Literatura GPW

Żartowniś / 2012-09-11 13:38
Poszukuję dobrej i sprawdzonej literatury dotyczącej GPW. Słyszałem o jakiś kursach, ale są różne opinie na ten temat. Czy możecie mi coś polecić? Co najlepiej wybrać?
Wyświetlaj:
Balik / 85.28.130.* / 2012-09-18 13:14
Zarabianie prawdziwych pieniedzy czyli czego nie powie Ci Twoj doradca finansowy!!! Czy myslisz ze banki, fundusze i doradcy chcą zebys zarabiał na inwestycjach czy dają Ci ochłapy, jesli wogole doradzają Ci tak abyś zarobił?? Czy zdarzyło sie tak ze straciłes na takim doradztwie?? Jesli ktos zarabia, to ktos musi stracić... taka jest brutalna prawda. Przeczytaj ten rewelacyjny bestseller i dowiedz sie prawdy:

http://zarabianie-pieniedzy-czy-praca.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

Jeśli inwestujesz na giełdzie polecam również:

http://czas-na-gielde.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/


Pozdrawiam
Ciułacz / 2012-09-12 13:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Żartowniś witaj !
Na temat literatury to już znajdziesz tyle ile zapragniesz.
Co do kursów to masz racje że ;
Słyszałem o jakiś kursach, ale są różne opinie na ten temat.

Powiem Ci tak : Masz siedzieć na ławce pod blokiem to może będzie lepiej jak znajdziesz jakiś darmowy kurs.
Takie kursy można podzielić na kilka kategorii,np :
DM dale kursy aby sobie zapewnić klientów.
Jakieś stowarzyszone może organizować takie kursy aby zorganizować odpowiednią grupę aby dawać im sygnały i w jakiś tam sposób wpływać na kursy.
Albo ... klasyczny kurs ale to kosztuje i dobre pytanie czy będzie dostosowane do twojego poziomu
Przypomina mi się moje doświadczenie jak 29 lat temu wybrałem się na kurs języka francuskiego dla początkujących i siedziałem jak na tureckim kazaniu bo wszyscy byli zaawansowani.
Powodzenia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy