjonują dzisiaj banki w społeczeństwie postkomunistycznym jest niewielka.Przyznaję ,że ta świadomość jest coraz większa ,gdyż młodzi ludzie w Polsce są bardzo utalentowani i zaczynają mówić o tym. Ale trzeba mówić i bronić .Pamiętajcie ,nigdy nie możecie mieć zaufania do porad waszego doradcy bankowego ,to samobójswo.To tak jakbyście kupili środek na porost włosów u łysego człowieka.Szukajcie rozwiązań u ludzi ,którzy nie są opłacani przez sektor bankowy.To co mogę Wam powiedzieć , 70% banków w europie są bankrutami . To nie jest moje prywatne zdanie ,to matematyka. Są działania ,aby to wszystko ratować ,ale to tylko kupowanie czasu.Ale jak wiecie ,czym więcej naciągacie gumkę od majtek ,więcej będzie bolało ,ekonomia ma swoje prawa ,nie ma ucieczki.Na szczęście Polska nie jest w strefie euro . Tutaj robi się wszystko aby ratować system .AleWy to odczujecie .Unia ratując system narzuci Wam pewne rozwiązania ,a kiedy się do nich niedostosujecie załacicie karę ,bardzo dużą karę. Chodzi o dyrektywę Bail in. Do frankowiczów ,mam tylko jedno zdanie. Walczcie o swoje ,oszukano Was .Kilku ludzi w sektorze bankowym za granicami Waszego kraju wiedziało ,że zrobią z Was niewolników.To było zaplanowane.

Najnowsze wpisy