Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Livechat Software dziś debiutuje na GPW, ale celuje w USA

Livechat Software dziś debiutuje na GPW, ale celuje w USA

Wyświetlaj:
_zdrowy_rozsadek_ / 86.31.185.* / 2014-04-11 10:42
Firma piszaca komunikatory? To jakis zart? To tak, jakby kros powiedzial, ze prowadzi firme piszaca edytory tekstu. Nie dosc, ze i tak taki edytor jest 1000x razy bardziej zaawansowany od komunikatora, to nawet sam, miliardy dolarow warty Microsoft ma jeden edytor w ofercie. Wszyscy znaja Word'a i uzywaja jednej z jego wersji i nikt nie zastanawoa sie, ze potrzebny jest producenr "edytorow". Na dodatek rynek komunikatorow jest przesycony i od dawna dostepne sa ich dziesiatki, jak Skype, GG, Microsoft Messenger, WhatsApp itp. Sa one "popelniane przypadkiem", czasem przez wielkie koncerny. A tu mi ktos mowi, ze jego jedynym projektem jest aplikacja, ktora sam napisalem jednej nocy bedac studentem. Gratuluje marketingu, ktory pozwolil znalezc naiwnych ludzi, gotowych uwierzyc, ze to warte 60 milionow.
Czekam na nastepny genialny pomysl. Moze firma tworzaca ekrany startowe do Windows?
Gdyby to bylo mozliwe, to zajalbym krotka pozycje z dzwignia i patrzyl, jak w nastepnych latach te 60 milionow przechodzi do mojej kieszeni...
penderecki / 62.233.165.* / 2014-04-14 14:24
Student który nie czyta ze zrozumieniem?

Komunikator [livechat] jest pisany pod system danej firmy. Taką funkcje wprowadził ostatnio mbank do swojego systemu transakcyjnego. Mnie się podoba ta forma kontaktu.
Karolewski69 / 31.61.131.* / 2014-04-11 08:32
No no, tylko pogratulować
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy