Forum Forum inwestycyjneFundusze

Lokata, która nie jest lokatą czyli ściema w reklamach

Lokata, która nie jest lokatą czyli ściema w reklamach

Alkomat / 91.94.174.* / 2008-05-06 11:58
Widzieliście może lokatę, która zarabia 17% od 1995 roku?
Reklama takiego cuda pojawia się co jakiś czas na bannerach w internecie.
Przeczytajcie opis jaka to totalna ściema i naciąganie.
Takich metod używa coraz więcej firm "doradztwa finansowego"
tutaj dobre podsumowanie
http://www.stopazwrotu.pl/tekst.php?tid=75
Wyświetlaj:
miki3d / 2008-05-06 13:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Sam artykuł bardzo ciekawy i zgadzam się z nim całkowicie (mimo, iż jestem prowizyjnym doradcą finansowym).
jagoda26 / 2008-05-09 14:57
Artykuł już czytałem i jest bardzo dobry.
A jeśli jesteś prowizyjnym doradcą to czym się kierujesz doradzając klientom.

Ja już jestem w stanie zrozumieć kiedy są dwa podobnie spisujące się produkty może jeden ciut gorzej ale z niego jest lepsza prowizja to tak poleciła bym go bardziej niż ten podobny bo klient nnic nie traci ma podobne wyniki a ja mam lepszą prowizję. Nikomu wtedy nie szkodzę dla swojego sukcesu. Ostatnio doradca AEGONU mi wmawiał że ominąć podatek belki to tylko oni mogą, myślał że naiwną znalazł że nie wiem że to juz jest powszechnie stosowane z sukcesami np przez Union Investment pod nazwą PArasol:)
miki3d / 2008-05-13 10:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja wychodzę z założenia, że moi klienci są inteligentni i dociekliwi. Jesli mam dwa całkiem równorzędne produkty o różnej prowizji, zaoferuję oczywiście ten tańszy. Moi klienci mają rozeznanie w ofertach i są w stanie sprawdzić, czy nie wybierają czasem najdrożeszego produktu. Długofalowo taka polityka się bardziej opłaca. Inną sytuacją jest to, że czasem ten droższy produkt jest lepszy. Wtedy pokazuję klientowi opcje i staram się przekonać do swojego pomysłu. Klient i tak podejmie ostateczną decyzję.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy