Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Litwie grozi zależność energetyczna od Rosji

Litwie grozi zależność energetyczna od Rosji

Wyświetlaj:
isael / 89.76.161.* / 2008-12-30 15:13
z dostępnych danych, wynika że, litewska elektrownia jądrowa jest technicznie sprawna i bezpieczna, nie powinno być więc przeszkód, w przedłużeniu jej działania o parę lat. Jeżeli z rozsądkiem ma wygrać unijna biurokracja, to współczuje Litwie, ale też współczuję wszystkim członkom tej zbiurokratyzowanej organizacji jaką jest UE.
istna wieża Babel, poplątanie korzystnych rozwiązań z niekorzystnymi,
ostatnio na forach światowego internetu, pojawiła się kolejna akcja, sprzeciwu biurokratycznym absurdom jakie zamierza serwować swoim obywatelom i członkom UE, mam na myśli przyszłe dyrektywy zakazujące stosowania naturalnych środków i procesów leczenia.
Wracając do Litwy, problem stosunkowo prosty do rozwiązania, ale może być skutecznie skomplikowany i podrożony przez unijną ortodoksję,
mam nadzieje ze Litwa wybierze optymalne rozwiązanie, maksymalnie uwzględniające Jej interes.
Krzysiek84 / 83.15.98.* / 2008-12-29 18:08
Tyle lat wiedzieli o tym i teraz się obudzili dopiero.

Jak dobrze pamiętam jeszcze nie tak dawno był plan jakiejś wspólnej elektrowni atomowej Litewsko-Polskiej, ale jak widać coś nie wyszło. Teraz Polska mam nadzieje, będzie miała swoje elektrownie a Litwa póki co nie wiadomo co ...
pluto85 / 84.38.99.* / 2008-12-29 22:41
A Ty myslisz ze elektrownie atomowa buduje sie z dnia na dzien?

Najnowsze wpisy