Forum Forum dla firmKadry

Litwini emigrują z biedniejącego kraju

Litwini emigrują z biedniejącego kraju

Money.pl / 2009-12-02 14:37
Komentarze do wiadomości: Litwini emigrują z biedniejącego kraju.
Wyświetlaj:
Polak mały / 83.24.116.* / 2009-12-02 22:59
Dobrze, że nie do Polski. Jeszcze trochę i wrócimy do Wilna!
kleptens2010 / 77.255.49.* / 2009-12-02 14:57
Moje świadectwo maturalne uważam za nie ważne POnieważ jest tam ocena z religii! żądam powtórnego pisania matury albo unieważnienia szkoły średniej!
I tak mam zblokowane przez oceny i słabe zachowanie drogą na poważne studia, więc wykładam już na to wszystko swoją lagę! Stara kazała mi się wypisać z religii w liceum,a potem zapisać ;( Czuję się jak marionetka ;(
Dlaczego ateista nie dostał oceny niedostatecznej z religii skoro nie wierzył a boga, a dostawał promocję z religii właśnie? To jest jakaś hipokryzja kuratoriom, które katechetów czy księży/zakonnice wybierało.
Pamiętam jak w klasie trzeciej bodajże szkoły podstawowej cała klasa werbowała chuderlaka na lekcję religii niczym sekta (ja byłem już młodym racjonalistą w rękach kleru i się temu przyglądałem, a mózgownica zarchiwizowała wszystko mimo upływu wielu lat ;(
Dzieciak poszedł potem dzieki układom rodziców do klasy sportowej mimo, że sukcesów w sporcie nie miał zadnych i nie uczestniczył w pozaszkolnych zajęciach (na ping-pongu czy boiskach go po wieku dojrzewania już nie widziałem).
Jestem ateiściako-katolem to moja sytuacja jest inna, niż Wasza i tak.
Również trzeba godła zdjąć (skoro ktoś się nie utożsamia z Polakami to po co ma na godło czy krzyż patrzeć?). XXI wiek będzie wiekiem bez tajemnic!
Zamiast religii dać więcej zajęć z W-F'u i to bez lewych zwolnień lekarskich (nawet osoby toksykomanijne czy z ZP ćwiczyły na lekcjach sPOrtując się bez stroju na zmianę).
DKDKDKD / 188.146.98.* / 2009-12-02 21:04
c*********************** PISesz bzdury nie związene z tematem

ALE POZDRAWIAM MŁODZIEŻÓWKĘ PISU HEHEHEHEHEH

POCAŁUJCIE SIĘ W DU%E HEHEHE

tematem
2009-12-02 14:57:14 | 77.255.49.* | kleptens2010
Re: Litwini emigrują z biedniejącego kraju [1]
Moje świadectwo maturalne uważam za nie ważne POnieważ jest tam ocena z religii! żądam powtórnego
pisania matury albo unieważnienia szkoły średniej!
I tak mam zblokowane przez oceny i słabe zachowanie drogą na poważne studia, więc wykładam już na to
wszystko swoją lagę! Stara kazała mi się wypisać z religii w liceum,a potem zapisać ;( Czuję się jak
marionetka ;(
Dlaczego ateista nie dostał oceny niedostatecznej z religii skoro nie wierzył a boga, a dostawał
promocję z religii właśnie? To jest jakaś hipokryzja kuratoriom, które katechetów czy
księży/zakonnice wybierało.
Pamiętam jak w klasie trzeciej bodajże szkoły podstawowej cała klasa werbowała chuderlaka na lekcję
religii niczym sekta (ja byłem już młodym racjonalistą w rękach kleru i się temu przyglądałem, a
mózgownica zarchiwizowała wszystko mimo upływu wielu lat ;(
Dzieciak poszedł potem dzieki układom rodziców do klasy sportowej mimo, że sukcesów w sporcie nie
miał zadnych i nie uczestniczył w pozaszkolnych zajęciach (na ping-pongu czy boiskach go po wieku
dojrzewania już nie widziałem).
Jestem ateiściako-katolem to moja sytuacja jest inna, niż Wasza i tak.
Również trzeba godła zdjąć (skoro ktoś się nie utożsamia z Polakami to po co ma na godło czy krzyż
patrzeć?). XXI wiek będzie wiekiem bez tajemnic!
Zamiast religii dać więcej zajęć z W-F'u i to bez lewych zwolnień lekarskich (nawet osoby
toksykomanijne czy z ZP ćwiczyły na lekcjach sPOrtując się bez stroju na zmianę).
pelszak / 80.53.183.* / 2009-12-02 15:17
o czym ty k...a piszesz, co to ma wspólnego z Litwą???
ywsrtrsfgrhf / 83.30.150.* / 2009-12-02 14:37
W Polsce będzie to samo.
alfonso z Hiszpanii / 109.79.7.* / 2009-12-02 16:04
no tak tylko w tej Irlandii tez juz niema co robic. Strata kasy zeby tu przyjezdzac.

Najnowsze wpisy